Şimdi Ara

Bank'O Axess İlk Alışverişiniz Bizden!(100 TL chip puan, Yeni kart başvurusu içerir.1-31 OCAK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
9
Favori
8.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Finansbanktan sıkıldım yeni kredi kartına geçmeyi düşünüyorum da bu fena durmuyor peki bu puanları nerelerde kullanabiliriz
  • Merhaba,
    Bu kampanyaya Bankoatlas kartta dahil midir?

• Başvuru yaptık bakalım. Teşekkürler.
  • Akbank uye isyeri fziksel poslarinda puani kullanabilirsiniz.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim, ben Kayseri de yaşıyorum da akbank üye iş yerleri nereler olabilir çok bilmiyorum da, ayrıca bu kart normal axess mi bankası odea ya 💳

• hocam en kolay harcanabilecek yerler carrefour ya da şok marketler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam en kolay harcanabilecek yerler carrefour ya da şok marketler.

Şokda kullanamadım.kipa ve çağdaşda oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elk-elektronik8606 kullanıcısına yanıt
    hocam bazen sorunlar yaşanıyor haklısınız fakat bilinen ve genelde her şehirde olan mağazaları yazmak istedim.
  • Merhaba arkadaşlar. Halihazırda akbank müşterisi olup bu karta başvurduğumuzda yeni müşteri sayılıp kampanyadan yararlanma imkanımız olur mu? Odeabank farklı bir banka ama akbankın axess kartını kullanıyorum. Bu yeni müşteri sayılmama engel teşkil eder mi?
  • yaya39 Y kullanıcısına yanıt
    hocam tabiki faydalanırsınız akbank ayrı odeabank ayrı iki kart sahibide olsanız kampanyadan faydalanabilirsiniz zaten akbankla odeabankın hiç bi bağlantısı yok odeabank kendi kampanyalarını kendisi düzenliyor odeabankla akbankın tek ortak noktası taksit kampanyaları ve akbank üye işyeri pos cihazında odeabank banko axess chip puanı kullanabilmek.
    Yanıtınız için çok teşekkür ederim hocam. Ben de öyle düşünüyordum ama yine de içimde kalmasın diye sormak istedim. Başvuralım o halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaya39 -- 1 Ocak 2017; 16:10:42 >
  • yaya39 Y kullanıcısına yanıt
    hocam rica ederim ne demek, Nisan 2015'ten beri kullanıyorum ve memnunum, en güzel özelliği kampanyalarda üye iş yeri şartı istememesi ve genelde kampanyalarında 100 tl üzerine %10 chip para verip farklı günlerde 8-10 tane 100 tl alışveriş yapın dememesi tek seferde 500 tl işlem yapıp 50 tl yi kazanmak.
    Hocam gerçekten cevaplarınız için çok teşekkür ederiz,başvurudan önce son olarak atm konusu sormak istiyorum Kayseri de 2 tane gözüküyor da borcu öderken acaba akbank atm si kullanabilir miyiz fark alırlar mı?

• Da cevabı da buldum 😀
    Bank'O Axess İlk Alışverişiniz Bizden!(100 TL chip puan, Yeni kart başvurusu içerir.1-31 OCAK)

• hocam rica ederim ne demek, odeabank atmsinden ücretsiz yatırabilirsiniz fakat akbank atmsinden kart borcunu yatırmak isterseniz işlem başına 2 tl ücret alıyor yani akbank atm si ile uğrşaymaya değmez ayrıca bulunduğum şehirde odeabankın şubeside yok atmside yok, kart borcumu eft yaparak ödüyorum.
  • Annem adına başvuru yaptım 1 saat önce

Şimdi aradılar onaylandı

150 cepte, kendi kartımdan da geçen aydan 200 cepte, birde bu ay yine 50 gelecek

ODEA neymiş yaa
  • Perşembe günü başvuru yaptım. Anında ret geldi. Şimdi de başvuru yapmaya çalışıyorum son 1 gün içinde 1 kez başvuru yapabilirsiniz diyor. Ne yapabiliriz almak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman54

Perşembe günü başvuru yaptım. Anında ret geldi. Şimdi de başvuru yapmaya çalışıyorum son 1 gün içinde 1 kez başvuru yapabilirsiniz diyor. Ne yapabiliriz almak için

gelir belgesi ile bankaya gitmen lazım.
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevap için.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.