Şimdi Ara

bandırma tekidağ arası feribot varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
59.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar bandırma tekirdağ arası feribot varmı acaba varsa saatleri nedir yardımlarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krn4578 -- 29 Mayıs 2011; 19:34:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: krn4578

selamlar bandırma tekirdağ arası feribot varmı acaba varsa saatleri nedir yardımlarınız için teşekkür ederim

Tekirdağ – Güney Marmara Ro-Ro Hizmeti

Marmara Bölgesi´nin önemli limanlarından Akport´tan Güney Marmara’ya devam eden Ro-Ro seferleri günde 7 adet Ro-Ro´ya çıkarıldı.

Akkök Grubu şirketleri arasında yer alan Akport, Marmara Bölgesi´nin en önemli limanlarından birisi haline gelmesine neden olan son 10 yıldaki gelişmelere bir yenisini daha ekledi. Tekirdağ Akport limanı devam eden seferlere ek olarak konulan 5 yeni Ro-Ro seferi ile büyümesini sürdürüyor.

Tekirdağ - Bandırma Ro-Ro seferlerine ek olarak, 1 Ocak 2008 tarihinden itibaren başlayan Tekirdağ - Erdek, Tekirdağ - Marmara Adası ve Tekirdağ - Karabiga seferleriyle birlikte günde 400 kamyon bu hattı kullanabiliyor.

Akport, Tekirdağ - Bandırma arası mevcut dahili Ro Ro´ya ilave olarak Tekirdağ-Gemlik arasında Ro-Ro seferleri için çalışmalarını da sürdürüyor. Yeni rıhtım yatırımlarının ve limanın içine kadar gelecek demiryolu hattının tamamlanmasıyla Akport, Avrupa ve Anadolu arasındaki en önemli bağlantı noktalarından biri olacak.

Ro-Ro seferleri hakkında bilgi almak için irtibat numaraları ise;

BANDIRMA

* Tekirdağ Büro : 0 282 262 30 38 / 0 535 843 35 67 / 0 555 668 99 66
    * Bandırma Büro : 0 266 714 53 56 / 0 535 843 35 57 / 0 555 680 16 08

ERDEK

* Tekirdağ Büro : 0 536 765 56 86 / 0 541 950 88 23
    * Erdek Büro : 0 541 950 88 20 / 0 536 765 56 84

KARABİGA

* Her iki taraf için : 0549 649 01 49

AVŞA

* Tekirdağ Büro : 0549 649 01 49

* Avşa Büro : 0 266 896 27 77

MARMARA ADASI

* Her iki taraf için : 0549 649 01 49

SARAYLAR

* Her iki taraf için : 0 535 497 74 68 / 0 533 629 14 70

• çok teşekkürler
  • son durum hakkında bilgi verebilecek biri var mı?
  • bilmiyorum
  • Son güncel bilgisi olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekirdağ'dan bir yere feribot var ama nereye bilmiyorum. Geçen o tarafa gittiğimde levhasını görmüştüm.
  • Haftasonları Bursa-Tekirdağ/Tekirdağ-Bursa arası var. Başka da bilmiyorum. :)
  • Arkadaşlar bu pazar antalyadan tekirdağa motosikletimle gitmem lazım. Çanakkale üzerinden feribotlamı bandırma üzerinden roro ilemi erdek üzerinden feribotlamı bursa yada yalovadan yeni kapıya orada tekirdağamı gitmek daha zahmetsiz olur. derdim İstanbul trafiğine ücretli yollara hgs mgs girmeden gitmek. sabah oymu kullanıp çıkacakm yola buna göre bana yol gösterebilirmisiniz. ACİL!!!
  • Benim de 18 Mayıs'ta İzmir'den Tekirdağ'a gideceğiz en geç akşam 6 da Tekirdağ'da olmamız lazım. Bandırmadan feribot varmış bir türlü saatlerini bulamıyorum. Gündüz var mıdır yok mudur diye. Bilenler alıntılasın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

Benim de 18 Mayıs'ta İzmir'den Tekirdağ'a gideceğiz en geç akşam 6 da Tekirdağ'da olmamız lazım. Bandırmadan feribot varmış bir türlü saatlerini bulamıyorum. Gündüz var mıdır yok mudur diye. Bilenler alıntılasın lütfen

Bandırma'yı değil de Erdek'ten kalkanı tavsiye ederim.fiyat olarak 120lira diğeri de 180TL ikin

1 ay öncesine kadar gittiğimde sabah 8 erdek-tekirdağ

Akşam 8 de Tekirdağ Erdek idi

Ama baya uzun sürüyor haberiniz olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    Daha 1 sene var 18 mayısa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sürekli izmir-edirne manisa-edirne arasi seyahat ediyorum. Bu feribotu arasitirmistim zamaninda hem pahali hem saatleri sikintili gelmisti. Gelibolu-Lapseki feribotu ile bir miktar daha yol yapmak hem daha ekonomik hem daha hizli olacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

Ben sürekli izmir-edirne manisa-edirne arasi seyahat ediyorum. Bu feribotu arasitirmistim zamaninda hem pahali hem saatleri sikintili gelmisti. Gelibolu-Lapseki feribotu ile bir miktar daha yol yapmak hem daha ekonomik hem daha hizli olacaktir

Teşekkür ederim ben de araştırmalarım sonucu buradan geçeceğim. Bir şey sorayım o zaman. İzmir'den giderken Balıkesir tarafından mı ayvalık tarafından sahilden gitmek mi daha kolay? Ayvalık tarafı yol kısa ama zorluğunu bilmiyorum. Ne tavsiye edersiniz?
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    Izmir > Lapseki ayvalik ustunden 345 km akhisar ustunden 390 km ancak hem zamansal hem de yakitsal acidan ayni tutar. Hele soforlugunuze cok guvenmiyorsaniz ayvalik ustunden tavsiye etmem kesinlikle. Kaz daglarini gecmek cok yorucu olabiliyor hele birde yuklu bir tirin arkasina takilmaya gorun.

• Son durum nedir bandırma-tekirdağ arası feribot varmı öğrenciyim bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen.

• Evet arkadaslar konuyu hortlatiyorum ama kusura bakmayin bandirmadan mi yoksa erdekten mi Tekirdaga gitmek icin feribota binmek daha az zahmetli ve kolay olur maddiyat onemli degil bebek var sonucda birde kac saat surer deniz yolculugu simdiden cevaplariniz icin tesekkur ederim

• Merhaba https://avsa.bandirma.com.tr/erdek-tekirdag-feribot-seferleri sayfasında güncel Tekirdağ, Erdek, Bandırma feribot seferleri yer almaktadır.
  • tekirdağdan bandırma yada erdek kaç saat sürüyor roro ile ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.