Şimdi Ara

BANA NOLUYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son 2 haftadır ciddi ciddi düşüşlerdeyim moka bağladım bildiğin.. türkçede en az 28 net yapan ben bu geçtiğimiz denemede pat 20 net yapmışım 2 haftadaki düşüşümü yazayım görelim hep bareber
    2 hafta önce
    Türkçe: 28.25
    Sosyal: 12.50
    Matematik:29.00
    Fen:16.50

Bu hafta....
    Türkçe:21.25
    Sosyal:6 bilmem kaç..
    Matematik:33.00
    Fen:3 NET. (12 yanlışım var evet.)
    -KAYDIRMA YOK. YETİŞMEDİ FALAN SORUNU DA YOK 5 DK ARTTIRDIM.-
    bu düşüşümün sebebi nedir neden böyle oldu? bu kadar düşük net hiç yapmamıştım. lan evet düşersin de bu nasıl yerlere çakılmak lan.
    rehberlikçim geldi dün yok senin sınıfını düşürücem falanlar eyv 2 gündür 0 motivasyonla tavanlara bakıyorum
    LAN BÖYLE DÜŞER Mİ İNSAN VAR MI BENİM GİBİ BÖYLE ÇAKILAN MERAK EDİYORUM..

• Niye moral bozuyorsun hocam. Gayet normal. İnişte çıkışta olur ama fen neden öyle olmuş biraz fazla dusurmussun onu anlamadim.

Rehberlikcinin de canini sevim. Ne o hemen tehdit etmeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydaarr -- 18 Kasım 2018; 20:7:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe normaldir hocam o an dikkatini veremediğinde çözülemiyor yani benim için öyle ama fen neden öyle olmuş acaba?2 deneme arası cok mu zorluk farkı vardı?
  • Haydaarr kullanıcısına yanıt
    bende anlayamıyorum valla hocam 2 haftada hafıza kaybı mı geçirdim bilmiyorum. bu kadar düşmek normal değil..
    kafayı yiyorum..
  • oğuz.10 kullanıcısına yanıt
    hayır hocam standarttı.. hani desek ki fkb seçiciydi falan maalesef öyle de değil. herkes yine kendi yaptığı aşağı yukarı netlerini yapmış yerlere çakılan benim..
  • Merhaba. Moralini lütfen bozma. Başarıya ulaşmış hiçbir öğrencinin net grafiği doğrusal bir yol izlemez. Sürekli tepeler ve çukurlar vardır. Sadece sen değilsin zaman zaman düşük gelen. Genelde 32-35 arası matematik yapan ben geçen bir denemede gürültüden odaklanamayıp 25 net yapmıştım. Sakin olursan sınav esnasında daha iyi sonuç elde edersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mockingbirdi kullanıcısına yanıt
    Dikkatsiz falan çözmüşsündür hocam ya da çok hızlı düşününce yanlışlar art arda gelmiştir sıkma canını sonrakine daha iyi odaklan
  • quote:

Orijinalden alıntı: jsy418

Merhaba. Moralini lütfen bozma. Başarıya ulaşmış hiçbir öğrencinin net grafiği doğrusal bir yol izlemez. Sürekli tepeler ve çukurlar vardır. Sadece sen değilsin zaman zaman düşük gelen. Genelde 32-35 arası matematik yapan ben geçen bir denemede gürültüden odaklanamayıp 25 net yapmıştım. Sakin olursan sınav esnasında daha iyi sonuç elde edersin.
    sağolun hocam.. haftaya toparlayabilir miyim bilmiyorum.. umarım eski netlerime kavuşurum ve sınava özgü bi durum olarak kalır..
  • oğuz.10 kullanıcısına yanıt
    inşallah öyledir hocam.. bugün fire verdim bakalım yarına toparlama çekicem
  • 2 gündür bende aynı seyirdeyim yarına toparlama çekelim hocam
  • Pek yakın değil ama örnek olabilir hocam :) dershanede 2. Denemem 468 12. Yim 3. Denemem 365 olur 134. Yüm 4. 430 42. Yim olur böle iniş çıkışlar 3. Denemeden sonra hiç önemsemedim çalıştım. 4. De düzeltim olur böle iniş çıkışlar çakılışlar...

• Tyt ise cok normal, ben de ayni sekilde düşüşteyim(iyi marifet) gecen sene üzülürdüm buna fakat artık umursamıyorum. hicbir anlam ifade etmeyen prova icin morali haddinden fazla bozmak,kafaya takmak gercekten sadece ve sadece zaman kaybı. sonucta biliyoruz ki tytnin cogunlugu o güne baglı ve -özellikle fen ve sosyalde- konu dağılımı hep aynı olmuyor. ayrıca kafana takılanlar vardır, dikkatin dağınıktır, gününde değilsindir. bir dahakine daha iyisini yapmak icin dozunda hırs yapmak lazım. moral bozmaya hic gerek yok gercekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017demezunakalan kullanıcısına yanıt
    motiveni nasıl sağlıyorsun hocam
    tebrik ederim buarada
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 1 Nisan 2021; 21:27:35 >
  • güzel kardeşim böyle en ufak rampadan delireceksen bence baştan delir..

bunlar gayet normal

ya görmüyormusun yeri geliyor en prof hocalar bile en basit şeylerde tökezliyor sen sıkma canını çalışmaya devam et adam akıllı

ama eğer konuları üstün körü geçip yaptıysan bu sonuçlar normal
  • Bu düşüşünün sebebi saçma sapan bir denemeye girmiş olman.Türkiye'de ciddi anlamda kaliteli deneme yapan dersane çok azdır.Arada bir seviyeyi ve mantık çerçevesini tutturan denemeler alırlar/hazırlarlar o kadar.Sakın dersane denemelerine bakıp da bırakmayın.
  • fendeki düşüş normal değil hocam konularda ufak ayrıntılar da sıkıntı olabilir

• mockingbirdi kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde hocam 30k dan mezunum hedefim tıp ya da diş. Diyorum kendime lan sen zaten 30 k yaptın. E kendini biraz itsen 20k dasın niye sıkıyosun canını otur elnden geleni yap gerisini Allaha bırak olursa olsun olmazsa da vardır bi hayır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.