Şimdi Ara

Bana göre en İyi yabancı Komedi Dizisi Peepshow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu güne kadar izlemediğim yeni, eski yabancı komedi dizisi kalmadı diyemem varmış. Ama bunların hepsi benzer mantık üzerine yapılmış ve kahkaha efektleri mevcuttu. Ama bu dizi bir başka; Farklı kamera açısı ilk başlarda başınızı döndürmekte, alışmanız ardından daha iyi geliyor. Saçma kahkaha efekleri yok, gereksiz müzik yok. Kara mizahın en derinlerinde takılıyor, belirli bir şeye bağlı değil. Hem durum komedisi, hem değil. Bahsettiğim yapım Peep show'dur. Bana göre en iyi komedi dizisi'dir. Herkese tavsiye ederim. Bana göre en İyi yabancı Komedi Dizisi Peepshow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celme42 -- 30 Kasım 2020; 5:45:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• How I Met Your Mother

• Californication tek geçerim daha komiğini izlemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 18 Eylül 2020; 0:22:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Office izlediklerim arasında favorimdir. İki defa izlediğim nadir dizilerden

• The Office

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hilbo Haggins kullanıcısına yanıt
    Bunu umarım ironi olarak söyledin. Çünkü Friends'in üzerine bir kaç şey eklenip konuyu saptırıp önümüze koymuşlar. Önce how I met your mother izlemiştim, daha sonra friends izleyince her bölümde ki konuların ondan çalındığını fark ettim. Bildiğin adamlar copy paste yapıp biraz daha iyileştirmişler, ve beni aşırı baymıştı. Ama tabi herkesin görüşü farklıdır izlemediysen friends tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celme42 -- 18 Eylül 2020; 14:2:27 >
  • Hiç duymamıştım The office sonrasında listeme girdi hocam teşekkürler.
  • oguzhankan43 kullanıcısına yanıt
    Amazon prime deneme üyeliği başlattım. Orada var yakında başlayacağım hocam teşekkürler.
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    Yakında başlıyorum hocam Teşekkürler.
  • It's Always Sunny in Philadelphia zirvedir. Ardından Seinfeld, Curb Your Enthusiasm ve The Office'i koyarım.
  • Ben de top5 bırakayım.

Always Sunny
    Office
    Fawlty Towers
    Flight of the Conchords
    Parks and Rec

• Friends ve How I Met Your Mother. seçim yapamadım ben bu ikisi arasında. mümkünse ikisini de izleyin, asla pişman olmazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: celme42

Yakında başlıyorum hocam Teşekkürler.
    Dizi 2. sezonda açılıyor.

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    O olayı çözdüm hocam ben, şimdi karakterlere ve onların hal hareketlerine aşina olmadığımız için illa 1 sezon falan boş gözlerle izliyoruz. Ondan sonra açılıyor dediğin gibi ama işte dizi değil asıl biz açılıyoruz 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: celme42

O olayı çözdüm hocam ben, şimdi karakterlere ve onların hal hareketlerine aşina olmadığımız için illa 1 sezon falan boş gözlerle izliyoruz. Ondan sonra açılıyor dediğin gibi ama işte dizi değil asıl biz açılıyoruz 😂
    Hayır bence bariz bir şekilde dizi 2. sezonda açılıyor
  • the office, seinfeld, hımym, friends, brooklyn nine nine, parks and recreation, trailer park boys

izlediklerim bunlar, hepsini tavsiye edebilirim, özellikle friendsin yeri başka ama beni güldürmesi ve mizahının kalitesi kriterlerine göre top 3 yaparsam şöyle olurdu sanırım:

1) the office(us)
    2) seinfeld
    3) trailer park boys

the office, trailer park boys ve parks and recreation mockumentary türünde diziler. bu türü the office ile keşfettim ve bayağı sevdim. the office bu türün babası bence. diğer türlerden dizileri dahil etsem ve 50 dizilik liste yapsam da 1. sıraya her listemde hiç düşünmeden the office'i yazarım.
  • friends

• b99 da fena değil

• Bence The IT Crowd. Ama The Office'i ve Friends'i hala izlemedim ondan sonra karar verebilirim

• firmino9 kullanıcısına yanıt
    En son izlediğim komedi dizisi karakteri tanıdıktan sonra daha hoşuma gitti.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.