Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blltlgn

Hocam durumu canlı desteğe bildirin bir şekilde çözüm bulunur. PayPal'ın çekilmesinden sonra böyle sorunlar sıkça yaşanıyor..

Canlı destek ile iletişime geçmek kolayda derdi anlatmak zor mesele biraz karışık o yüzden dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Peşini bırakmayın hocam sürekli yazın. Ben yanlış ürün, fazla ürün sorunu yaşadım bir iki defa hem para iadesi hemde geri gönderim konusunda sorun olmadı hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Evet eskiden çok hızlıydı şimdi bayağı yavaş. Mail üzerinden yürütülüyor işler artık. Canlı destek daha iyiydi..

• quote:

Orijinalden alıntı: blltlgn

Peşini bırakmayın hocam sürekli yazın. Ben yanlış ürün, fazla ürün sorunu yaşadım bir iki defa hem para iadesi hemde geri gönderim konusunda sorun olmadı hiç.

Tamam hocam teşekkürler
  • Banggood tan siparişim oldu. Sanırım seycheller denen bir firma ile anlaşmışlar. Siparişim 20 şubatta kargoya verildi. 25 Şubatta ülkeden çıkmış ama halen Türkiyeye giriş yapmadı. Kargom yoldamı kayboldu nedir anlam veremedim.

Daha önce seycheller post ile ürün getirttiren oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taka8604 -- 1 Mart 2017; 20:7:37 >
  • taka8604 kullanıcısına yanıt
    25 Şubat'ta Çin dışına çıkmış zaten kargoların en uzun bekleme süresi bu aşama. Çin'den çıkıp Türkiye'ye giriş aşamsı. Kaybolma durumu falan yok yani biraz bekleyin giriş yapacaktır. Benim en son AliExpress'ten aldığım ürün (AliExpress Standart Shipping) 9 Şubat'ta kargoya verildi, 13 Şubat'ta Malezya dışına çıktı ve 27 Şubat'ta Türkiye'ye giriş yaptı hala elime ulaşmadı.
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    Çoğu yerde hızlı kargo firması çoğu yerde de tam tersi yorumlar okudum. Bileydim bu firmaya değilde 3-5 kuruş daha verip başka bir firmaya verirdim. Gelen paketin benim için önemi büyük. Hayat memat meselesi değil ama yapacağım proje bu kargonun gelmesine bağlı :)

Napalım Türkiyeye giriş yapmasını bekleyeceğiz ozaman. Hafta sonuna kadar elime ulaşırsa kargo tadından yenmez...
  • Cok faydalandim.
    Elleriniz dert gormesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoitsukinosuke

Cok faydalandim.
    Elleriniz dert gormesin.

Ben ne yaptım hocam anlayamadım ? Önceden mesaj falan mi yazdim ki buraya hatirlamiyorum

• 10/5 kuponu alabiliyor muyuz hala?

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Puanlarla alınıyor. 5/10 kuponu için 1080 puan gerekiyor.

Şu an baktım da 34 puanım varmış, 1080 puan yapmak ne kadar vakit alır tahminen alışveriş yapmadan? :)

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Uygulama üzerinde her gün bir kere bir ürünü Facebook'ta paylaşırsanız 20 puan geliyor. Ona göre hesaplayın :)

Puanlar daha çok alışveriş sonrası yorum, video, resim ekleme ile toplanıyor.

Anladım, o zaman yavaştan unutayım ben kuponu :D Xiaomi mi band 2 almayı düşünüyordum fakat bir türlü fırsat yakalayamadım herhangi bir sitede

• çine cocuk icin aldigim optik gozluk cercevesini gonderecegim. ufak yani ptt ile takipli olarak ortalama nekadar tutuyor bi fikriniz var mi? yavas da gidebilir

• caca40 kullanıcısına yanıt
    PTT'nin sitesinden gönderi ücreti kısmında Yurtdışı Hizmetler'de Mektup Postası Gönderilerinden Kayıtlı küçük paketi seçin. 100 gr ağırlık 15 TL tutuyor. Ona göre hesaplayın. Max 20 TL hatta daha az tutar gibi.

Edit: Kargo olarak gönderilince pahalı oluyor. Tabi en doğru sonuç bir PTT şubesinden sormaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 3 Mart 2017; 11:51:14 >
  • Merhaba arkadaşlar, başlığın hepsini okuyamadım; belki daha önce sorulmuş olabilir. Avrupa ülkelerinden birinde yaşıyorum. Dolayısıyla XIAOMI marka bir telefon sipariş verdiğimde gümrük vergisi ödemem gerekir mi ? HK deposundan gelecek ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

quote:

Orijinalden alıntı: aoitsukinosuke

Cok faydalandim.
    Elleriniz dert gormesin.

Ben ne yaptım hocam anlayamadım ? Önceden mesaj falan mi yazdim ki buraya hatirlamiyorum

Evet. Ilk baslarda bircok urunun hem incelemesini yapmis, hem de tavsiye etmissiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seza kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız ülkenin gümrük mevzuatına bakmanız lazım. Muhtemelen AB ülkeleri ve diğer ülkelerle farklı kurallar vardır o yüzden başka ülkelerle olanlara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: taka8604

Banggood tan siparişim oldu. Sanırım seycheller denen bir firma ile anlaşmışlar. Siparişim 20 şubatta kargoya verildi. 25 Şubatta ülkeden çıkmış ama halen Türkiyeye giriş yapmadı. Kargom yoldamı kayboldu nedir anlam veremedim.

Daha önce seycheller post ile ürün getirttiren oldu mu?

Ben de 28 şubatta siparis verdim, Seychelles'e verdiler kargoyu 10 Mart'ta(bugün) elime ulaşti. Banggood alisverislerim arasinda en hizli olaniydi.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.