Şimdi Ara

Bank’O Card Axess alanlar, market ve akaryakıtta 200 TL chip-para kazanıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
6
Favori
1.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bank’O Card Axess alanlar, market ve akaryakıtta 200 TL chip-para kazanıyor!

1 - 31 Ekim 2015 tarihleri arasında Bank’O Card Axess’e başvurun , 1 Ekim 2015 ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız tüm gıda, market ve akaryakıt alışverişlerinize 5 ay boyunca %25 chip-para, toplamda 200 TL chip-para kazanın!

Kampanya detayları:

Kampanya 1 - 31 Ekim tarihleri arasında Bank’O Card Axess kredi kartı başvurusu yapıp, başvurusu onaylı sonuçlanan müşteriler için geçerlidir.
    Kampanyaya 1 Ekim - 29 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılan tüm market, gıda ve akaryakıt alışverişleri dahildir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri ayda en fazla 40 TL, 28 Şubat’a kadar toplamda en fazla 200 TL chip-para kazanabilir.
    Kazanılan chip-para tutarları her ayın 5’inde kartlara chip-para olarak yüklenecektir. Her ay yüklenen chip-paraların kullanılmayan kısmı her ayın 16’sında geri alınacaktır.
    Kampanyaya ek kart ve sanal kartlar dahil değildir. Sadece asıl kartlar yararlanabilir.
    Kampanyaya ücretsiz Bank’O Card’lar dahil değildir.
    Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

• Toplamda 800 lira harcama yapmak lazım..

Duzeltildi toplam yazacagima her ay yazmisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivribey -- 6 Ekim 2015; 18:40:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber veren arkadasa tesekkurler

• Yıllık kart aidatı ne kadar? Bilgisi olan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

Her ay 800 lira harcama yapmak lazım..

Yanlış anlamadıysan toplam 200 tl verecek yani şubat sonuna kadar toplam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

Toplamda 800 lira harcama yapmak lazım..

Duzeltildi toplam yazacagima her ay yazmisim
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superhead -- 6 Ekim 2015; 18:27:23 >
  • aylık 160 lira harcamak yeterli 40 tl puan kazanmak için.
  • Düzelttim

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

Yıllık kart aidatı ne kadar? Bilgisi olan var mıdır?

+1

• Bank'O Card Axess Üyelik Ücreti Klasik 75 TL
    Gold 85 TL
    Platinum 95 TL
    Bank'O Card Axess Ek-Kart Ücreti Klasik 38 TL
    Gold 43 TL
    Platinum 48 TL

• Bank’O Card Axess alanlar, market ve akaryakıtta 200 TL chip-para kazanıyor!
    1 - 31 Ekim 2015 tarihleri arasında Bank’O Card Axess’e başvurun , 1 Ekim 2015 ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız tüm gıda, market ve akaryakıt alışverişlerinize 5 ay boyunca %25 chip-para, toplamda 200 TL chip-para kazanın!
    Kampanya detayları:
    Kampanya 1 - 31 Ekim tarihleri arasında Bank’O Card Axess kredi kartı başvurusu yapıp, başvurusu onaylı sonuçlanan müşteriler için geçerlidir.
    Kampanyaya 1 Ekim - 29 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılan tüm market, gıda ve akaryakıt alışverişleri dahildir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri ayda en fazla 40 TL, 28 Şubat’a kadar toplamda en fazla 200 TL chip-para kazanabilir.
    Kazanılan chip-para tutarları her ayın 5’inde kartlara chip-para olarak yüklenecektir. Her ay yüklenen chip-paraların kullanılmayan kısmı her ayın 16’sında geri alınacaktır.
    Kampanyaya ek kart ve sanal kartlar dahil değildir. Sadece asıl kartlar yararlanabilir.
    Kampanyaya ücretsiz Bank’O Card’lar dahil değildir.
    Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

• önceden ilk yıl ücretsiz yazıyordu ama artık yazmıyor. ama genelde iptal etmek için arayanlara bile 40 tl chippara yükleyelim diye ikna etmeye çalıştıklarını söylemişti arkadaşlar.
  • Bankalardaki limiti dolu kisilere 0 limitli kart cikartiyorlarmi?

• FATlH kullanıcısına yanıt
    evet, sonrada limit arttırıyorlar diğerlerini düşmenize gerek kalmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

bana 1 tl limitli gönderdiler

hiçbir şekilde artmaz dediler bende kapattım

emin misiniz
  • quote:

Limit artışını neye göre yapıyorlar.
  • benim ve eşimin kartlarıda 1tl geldi ama sonra yükseltiyorlar
  • kartınız elinize ulaşıp imzaladığınız sözleşmeler de banka sistemine girdikten sonra limit artış talebinde bulunacaksınız (takriben 1 ay geçmesi lazım). 1 tl limitten 1000 tl istedim direk verdiler (maaşımın 20 katına yakın toplamda kart limitim mevcut). Limit artışı böyle bankalarda keyfi, yapıkredi (yasa çıkmadan önce başvurmuştum, halen arada başvuruyorum yasal limitten dolayı kart çıkartamıyoruz deyip duruyorlar) gibi bankalarda zulümdür.
  • quote:

kartınız elinize ulaşıp imzaladığınız sözleşmeler de banka sistemine girdikten sonra limit artış talebinde bulunacaksınız (takriben 1 ay geçmesi lazım). 1 tl limitten 1000 tl istedim direk verdiler (maaşımın 20 katına yakın toplamda kart limitim mevcut). Limit artışı böyle bankalarda keyfi, yapıkredi (yasa çıkmadan önce başvurmuştum, halen arada başvuruyorum yasal limitten dolayı kart çıkartamıyoruz deyip duruyorlar) gibi bankalarda zulümdür.

yapı kredi de benim için durum tam tersi oldu, limitlerim doluyken kendileri arayıp kredi kartı verelim dediler, adiosa başvurdum, gelirimi sordular 6200 + 800 kira geliri salladım ve 7600 tl limitli kart gönderdiler normalde 3500 lira gelirim var

• AseA34 A kullanıcısına yanıt
    beni de aradılar kart verelim diye. afaki bir gelir salladım . Malesef size kart veremiyoruz daha sonra tekrar ararız dediler. O dediğin çok limitli kart olayı da denizbanktan geldi bana, 1 tl lik kart bekliyordum halbuki Hep klasik karta başvuruyordum bir dahakine adios denerim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.