Şimdi Ara

Bana verilen ceza sizce haklı mı.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde otobüste yer verme ile alakalı bir konuya yazdığım yorum yüzünden ceza puanı eklenmiş.
    Sizce ben haklı değil miyim.? Yazdıklarım sizce bir nefret suçu mu gerçekten.?Bana verilen ceza sizce haklı mı.?

• ihtiyarlara yer yok diyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

ihtiyarlara yer yok diyorsun

Hocam yürüyemiyorsun zor konuşuyorsun yüzün buruşmuş hatta tuvaletin yattıgın yerlere yapıyorsun. Bu bence adeta insanın kendi doğasına karşı gelmesidir. Ben 50 yaşımı görünce umarım ölürüm diyorum. İnsanlar ise sürünmek istiyor 100 yıl yaşayıp her yeri ağrı ve pislik içinde zorla yuruyerek yada tekerlekli sandalye ile 50 yıl daha yaşamak istiyor. İşte ben bunu anlamıyorum. Bedenin artık senin yaşamaman gerektiğini söylüyor. Dişlerin gidiyor ellerin ayakların tutmuyor.
  • Ölsün harici kendi fikrin öyle demesen sorun yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Ölsün harici kendi fikrin öyle demesen sorun yok bence

Hocam zor zamanlar geçirdim bu ihtiyarlar yüzünden sokakta kalmanın eşiğine geldim. İnan az daha çileden çıkıp bütün bekara ev yok denilen evleri yakacaktım öfkeden deliye dönmüştüm. Hala daha aynı fikirdeyim. Ne oldu gittim 300 daha fazla ödeyip başka bir ev kiraladım tabi bu benim maaşımın 3 te 1ine maloldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.