Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buradaki ürünü almak istiyorum. Bahsettiğiniz gibi Turkey Direct Mail kargo seçeneği yok ve kargo fiyatı 324.66 ₺
    Yorumlar sıkıntı gibi duruyor. Ne yapsam bilemedim...
  • Arkadaşlar merhaba, banggood’tan ön sipariş ile tx5 max tv box siparişi verdim. Ancak ödeme ile bazı sıkıntılarım var. Ödemeyi try ile yaptım ancak banka provizyonuna düşmemiş gözüküyor. Ödeme yap diye tıkladığımda ise stokta bulunmamakta diyor. Ön siparişlerde banggood ödemeyi geç mi alıyor? Ya da sipariş provizyona düşmediği için hiç mi gerçekleşmedi? Satın alım işlerinden anlayan birisi yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banggood'dan sipariş vernlere yurtiçi takip için bir bilgi vereyim.

Yurtiçi kargo uygulamasını yükleyip üyelik girişi yapmıştım gümrükteki göderi için az önce bildirim geldi.
    ALJ ile gelen paket şu takip koduyla yarın size gelecek diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 19 Şubat 2019; 21:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Banggood'dan sipariş vernlere yurtiçi takip için bir bilgi vereyim.

Yurtiçi kargo uygulamasını yükleyip üyelik girişi yapmıştım gümrükteki göderi için az önce bildirim geldi.
    ALJ ile gelen paket şu takip koduyla yarın size gelecek diyor.
    Hangi kodu girdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

Hangi kodu girdiniz?

Alıntıları Göster
    Yurtiçi kargo uygulamasındaki üyelik bilgilerinden eşleştirme yapıp sisteme adınıza giriş yapılan paketi otomatik olarak bildiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Yurtiçi kargo uygulamasındaki üyelik bilgilerinden eşleştirme yapıp sisteme adınıza giriş yapılan paketi otomatik olarak bildiriyor.

Alıntıları Göster
    IST giris ne zamandı sizinkinin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

IST giris ne zamandı sizinkinin?

Alıntıları Göster
    15 Şubat
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
    benım kargo da bu durumda takip bılgısını nasıl ogrenebılırım ?
  • Mobil uygulamadan giriş yaptım şimdi ama herhangi bir şey goremedim

• kenan2028 K kullanıcısına yanıt
    Ürününüz hangi tarihte Banggood tarafından kargoladı?

Sipariş detayı kısmındaki takip bilgileri kısmını SS atabilir misiniz ? Banggood Mobiil'den.

• kenan2028 K kullanıcısına yanıt
    yurtiçi'ni aradınız mı?
  • 2 Şubat'ta farklı kargo yöntemi seçerek 2 farklı ürün aldım. Turkey Direct Mail yerine normal alsaydım o da şuan gelmişti.

1.Shipping Method:Air Parcel Register- Bir hafta sonra sisteme girildi. Teslim aldım. Detayı;

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
    2.Shipping Method:Turkey Direct Mail- Bir hafta sonra sistem geldi. 2 Şubatta gönderildi diye. Hala bekliyorum. Detayı;

Varış Ülkesi TR
    Transfer Kayıtları
    2019-02-19 08:43:02 Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-02-18 23:00:00 Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-02-14 18:32:38 Goods Outbound (SHENZHEN)
    2019-02-14 18:32:38 Goods Inbound (SHENZHEN)
    2019-02-03 11:15:39 Order Created, ready for picking up
    Lastes Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAres -- 20 Şubat 2019; 13:28:26 >

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan takip kısmında gözüktü dağıtımda gözüküyor şu an yurtiçinde

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan2028

Mobil uygulamadan takip kısmında gözüktü dağıtımda gözüküyor şu an yurtiçinde
    Kenan, mobil uygulamadan bir kod girdin mi yoksa kendiliğinden mi göründü bu bilgi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan2028

Mobil uygulamadan giriş yaptım şimdi ama herhangi bir şey goremedim
    Ben 10 gün önce giriş yapmıştım. Kargodaki tel. ile Yurtiçi kargo sistemindeki telefon eşleştiği için otomatik takip bilgisi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Bence de buradan yüksek tutarlı hiç bir şey almayın.Türkiye hızlı kargo seçeneği yüksek fiyatlı ürünlerde tam bir fiyasko.
    Ürün gönderilmiyor,ürünün kargoya verilişi devamlı erteleniyor.Müşteriyi ne kadar oyalarsak o kadar kardayız mantığı ile hareket ediyorlar.
    Konu sahibi arkadaş konuyu uçuralım,bir el atalım diye gaza getireceğine sorunlarımızla ilgilense daha iyi olacak.
    Tespit çok doğru. Aldanmayın sakın. Paranızla rezil olmayın. Bizim bilmediğimiz
    sonradan kıyısından köşesinden anladığımız kadarı ile bu adamlar bizim parayı çok güzel
    kullanıyorlar. Yüksek tutarlı birşey sakın almayın...
  • Banggood vergiler dahil kampanyası bitmiş, hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiye nereden ulaştınız acaba? Bazı ürünlerde kaldırmışlar ancak hala yazıcılar dahil olmak üzere bazı ürünlerde var.
  • Android TV box ürünlerinde yok. Diğerlerinde devam ediyor mu bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderim devam ediyor hocam Türkiye hızlı kargo ile ilgili bir değişiklik bulunmamaktadır.Şimdi siparişleri ile ilgili problemi olan arkadaşalr sipariş numaralarını özelden gönderirler ise topluca sorumlu arkadaşa ileteceğim.Özelden mesaj atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.