Şimdi Ara

Bandicam videoları işlemiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim şöyle bir problemim var bandicam üzerinden oyun videoları kaydediyorum sesi telefondan wifi üzerinden alıyorum(wo mic uygulaması ile) 10 videodan 8i 9u sorunsuz şekilde işleniyor fakat 1 2 tanesi hep 1kb olarak gözüküyor çektiğim video işlenmemiş oluyor bandicam haricinde fraps obs action gibi programları denedim fakat elimdeki pc ile en iyi verimi aldığım kayıt programı bandicam tek problemi 1 2 videonun banko işlenememe durumu

obs ile kayıt alacak bir pc ye sahip değilim çok kalitesiz çıkıyor çektiğim videolar 360p den beter

fraps zaten malum 10 dakika video çeksen 10 gblık yer kaplıyor video düzenlediğim için bu kadar yüksek boyutlarda render almak bana zulüm pcye daha zulüm (çözünürlük problemi de var tabii tam ekran olmuyor videolar)

internetten çok araştırdım fakat hiçbir yazı göremedim sadece tek bir yerde gördüm onda da harici ve dahili mikrofon ve kulaklıkla alakalı problem olabileceğinden bahsedilmiş ama detaylı bir şey değildi hiçbir şey anlayamadım böyle bir problem yaşayan var mı ?

codecle alakalı bir şey mi diyorum ama alakası yok video boyutu hani normal olsa tamam diyeceğim ama bildiğiniz 1kb olarak çıkıyor çektiğim video işlenmemiş halde geliyor

wmp vlc media player ve birçok video oynatıcıyı denedim video oynatıcılarla ilgili bir problem yok yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim

• yok mu böyle bir şeyle karşılaşan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.