Şimdi Ara

Bank'O Axess İlk Alışverişiniz Bizden!(100 TL chip puan, Yeni kart başvurusu içerir.1-31 OCAK) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
9
Favori
8.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam hangi kart iyidir.atlas gold platinium vs
  • Ayrıca bounty uygulaması da kart başvurusu yapana 30 TL veriyor
  • elk-elektronik8606 kullanıcısına yanıt
    Gold axess talep ettim ancam o kartın basımını yapamadıklarını söylediler. Ben de platinium talep ettim. Tabi ki onaylanırsa.
    İlk yıl üyelik ücretini alınmayacağını söyledi müşteri hizmetleri. Alırlarsa kapattırırız artık.
  • elk-elektronik8606 kullanıcısına yanıt
    Hocam banko axess clasik kart kullanıyorum memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim işbankası kartım var 2 adet. Akbank a kredi kartı başvurusunda bulunursam nasıl olacak? Kart çıkacak mı?
  • kaptan4423 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda detay verebilir misiniz? Nedir nasıl yapılır?
  • Diğer kart limitlerimin yüksek olması nedeniyle kabul edilmedi. Limitleri düşürün dio. :)
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Hocam bounty uygulamasını indirirseniz orada ayrıntıları yazıyor.Biraz detaylı bir iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan4423 -- 2 Ocak 2017; 18:42:42 >
  • yurt dışı alışverişlerde chip veriyor mu? alttaki fırını almak istiyorum.

https://www.amazon.de/gp/product/B007TVJSGA
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan4423

Hocam bounty uygulamasını indirirseniz orada ayrıntıları yazıyor.Biraz detaylı bir iş.

31 Aralik 2016 ya kadardegil mi baktm da

• Başvurumuzu reddettiler,bende iş bankasına başvuracağım hiç olmadı sinema 7 tl olur
  • Basvuru kabul edildi ama 13 gün oldu hala kart. Elime ulaşmadı..Ne kadar sürüyor acaba?
  • odea bank chipleri nerede kullanıyorsunuz?
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Akbank uye ıs yerı pos cıhazında kullanabılırsınız.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    şok markette geçmedi:)
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Hocam gecıyorda bazen puan gozukmuyor bunun ıcın 1 tl urun alın odeyın, sonrasında chip puan gozukecektır rahatca kullanabılrsınız.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    onu da yaptim 1.5 tl lik ürün aldım extrede de görunmedi akbank icin o oyle, odea bank kart icin görünmedi?
  • akaryakıt alımı buna dahil mi?
  • Kampanya 1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı başvurusu yapan müşteriler için geçerlidir.

Aralık ayında başvurmuştum ve diğer kartlarımın limiti yüksek olduğu için reddedilmişti. Şimdi bu maddeye göre başvursam bile kampanyadan faydalanamıyorum değil mi ??
  • Cip parasi gorunmeyenler kasada 0.1 kr alisveris yapsin. Ama cipten cekicek parayi. Ben oyle yaptim yuklendi ve hemen kullandim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.