Şimdi Ara

banabak uygulaması fake yemeksepeti kodu veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • banabak uygulamasından 19.04.2018 tarihinde kazandığım yemek sepeti 5 tl kodu bugün kullanmaya çalıştığımda "kupon kodu daha önce uygulandı, tekrar uygulanamaz" uyarısı verdi. yani kod ben kazandıktan sonra başkası tarafından benden önce kullanılmış. koda benden başka kimsenin erişme şansı yoktu. olaya bakın sayın seyirciler. 6000 bks puanımı aldılar, fake kod verdiler. aynı olay bir arkadaşın daha başına geldi.

• aynı olayın konusunu açacakken şuan bu konuya rastladım aynısı 2 hesaptan bana oldu 4 adet kod aldım 2 2 ayrı hesaplardan kullanışmış kod verdiler
  • Bayadır girmedim ödül içeriğini yeniden değiştirmişler.5 tllik yemeksepeti kuponu yenidenmi geldi şuanda görünmüyor.ama telafi edeceklerdir.*** miktarda g cash ve yemeksepeti aldım hata vermemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BozkurtSanaL

Bayadır girmedim ödül içeriğini yeniden değiştirmişler.5 tllik yemeksepeti kuponu yenidenmi geldi şuanda görünmüyor.ama telafi edeceklerdir.*** miktarda g cash ve yemeksepeti aldım hata vermemişti.
    20 tl ve üzeri kodda sıkıntı yaşamadım 5 tl likler sorunlu ayrıca aldıgım 35 bin bakslık ödülleri vermedi
  • Cok uyduruk bir uygulama. Koskoca p&g amator is yapiyor. Selpak urunlerinde %30 indirim saglayan kodu kullanayim dedim, kullanilmis kod uyarisi verdi. Musteri hizmetleri universiteli ergenler. Gecenlerde mesaj attik cevap 2 hafta sonra geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Universiteli olunca calisamiyor mu insanlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de money karttaki selpak indirimi silinmiş son kullanma tarihi 30 Haziran olmasına rağmen Elimde 1 tane daha vardı onu kullanacağım artık kasada sıkıntı çıkmazsa

banabak selpak kodu kasada hata verdi geçersiz kod dedi üstelik süresi daha vardı, amatörce iş yapıyorlar mesaj attım kaç gündür cevap atmadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuniteD7 -- 20 Haziran 2018; 14:36:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.