Şimdi Ara

Bana makas atan Mini Cooper takla attı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
4.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok tehlikeli bir olay bunu neden yaparlar anlamam vızır vızırr geçiyorlar sağdan soldan yazık vallaha.
  • Çarpınca oyun yeniden başlayacak diye zanneden PlayStation oynayarak büyüyememiş çocuklar işte...
  • hem geçmiş olsun.
    hem de ders olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

(kapıştıgımda araçta sadece ben olurum, aileden biri olsa kaybı beni vicdanen çökertir, arkadaşlarım olsa hepimiz ölsek aileme problem, tekken zararım sadece kendimi ve eğer allah korusun bişi olursa aileme üzüntü olur)

Kapıştığın aracın kaza yapma ihtimalini formülde sıfır olarak yerine koyuyorsun anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Mini cooperla takla atmak da yetenek ister yani

Yok hocam hiç alakası yok. Ara ara sworks kullanıyorum bu araçla takla atmak çok kolay. Yol tutuş falan o kadar iyi değil. Araba çok güçlü, bir de hızlı gitme isteği oluşturuyor bu yüzden kontrol etmesi o kadar da kolay değil. Savrulduğu zaman da toparlayamıyor.
  • İyi olmuş (ölmediklerine sevindim yine de).
    Umarım ders olur
  • Trafik teroristleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

(kapıştıgımda araçta sadece ben olurum, aileden biri olsa kaybı beni vicdanen çökertir, arkadaşlarım olsa hepimiz ölsek aileme problem, tekken zararım sadece kendimi ve eğer allah korusun bişi olursa aileme üzüntü olur)

Kapıştığın aracın kaza yapma ihtimalini formülde sıfır olarak yerine koyuyorsun anlaşılan.

o onun kararı hocam, onda bir sorumluluk görmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Mini cooperda fena kaçıyor ya insanın basası geliyor ama herseyin azı makbul :)

• Yarasın koçlarıma. Tenhada, sessiz-sedasız bir şekilde son makaslarını atarlar umarım. Eşim-dostum böyle reziller yüzünden pisi pisine ölürlerse çok üzüleceğim. Her gün yenilerini görüyoruz, en çok korktuğum budur.
  • Geberseymiş

• hep böyle bir ana tanıklaık etmek istedim. üzülmek ne kelime kahkaha atıp zevkten 4 köşe olurdum yeter ki sadece makasçı ölsün veya yaralansın da başkasına zarar gelmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 1 Mart 2013; 0:48:56 >
  • Yazık çok yazık... Nereye gidiyor bu gençlik, durum hiç iç açıcı değil malesef.
  • Allah korusun size veya baskasına carpsa karsı seride geçseniz cok daha buyuk kaza ve can kayıpları olabilirdi. Sizlere bişey olmamış ya bu sevindirici.
  • Benzer bir durumda bu videoda var özet olarak bakmak isteyenler 7. dk sonra izleyebilir.
  • Kaza yapmasaydı buraya gelir videosunu koyardı. Sonra da konum neden silindi forumu bırakıyorum diye konu açardı. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Kaza yapmasaydı buraya gelir videosunu koyardı. Sonra da konum neden silindi forumu bırakıyorum diye konu açardı. Geçmiş olsun.

oww çok ince
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

Benzer bir durumda bu videoda var özet olarak bakmak isteyenler 7. dk sonra izleyebilir.

videonun başı benim evimin yanı yav ama baya eski bir video ambiyansıyla belli ediyor. en az 4 yıllık var.

• müstehakkını bulmuş sevindim darısı diğerlerinin başına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Mini cooperla takla atmak da yetenek ister yani

+1

aynen mini cooper'ı da nasıl takla attırdıysa
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.