Şimdi Ara

Bana koçluk yapabilecek/duo olabilecek birisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, geçenlerde de konu açmıştım 10 ranked maç atayım mı diye; o 10 maçı attım. 7/10 yaptım ve silver 1 attı. Ondan sonra 5 oyun oynadım ve yalnızca birini kazanabildim. Sorunum ise şu: Lane'imi genelde kazanıyorum, fakat hep diğer lanelerden kaybediyoruz. Ne yaparsam yapayım taşıyamıyorum. Son kaybettiğimiz maçımda bile 12/5/12'yim Lissandra ile Zed'e karşı oynadım ve oynatmadım. Oyuna başlayalı 3 ay oldu ama hala nasıl taşıyabileceğimi çözemedim.
    Sizin tavsiyelerinizi bekliyorum, genelde mid lane oynuyorum, ne yapmam gerek? Silver 1'im, sezon bitmeden gold olmak istiyorum. Biliyorum herkes hakettiği kümededir diceksiniz ki haklısınız da ama plat, dia arkadaşlarımla attığım çoğu 1v1'i kazanıyorum. Bunları da kendimi övmek için değil, sizin tavsiyelerinizi almak için yazıyorum. Her türlü yardım kabulümdür :P

• sen kendin koçsun zaten koç
  • Judge Magister kullanıcısına yanıt
    Uf gaza geldim :P
  • berkcank kullanıcısına yanıt
    Cidden çok iyi başlamışsın. Jungle, Mid oyna yada Top oynarsan tp al bol bol bot lane'i ziyaret et. O eloda zaten 1-2 kere öldürdükten sonra kavga çıkıyor karşı takımda
  • Helal koç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sekizeşittirbüyükd kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, son maçımda kavga çıktı karşı takımda ama yine de yeterli olmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcank

Teşekkür ederim, son maçımda kavga çıktı karşı takımda ama yine de yeterli olmadı :(

Gold 1 im bende bikaç oyun atalım istersen pek iyi oynayamam ama birbirimize yardımımız dokunabilir.

• Mid olarak top veya bota destek git. Desteği sadece jung atmaz mid ve top herosuda destek atar malesef bunu yapmıyorlar

• mertumutguven kullanıcısına yanıt
    sanırım en büyük eksiğim bu, dikkat etmeye çalışayım biraz.
  • roam yapacaksın başka çaresi yok jungle gibi bazen jungle ınla anlaş ve beraber lane i baskına gidin domine edip kule alın arkadaşlarını motive et karamsarlığa üşme küfür etme herkesi sakinleştirmeye çalış farm yap farm yaptır 2. blue dan itibaren hep sen al eğer iyiysen. flame yapma yaptırtma kil sal yaşıması muhtemel oyunculara senden başka... birde kırılgan mid heroları alma.
  • babyace kullanıcısına yanıt
    Kırılgan mid heroları derken? Genelde Syndra, Lissandra, Diana, Annie, Ahri, Vel'koz gibisinden herolarla oynuyorum ama?
  • ahri kırılgandır mesela diana offtank oalbilir dianayı çok severim dianayla 6 dan sonra roam yaparak takım taşıyabilirsin ama tek atman gerek rabadon zhonya vs kasıcaksın , syndra mesela dianaya göre daha kırılgan diananın 2 meele vuruştan sonra 1 ap vuruşu var bu bile işe yarar syndra da illaki sil tutturmak zorundasın skiller olmadığı sürece hiçsin gibi birşey :)
  • babyace kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim. Diğer önerilere de açığım :P
  • Tecrübe işi. 3 aylık oyuncuyum diyorsun. Bence dereceli girme pek normal oyunda kendini geliştir. Şuanda ne kadar iyiym desende 1 yıl sonra ''ne kadar noobmuşum'' diyebilirsin.
  • midde snowball olabileceğin şampiyonlar almaya özen göster mesela yukarıda velkoz oynuyorum yazmışsın bence oynamamanı öneririm onun yerine assasin oynasan daha çok iş yaparsın silverda.
    kısaca : her türlü lane için snowball şampiyonlar almanı öneririm mesela gidipde topa full tank birşey alma bi jax al aynısı jungle içinde geçerli.
  • @AsdesF
    Sezonu gold kapatmak istiyorum :P

@blca

Snowball derken biraz daha açar mısın? Katarina ve Akali'den bahsediyorsun sanırım ki ikisini de oynamayı hiç sevmem :( Taşıma potansiyelleri çok yüksek olmasına rağmen çoluk çocuk oynuyor diye kendimi oynarken kötü hissediyorum:P
  • Normalde oyunda geliştir derken ? :D kore değil burası arkadaşın kümeside silver 1 zaten normal oyunda kendisini geliştirmesi icin en az bi platin felan olması lazım
  • Yasam kocu gibi mi

• berkcank kullanıcısına yanıt
    snowball adındanda belli aslında ne olduğu sen kendini kartopu olarak düşün kill aldıkça büyüyorsun büyüyorsun bir bakmışsın artık kocaman olmuşsun sen full build iken karşı takımın daha 4. - 5. itemde olması senin o maçta snowball olduğunu gösterir.
    ancak snowball olupta bunu kullanmazsan yani oyunu lateye bırakırsan o gücün düşebilir genellikle oyunları hızlıca bitirmeye çalış ve karşı takıma laf at ki kavga etsinler küfürler havada uçuşsun. aklıma gelenler bukadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PraetoR21

Normalde oyunda geliştir derken ? :D kore değil burası arkadaşın kümeside silver 1 zaten normal oyunda kendisini geliştirmesi icin en az bi platin felan olması lazım

Gold olcam diye silver 5 e düşer sezon 5 te bronz başlar ö1 sezon çıkamaz. 2 senedir bu oyunu oynuyorum ve elde ettiğim tecrübeler sonucu konuşuyorum. Şahsen ben 20 oyunla plat olmuş birinin takımıma gelmesini hayatta istemem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.