Şimdi Ara

Bana udyri ogretecek varmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Udyr i gercekten cok seviyorum jungle sevdigim icin ama istisnasiz her oyun feedliyorum normal oyunda tabi dereceli girmem.neyse iste jungle nasil.donmem gerek nasil gank atmam gerek bunlari anlatabilecek varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 20deSur

Udyr i gercekten cok seviyorum jungle sevdigim icin ama istisnasiz her oyun feedliyorum normal oyunda tabi dereceli girmem.neyse iste jungle nasil.donmem gerek nasil gank atmam gerek bunlari anlatabilecek varmi ?

Tiger mı gidiyosun phoneix mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

quote:

Orijinalden alıntı: 20deSur

Udyr i gercekten cok seviyorum jungle sevdigim icin ama istisnasiz her oyun feedliyorum normal oyunda tabi dereceli girmem.neyse iste jungle nasil.donmem gerek nasil gank atmam gerek bunlari anlatabilecek varmi ?

Tiger mı gidiyosun phoneix mi ?

Phoenix

• Bende oynayamıyorum takip. Bir de udyr ye hydra çıkılır mı

• Takip bana da lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır oynamıyorum en son sprit guard çıkınca oynamıştım yaptığım şey zaten 2lvda hayvani phoenix damageinden dolayı fb ve counter jungle yapmaktı , ama artık kolaylıkla kitelanıyor.

• Risörvırt

• Tiger denemekle başlayabilirsin.
  • Çıkılmaz. Çok off. oynuyosan botrk çık. Ama asla hydra çıkma. tiger için tri phoenix içinde çıkabilirsin. Kısacası tri core. İlk phage mi ne var onu al. Cj at. Blue uyu kaçırma poke yapabilen olduğu için çalılardan çıkmaya çalış. Gank atarken phage in varsa öldürebileceğin bir minyona smite + e yap. q+w+e diye gider. Build. === Ninja tri botrk randuin frozen mallet bide karşıya göre olsun. İyi oyunlar
  • Benzer konu var aynı cevabı atıyorum: Udyr dediğinde akla tek isim gelir kardeş: trick2gtrick2gtrick2gtrick2gtrick2gtrick2gtrick2g bu adamı izle,o ne yapıyorsa yap yeterli.
  • hocam sana bi kiyaj hemen saqaci udyr rehberimi yaziyim

q aslan olur
    w tosbaa olur
    e adama saglam bi koyar
    r gokte ucan kus olur

6 tane ie cik Gq wP

• quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

hocam sana bi kiyaj hemen saqaci udyr rehberimi yaziyim

q aslan olur
    w tosbaa olur
    e adama saglam bi koyar
    r gokte ucan kus olur

6 tane ie cik Gq wP

• tiger udyr oyna karşı ormandan çıkma. bu ilk dersin.

ayrıca ls + as rün le girersen hunter's achete değilde doran sword ile başlayabilirsin.
  • phoenix aç bence

ilk basede r aç sonra kırmızı veya mavi hangisinden başlıyosan önce 1 kere vur ateş üflesin sonra bir daha r aç arka arkaya 2 kere ateş üfler sonra w aç ben genelde r açıp 1 kere vurduktan sonra w basarım yanındaki ateş vururken işe yarıyo ayrıca kabiliyetler 0 9 21 girebilirsin çok güzel oluyo avcı palası+4 pot+totem başlayabilirsin 2-3 pot en fazla harcayarak jung dönersin zaten nerde ittirilmiş koridor var baskına uç e ile stun atıp r aç öyle işte oynadıkça oturur:)

• biride femisli tricky2g

• Tek yol trick2g , udyr öğrenilecekse ondan iyi kimse öğretemez.Detaylar ve önemli noktalar hakkında herşeyi anlatıyor ve anlayabilecek ingilizcen varsa çok daha hızlı gelişirsin.

Tiger için kırmızılar ad büyükler ad girsen yine oluyor ama phoenix oynayacaksan büyükler ms kırmızılar as kesinlikle olması gerekiyor bu da az ip değil tabii.

Başlarda kötü oynaman normal çünkü udyr ile hata yaptığında öldün demektir.Girmemen gereken yere girip cc yediğinde bir j4 kha vi gibi gap closerın olmadığından kolay kolay çıkamayabilirsin.Ben de başta çok küfür yedim çok saçma oynadım ama oynadıkça ve trick i izledikçe nerde girmen nerde girmemen gerektiğini öğreniyorsun ve o ölüm oranı oynadıkça daha da düşüyor.
  • Rünler atack speed ve ls, onun haricinde masteriesler 10/6/14 gibi bende 515 goldla başlıyorusun sanırsam ayriyetten bir pot alıoyun ve manada veriyor onun haricinde doranın kılıcıyla başlıycaksın counter jungle yaçaksın Tiger gitçeksin Can veren Jungle itemi-Trinity-Randuin-Ayakkabı- gerisini karşıya göre kas.Karşıya morgana veya lux gelirse alma udyr
  • jungle oynama top oyna ilk botrk sonra tank çık free win xD en son trinity alabilirsin
  • Tüm skillere sırayla bascan işte ne var , bu kadar uyuz bir noob herosu görmedim ben
  • Youtube videolarını izle qnq.
    Ama ben gene sana yardımcı olayım hadi gene iyisin
    2 tür Udyr vardır. Tiger ve Phoenix.
    Jung oynarken ilk W aç sonra Q ve E fulle.
    Ama W açtıktan sonra R açarsan ozaman R ve W fulle.
    İlk antik golemin ruhu al. Sonra duruma göre ya merkürün adımları yada ninja tabisi.
    Üçüncü olarak ben üçlü kuvvet alıyorum. Tercihe bağlı aslında üçlü kuvveti 4ncü İtem olarakda alabilirsin.
    Sonra randuinin alameti-Ruh gömleği-Donmuş balyoz kasabilirsin. Neredeyse full tank gideceksin işte. Son olarak donmuş balyoz yerine başka bir İtem alabilirsin. Baktın öldüremiyorlar Son itemi Mahvolmuş kralın kılıcı falan alabilirsin.
    İyi eğlenceler.
    Edit: pasifini unutma sakın. Baktın üstüne çok geliyorlar E bas sonra herhangi bir skill daha sonra tekrar E bas bayağı hızlı oluyor ozaman.
    Edit 2: gank atarken E aç stun at sonra hangi skilli fullüyorsan (Q,R) onu aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTux -- 17 Mart 2014; 17:34:09 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.