Şimdi Ara

Bang & Olufsen Form 2 Kablolu Kulaklık N11 mobile 169 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
6
Favori
17.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Link:https://urun.n11.com/kulaklik/bang-olufsen-form-2-kablolu-kulaklik-P215769577

Ürün Amazonda 129 dolar ama orjinalmidir yada performansı nasıldır bilgim yok. Fiyat avantajı olduğunu düşündüğüm için paylaştım.

• linke tıkladım, ürünü görür görmez kapattım sayfayı. sonra tekrar foruma döndüm, ürünü alanları görünce tekrar girdim baktım linkteki ürüne ve tekrar kapattım sayfayı, şuan bunları yazarken şoktayım. Firma çok kaliteliymiş korkuyorum bir şey söylemeye.

Edit: çok dandik durmuyormu? bir ben mi "hass.. tipe bak fiyata bak" dedim?
  • bence bir başlık daha aç, garanti olsun
  • Orjinalse bence Harika Fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekkürler beyaz olandan aldım az önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aldım, teşekkürler. bir yakınım için bir tane daha alsam mı diye kararsızım.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla çift başlık açmış olabilirim kusura bakmayın.
  • Saglam magzayada benziyor acaba bende alsam mi

• Bu ürüne diğer başlıkta sacma sapan yorumlar gelmiş chine kulaklıklara benziyor vs diye bilgilendirme yapayım.

görsel ve işitsel olarak dünyanın en iyi tasarım şirketlerinden biri. bmw, audi, aston martin ve mercedes gibi otomobil firmalarının bazı modellerine ses ve görüntü sistemi tasarlayan ve üreten firma.

ürünlerinin çoğu high-end olarak kabul görmekte. kalitenin karşılığı olarak ürünlerinin fiyatı oldukça yüksek. görsellik, performans, tasarım ve kalite gibi kriterler doğrultusunda fiyatı normal sayılır.

• siyah veya beyaz rengi olsaymış keşke de o renkleri bu fiyattan vermezler zaten.
  • Closer kullanıcısına yanıt
    Hocam ben beyazını o fiyattan aldım (:

• bang & olufsen çok iyi markadır ama bu model çok tırt
  • Kullanıcı yorumu yok Web sitelerinde , alıp almamak konusunda kararsız kaldım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

bang & olufsen çok iyi markadır ama bu model çok tırt

Kullandinizmi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Hocam ben beyazını o fiyattan aldım (:

öyleyse o kadar karamsar olamya gerek yokmuş, biz yetişememiş

Güle güle kullanın
  • bir adette ben aldım, kırmızı renk.
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Arkadasimda vardi 5-10dk test etmistim midler ve tizler her b&o modelinde oldugu gibi on planda ama kulakligin yapisindan dolayi muzigi iyi hissedemiyorsunuz, disariya cok ses kaciyor

• linke tıkladım, ürünü görür görmez kapattım sayfayı. sonra tekrar foruma döndüm, ürünü alanları görünce tekrar girdim baktım linkteki ürüne ve tekrar kapattım sayfayı, şuan bunları yazarken şoktayım. Firma çok kaliteliymiş korkuyorum bir şey söylemeye.

Edit: çok dandik durmuyormu? bir ben mi "hass.. tipe bak fiyata bak" dedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrettiofemHalf -- 1 Kasım 2017; 0:0:15 >
  • TrettiofemHalf kullanıcısına yanıt
    Bu Fiyata Imkansizmi demek istediniz yani hocam :)

• Bu kulaklıklar yolda yürürken kullanmak için sanırım, yada bilmiyorum.. Bilen biri aydınlatabilir mi. Çok değişik bir tipi var on ear a göre

• internetteki değerlendirmelerde ortalama üstü belirtilmiş, zaten bu markada bir ürünü 300 tl den aşağı bulamazsınız yurtdışı fiyatı bile 90-100 dolarlarda iken. alanlara hayırlı olsun, almayanların de kendi tercihi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.