Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.193
Cevap
116
Favori
80.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 304
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 116
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • blltlgn (154 mesaj) Mitra (102 mesaj) nacar08 (82 mesaj) Galatas4ray (80 mesaj) mstfyldz.bjk (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (694 mesaj) Mobil (290 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (50 mesaj) Uygulama (196 mesaj) (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    62 Mesaj

3 gün sürmüş 14.12.2020'de TR ye girmiş 16.12.2020'de teslim aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aslanmestan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1405 Mesaj
    Vergiler dahil yazısı kalkmış,

Vergiler dahil özellikleri kalkmış mi

|
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj

Bu ürünü almak istiyorum,toplam tutar 1735,33 TL,anladığım tüm vergiler dahil fiyat oluyor,bu ödediğimiz vergiyi geri alabiliyormuyuz,ön sipariş olduğu için indirimde uygulanmıyor ilk siparişim olacağı için %10 indirim bekliyordum.

Ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler..

Ürün fiyatı 1282,56 TL

Nakliye 427,12 TL

Nakliye sigortası 25,65 TL

https://tr.banggood.com/Global-Version-XIAOMI-Wanbo-T2MAX-1080P-Mini-LED-Projector-WIFI-Android-System-5000-Lumens-Phone-Same-Screen-Multi-Language-Vertical-Keystone-Correction-Portable-Cinema-Home-Theater-Outdoor-Movie-Beamer-p-1810658.html?cur_warehouse=HK&ID=47184&rmmds=search

|
    |

• Yüzbaşı
    688 Mesaj
    Arkadaşlar Turkey direct mail ile alınan ürünler hâlâ tax free mi acaba? Bir de ortalama kaç günde geliyor bu seçenekle alınan ürünler? Şimdiden teşekkürler

• Yüzbaşı
    317 Mesaj

Ben en son 1 ay önce o şekilde led şerit aldım 10 günde geldi hocam.

|
    |
    mustophile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    syanr

Almayı düşünüyorum da acaba vergi dahil mi ve geri alabiliyo muyuz bilginiz var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    conquerorpolat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3830 Mesaj

Banggood ana sayfasında Turkey Mail için vergiler dahil demekte ki ödeme sayfasında da hesaplayıp alıyor. Bu konuda bir sorun oluyor mu acaba?

Ürün yüksek rakamlı ve 540 USD vergi çıkıyor. Tekrar bu vergiyi ödeyip geri almaya uğraşmak istemem açıkçası.

|
    |
  • Binbaşı
    1647 Mesaj

Banggood için bir indirim kupunu satışı kodu vs varmıdır? 400 tl lik ürün alacağım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj

Arkadaşlar merhaba ..

Uzun bir aradan sonra Banggood tan bir alışverişim oldu . Normalde banggood uygulamasında Türkiye için herşey dahil alışveriş diye banner geçiyor ama benden 16 tl gümrük bedeli aldı PTT..

Bu normal mi , yoksa bu ödediğimiz parayı Banggood tan geri alabiliyor muyuz

• Binbaşı
    1791 Mesaj
    Banggood dan vergi sigortali android box alıcam. Vergi iadesinde sorun cikarmi.

• Yüzbaşı
    457 Mesaj

Hocam vergi dahil olmasi icin turkiye post secmeniz gerekiyor anladigim kadariyla.

Zaten turkiye post secince ortalama %18-%20 arasi kargo ucreti cikartiyor, o ücret zaten kargo degil vergi bedeli aslinda. Bu secenekte muhtemelen aras kargo teslim ediyor size

Birde normal kargo secerseniz eger, vergi sigortasi diye bir secenek var, eger onu secerneiz galiba yine ptt getirecek ve siz kapida vegi ödeyeceksiniz ama vergi sigortasi ödediniz diye banggood size ptt ye ödediginiz bedeli geri ödeyecek bu secenek bol sans secenegi olmakta.

en temizi, hicbir sigorta kargo ödemeden alip. faturayi ucuz yazdirmak veya yazmiyorlarsa kapida ptt ye %20 odemek.

Benimde 400TL lik bir siparis olacak biraz arastirdim anladigim kadariyla sistem böyle yürüyor.

|
    |
    muhendis biri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1025 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Banggood dan vergi sigortali android box alıcam. Vergi iadesinde sorun cikarmi.

Bende bu sorunun cevabına bakıyorum. Alacağım ürün için "Turkey Post" ibaresi çıkmıyor. Emin olamadım. Tutupta 100-120lira vergi bilmem ne ödeyeceksem Urbahshopta daha ucuza var oraya yöneleceğim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj

Hocam cevap için teşekkür ederim..

|
    |
    Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,413
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.