Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde 2 gün önce geldi. 22 şubatta kargo teslim edilmişti. 25 Şubatta ülkeden çıkış yapmış görünüyordu...
  • Anlaşılan Seychelles bayağı hızlı bu güzel bir gelişme olmuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-MiJia-1080-P360-Home-Panoramic-WiFi-IP-Camera-Motion-Detection-Night-Vision-4X-Zoom-p-1079882.html?rmmds=search

linkteki ürünü banggooddan almayı düşünüyorum. daha önce aliexpresten falan küçük alışverişlerim oldu ama bu siteden ilk alışverişim olacak.
    60$ - 230 tl fiyatı var.
    ürünle ilgili gümrükte sorun yaşar mıyım?
    satın alırken fiyat yazmamalarını mı istemeliyim?
    gümrüğe takıldığın iade isteyip banggood bu gibi durumlarda para iadesi gerçekleştiriyor mu?
    bir de sigorta seçeneği var bu konularda işe yarar mı şimdiden teşekkürler...

• asii_teo A kullanıcısına yanıt
    Gümrük sınırı 30 dolar olduğunu için vergi çıkar. Ama üzerine düşük yazılırsa ve fark edilmezse sıkıntı olmaz. Sipariş ekranında not kısmında belirtirsiniz düşük yazarlar. Fiyat yazmama olmaz. Para iadesi konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ama gümrükten geri gitmez çünkü yasaklı ürün değil vergisini ödersiniz gelir. Sigorta seçeneği hasar veya kayıp durumlarında işe yarıyor sanırım. Yüksek tutarlı alışverişlerde işaretlemenizi öneririm.

• Bende banggod an 99 dolar lık bişey aldım gümrüğe takıldı İstanbul da dediler ki belge fatura istediler gönderdim 2 gün için de istanbul dan ankaraya gelicek belgeleri inceleyip kabul etmezlerse ankarada bi gümrük yerine göndereceklermiş gider kendim alırım o zaman gümrük işleri konusunda endişelenmeye ve abartmaya gerek yok ürün yasaklı değilse elektronik sigara falan değilse vb her türlü elinize ulaşır

• mi band 2 almaya çalışırken şöyle bir hata alıyorum gearbest ten alınsa alacağım ama banggood dan alayım dedim orada da puan kullandırmıyor saçma geldi bana

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 17 Mart 2017; 16:2:24 >
  • Sanırım şu anda Mi Band 2 Banggood'da en iyi fiyat garantili ürünler arasında veya promosyon yazıyordur sepetteyken o yüzden puan kullanamıyorsunuz.

• blltlgn kullanıcısına yanıt
    evet biraz araştırma yaptım o yüzden kullandırtmıyor peki sizce gearbest gibi buradan almak güvenlimi ? ilk defa buradan bir şey alacağım air registered olarak güvenli geliyor mu?
  • Para iadesi, hasarlı ürün değişimi vs konularında Gearbest ile ilgili bayağı sorun yaşayan gördüm ama daha önce Banggood'da sorun yaşayan görmedim. Güven konusunda çok iyiler. Gearbest'ten daha iyi olduğunu söyleyebilirim alışveriş yaparken tereddüt etmeyin. Air registered almanızı tavsiye ederim çünkü takip edilebilir ve daha hızlı gelir. Eğer alacağınız ürünün fiyatı yüksekse sigorta seçeneğini de işaretleyebilirsiniz.

• Kargo ücreti var mı?

Teşekkür ederim standard shipping var tracking ekledim 23.77 dolar oldu fiyat tükiyede en ucuzu 110 tl civarı
  • Evet yurtdışı daha uyguna geliyor. Eskiden çok çok daha iyiydi ama dolar artınca biraz yükseliş oldu yine de yurt içi fiyatlardan iyi.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Takipli kargo ile alırsanız ücret var. 1 dolar civarında takipli alabiliyorsunuz o şekilde hem hızlı geliyor hemde kaybolma çalınma durumu olmuyor. Banggood'da belli bir fiyat üzerinde takipli kargo ücretsiz veriliyor.

Hocam şu fareyi almak istiyorum 9.01 dolara geliyor 1.30 fazladan verip air register almaya gerek var mı? Yoksa standard ile sorunsuz gelir mi?

http://www.banggood.com/James-Donkey-102-2000DPI-6-Buttons-USB-Wireless-Optical-Gaming-Mouse-wtih-LED-Backlight-p-1112731.html?rmmds=category
  • Hocam standart gönderimde takip edilemiyor ve biraz daha geç geliyor. Size kalmış bir şey. Ben genelde takipli almaya çalışıyorum. Kaybolma durumu falan olmuyor ve hızlı geliyor.

• arkadaşlar 3-4 parça kablo,ekran koruyucu vs. almak istiyorum fakat farklı Cart kısmına geldiğim zaman ürünleri farklı farklı kargoluyor nasıl düzeltebilirim?
  • ChimpyNutz C kullanıcısına yanıt
    Hocam depolar farklı olduğu için farklı kargolara veriliyor. Banggood'un bildiğim en kötü yanı bu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    herhangi bir şekilde ürünleri beraber gönderme durumları yok yani

• ChimpyNutz C kullanıcısına yanıt
    Sanırım yok hocam. İsterseniz canlı destekle veya mail aracılığıyla görüşün belki bir yolu vardır.

peki hocam yardımınız için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.