Şimdi Ara

Bang olufsen beosound 1 4999 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer yerlerde 9000 den aşağı fiyat yok . arada 4000 gibi bir uçurum var. Hepsiburada da aynı satıcı aynı fiyat.

https://m.n11.com/bang-olufsen-beosound-1-gumus-wireless-bluetooth-tasinabilir-ho-P236740163

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaptım bi tane düğün yaparım.

• Termosun içine hoparlör koymuşlar 5 bin istiyorlar günah yaaa.

• Böbrekleri attım bekliyorum
  • amazon fiyatı 1500dolar *3.8 desek bile 5700 yapıyor, fiyat uygunda bundan ne kadar ses çıkacak ki 3 4 amfi parası verelim?
  • Yuh be.

• 499 lira vermem.
  • aye aye kullanıcısına yanıt
    Sıcak fırsatların gelir grubu belli falan değil. Bu senin safsatan. Araba fırsatı da paylaşılıyor forumda. Herkesin zevkleri farklı. 9.000 den aşağı satılmayan bir ürün 5000 liraysa paylaşırım. Belki almak isteyip fiyat düşüşü bekleyen birine faydam dokunur. Sorunun varsa şikayet et sildir.

• 2 tane aldım teşekkürler.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Zotacingciğim senin araç neydi ? Birde ses sistemi ne taktırdın ? Şu bmw nin 3.20i ed modelindeki harman kardon ses sistemi gibi yüksek ve kaliteli ses alabiliyormusun ?

Bagajda subwoofer var mı ?
  • 2018 dünyasında 1500tl fiyat marjında sizinle ve diğer cihazlarla internetle iletişim kurabilen Apple HomePod çıkmışken B&O nun sadece bt bağlantılı aptal dummy bir cihazına aklıselim olan kimsenin para vereceğini zannetmiyorum..
  • Yaw iphone x parası, amma abarttınız fiyatını. İlgi, ihtiyaç meselesi. Millet 3000 e süpürge alıyor. Parası olan, beğenen alır, herkes ucuz sucuk peşinde olacak değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf bu markanın ses kalitesinden audi alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş şöyle fırsatları açıktan paylaşmayın üye olmayanlar tüketiyor hemen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bunun kulaklığını almıştım bang ofsen , merak ettiğim bütün ürünleri aynı kalitede mi bu markanın?
  • Buna benzer bir şey almayı planlayan bir abim vardı, linki attım, ilgilenecektir. Neticede amazon fiyatının bile altında, lüks ürünlerde de olsa sıcak fırsat sıcak fırsattır.

Ama anladığım kadarı ile Beosound 1 mono, Beosound 2 stereo imiş, hal böyleyken almaması ihtimal dahilinde.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    2000 tl ye nerede yaptirdiniz ? Montaj iscilik dahil mi ? Birde satarken kolayca sokulebiliyor mu ? Hoparlorde mi bq yoksa subwoofer teyp falan mi ?

• 5000 olsa alırdım. Yazık kardeşim yav 5000 TL ne demek. Yine de alan satan hayrını görsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

2000 tl ye nerede yaptirdiniz ? Montaj iscilik dahil mi ? Birde satarken kolayca sokulebiliyor mu ? Hoparlorde mi bq yoksa subwoofer teyp falan mi ?

Bu tip ses sistemlerini araç alırken opsiyonel almak daha ucuza geliyor. Yukarıda bahsettiğiniz gibi 3.20i ed deki harman kadron güzel ses veriyor. Bende 3.20i ed var ancak standart ses sistemi, çok berbat. Harman taktırayım dedim 8.000 TL en uygun oda, arabanın her yanı sökülecek daha sonra çıkabilecek trim sesi riskleride cabası. Bende ön kapı yanlarına orjinal bmw çıtalarıyla beraber orjinal harman tweeter taktırdım, en azından sesteki boğukluğu giderip kaliteli tiz alarak bir parça kulağıma yapılan tecavüzün önüne geçebildim. Bu bile 1.100 TL ye mal oldu.

Bu arada fırsat fırsattır, fiyatı kendi kriterlerine göre yüksek bulanlar konu sahibine haksızlık etmeyin, kimin neye ihtiyacı olduğunu bilemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 27 Şubat 2018; 8:55:37 >
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Vergi dilimlerindeki değişmeden dolayı o opsiyonlar zıplama noktalarına denk geldiklerinde çok pahalıya mal olabiliyor. Kendi arabamdaki BOSE ses sisteminin olduğu paket farkı 8000 olması gerekirken tam dilime denk geldiği için 17.000 e mal oluyordu. Şimdi de 7000 lira olan deri koltuklu paket farkı 16.000 e gelmiş.

Konuyu açan arkadaştan özür diliyorum, mevzu sıcak fırsatlardan biraz uzaklaştı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.