Şimdi Ara

Banggood'dan Alışveriş Yapmayın !!!!!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
22.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 210 tl mi bagladım oraya sonra yazdılar ki ürününüz elimize geri geldi para iadesi yapalım mı bende yapın dedim bakalım ne olacak
  • Arkadaşlar 29 Ocakta bunu gönderdiler odemeyi ininal ile yapmistim kaç günde yatar hesabima , valla peder çinliler dolandirdi seni diyor ne kadar erken gelirse o kadar iyi 😂😂Banggood'dan Alışveriş Yapmayın !!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynahit

Bangood Trustpilot puanı 5 üzerinden 3 yıldız.
    https://www.trustpilot.com/search?query=bangood
    Mide bulandırma.
    bangood değil, banggood.com
    https://www.trustpilot.com/review/www.banggood.com
    4 yıldız

Yılların koca firmaları, ömründe ilk defa 3 kuruşluk yurtdışı alışveri yapanlara, ilk defa alışveriş yapıp 1 gün sonra ürün bekleyenlere, kur olaylarını bilmeyenlere meze oluyor ya...
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    firmanın avukatı değilsen seni ilgilendiren bir durum yok zaten.
    Ayrıca sen kısa pantalon giyerken belki birileri 1000 defa alışveriş yapmıştır
    bilemezsin, bu kadar kesin konuşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

Mide bulandırma.
    bangood değil, banggood.com
    https://www.trustpilot.com/review/www.banggood.com
    4 yıldız

Yılların koca firmaları, ömründe ilk defa 3 kuruşluk yurtdışı alışveri yapanlara, ilk defa alışveriş yapıp 1 gün sonra ürün bekleyenlere, kur olaylarını bilmeyenlere meze oluyor ya...

Alıntıları Göster
    Evet harf hatası yaparak aratmış olduğumu farkettim, bu doğru.

Üç kuruşluk alışveriş yapmadım, VIP3 müşterisi iken firmadan mağduriyet yaşadım.

Firmayla alışverişimi kesip Aliexpress ile alışverişe başlayınca Banggood un ucuz bir firma olmadığını, aynı ürünlerin fiyatına baktığımda Aliexpress te daha ucuz olduğunu gördüm.

Emir kipinde ve ya... lı-yu...lu konuşmanız eğitim durumunuzu ve karakterinizin kalitesini ortaya döküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynahit

Evet harf hatası yaparak aratmış olduğumu farkettim, bu doğru.

Üç kuruşluk alışveriş yapmadım, VIP3 müşterisi iken firmadan mağduriyet yaşadım.

Firmayla alışverişimi kesip Aliexpress ile alışverişe başlayınca Banggood un ucuz bir firma olmadığını, aynı ürünlerin fiyatına baktığımda Aliexpress te daha ucuz olduğunu gördüm.

Emir kipinde ve ya... lı-yu...lu konuşmanız eğitim durumunuzu ve karakterinizin kalitesini ortaya döküyor.

Alıntıları Göster
    Komik olma.
    "ya" eki ile karakter kalitesi analizleri yapabilmek senin engin bilgini değil, sidik yarıştırma moduna girdiğini gösterecek. zorlama. Problem yok.
    Vesselam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DbA

firmanın avukatı değilsen seni ilgilendiren bir durum yok zaten.
    Ayrıca sen kısa pantalon giyerken belki birileri 1000 defa alışveriş yapmıştır
    bilemezsin, bu kadar kesin konuşma.
    Bizi ilgilendiren bir durum yoksa açmayacaksın konuyu?
    Hala kısa pantolonlu olduğun yaptığın 3 kuruşluk muhabetteki karşıt görüşü bile hazmedemeğinden aşikar.
    Karşıt bir firma yandaşı isen de bu ucuz muhabbetlerle bir yere varamayacağın daha aşikar.
    Uzatma.Vesselam.
    Yılların koca firmaları...(2 ay önce öğrendi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Seni ilgilendiren bir durum yok. Bu firmalar kimsenin babasının firması değil. Bir sıkıntı yaşamışım dile getirmişim sanane. Tekrar ediyorım avukatımısın. Karşı firmanın adamı olmak ne demek. Değilim. Ayrıca Olsam ne olur olmasam ne olur sanane. 3 kuruşluk alışveriş yok 3 kuruşluk muhabbet senin içinde bulunduğun hezeyanı ortaya koyuyor sanki sabancının velihatısın yurt dışından milyar dolarlık alışveriş yapıyorsun. Yukarıdaki arkadaş iyi bir analiz yapmış zaten. Senin yaptığın ayıp.

• Ben deneme amaçlı 17 dolarlık bir ürün aldım 20 günde geldi ama tr de yaşamıyorum. sorun olmadı gelen ürün görünenden kaliteli çıktı.. isteyen olursa resim atarım.. şimdi 77dolarlık ürünler sipariş ettim ama 4 ayrı kargoya böldü 2 parti çıktı 2 parti işlemde görünüyor. bu kötü oldu. tek seferde gelse iyi olurdu. en az 4 kere postaneye gidicem.. bu arada paypal ile alışveriş yapıyorum..

Banggood'dan Alışveriş Yapmayın !!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 9 Şubat 2019; 19:32:46 >
  • herkese selamlar

banggooddan linkteki ürünü aldımhttps://www.banggood.com/X96-MAX-S905X2-4GB-DDR4-RAM-64GB-ROM-1000M-LAN-5_0G-WIFI-Bluetooth-4_1-USB3_0-TV-Box-p-1362505.html?rmmds=myorder&ID=533601&cur_warehouse=CN

X96 MAX S905X2 4gb DDR4 RAM 64GB ROM

Fakat satın alma işlemleri sırasında bankamatik kartı kullandım. ilk sipariş kabul edilmedi ve sistem ödeme gerçekleşmedi dedi, bende başka bir kartla tekrar sipariş verdim. Şimdi havuçlar 2 siparişide kabul etmiş ve paraları çekmişler 2 saat sonra iptal için canlı destekle görüştüğümde efendim siparişler işleme alındığı için iptal edemiyorlarmış gelince iade edersiniz dedi. bu çinliler hakkaten mal yaw. sanırım banggoddan ilk ve son siparişim oldu.
  • Geçmiş olsun uzak durmak lazım bu üç kağıtçılardan.
  • kesinlikle güvenilir bir site değil, bir daha asla alış veriş yapmam
  • quote:

Geçmiş olsun uzak durmak lazım bu üç kağıtçılardan.
    Hocam bir kez daha haklı çıktın.
    Ben zaten başıma gelecekleri az çok biliyordum.Yani malumun ilanı.
    1 ayın sonunda sipariş iptal edildi.Para ne zaman geri yatar onu da bilmiyorum.Enayi gibi paramızı kullandırttık bunlara.
    Devlet vatandaşına kolaylık sağlasa ne diye elin çinlisine para kaptıralım.Ama öyle bir ülkede yaşıyoruz ki fırsattan istifade gelen vuruyor geçen vuruyor.
  • Bizim paralarla banggood sahipleri lay lay loy loy. Bu tarz hile hurda ile
    bu firmada batmaya mahkumdur. Kimler batmadı ki.
  • Beyler benim tanix t5 TV box ta kargoya verilmedi. Mesajlarada cevap vermiyorlar nasıl iptal edicez bunu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gooogle96 kullanıcısına yanıt
    order@banggood.com a sipariş numaranızla birlikte mail atın. Şayet dönüş yapmazlarsa canlı bağlantıyı deneyin. Para ne kadar onlarda kalırsa kar hesabı güden bir firma var ortada o yüzden geç cevap vereceklerdir.

• quote:

order@banggood.com a sipariş numaranızla birlikte mail atın. Şayet dönüş yapmazlarsa canlı bağlantıyı deneyin. Para ne kadar onlarda kalırsa kar hesabı güden bir firma var ortada o yüzden geç cevap vereceklerdir.
    Mail attım. Canlı bağlantı yapılmıyor. 67 gibi bir sıradan başlıyor sonrada hata verip kapanıyor.

• Live chat a bot koymuşlar.Bu da yeni çıktı.Canlı da bağlanamıyoruz artık.
    Parayı bir kurtarabilseydim.Şu an derdim o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Live chat a bot koymuşlar.Bu da yeni çıktı.Canlı da bağlanamıyoruz artık.
    Parayı bir kurtarabilseydim.Şu an derdim o.
    Aynen benimde bankaya başvursak bir sonuç çıkar mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.