Şimdi Ara

BANA CİTRÖEN C-ELYSEE ALMAMAK İÇİN NDEN BULUN! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
210
Cevap
4
Favori
28.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir aveo sahibi de olarak Bende aveo1.3 dizel oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalite ucuza olmuyor malasef. Bence sizin için en uygun çözüm sıfır araçtan vazgeçip pahalı dediğiniz arabaların 2-3 yaşında olanlardan temizini bulmak. Yoksa c-elysee-301-symbol türü araçlara mahkumsunuz.

Ben 2009-2010 Ford C Max tavsiye ederim. Tam aile arabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abavf

Kalite ucuza olmuyor malasef. Bence sizin için en uygun çözüm sıfır araçtan vazgeçip pahalı dediğiniz arabaların 2-3 yaşında olanlardan temizini bulmak. Yoksa c-elysee-301-symbol türü araçlara mahkumsunuz.

kesinlikle katılıyorum. ben chevrolet bayiine aveo sedan 1.3 lt almaya geldim. tipine,kadran göstergesine bakınca acayip soğudum. bence aracın önü bi ayrı arkası daha bi ayrı. ön ne kadar hoş gibi gözükse de arka o kadar kütükçe olmuş. cruze 1.yılına doğru tıkırtılar başlamıştı :))

eee araçta alacaksak biraz da kasası güzel olmalı.general motora acayip kılım zaten! yeter ya biraz da arge arkadaş 1.3 cdti ilk hangi yıl kullanılmıştı bilen var mı? opel benim için bitmiştir hakeza yan versiyonu chevrolet de.

• quote:

Orijinalden alıntı: RECEP ŞANLI

quote:

Kalite ucuza olmuyor malasef. Bence sizin için en uygun çözüm sıfır araçtan vazgeçip pahalı dediğiniz arabaların 2-3 yaşında olanlardan temizini bulmak. Yoksa c-elysee-301-symbol türü araçlara mahkumsunuz.

kesinlikle katılıyorum. ben chevrolet bayiine aveo sedan 1.3 lt almaya geldim. tipine,kadran göstergesine bakınca acayip soğudum. bence aracın önü bi ayrı arkası daha bi ayrı. ön ne kadar hoş gibi gözükse de arka o kadar kütükçe olmuş. cruze 1.yılına doğru tıkırtılar başlamıştı :))

eee araçta alacaksak biraz da kasası güzel olmalı.general motora acayip kılım zaten! yeter ya biraz da arge arkadaş 1.3 cdti ilk hangi yıl kullanılmıştı bilen var mı? opel benim için bitmiştir hakeza yan versiyonu chevrolet de.

mrb.sizinle aynı şartları taşıyoruz hemen hemen..(aile-fiyat-yakıt)..bende konu açmıştım.http://forum.donanimhaber.com/m_78178710/f_//tm.htm#78178710 ama kafam çok karıştı...en büyük sıkıntımız limitimiz..bu yüzden de bizim beğendiklerimize gücümüz yetmiyor :(..gücümüzün yettiklerini de beğenmiyoruz..açıkçası yaklaşık 1 haftadır uykularım kaçtı ..o kadar çok araştırdım ki!!!(http://www.arabalar.gen.tr/araba_karsilastirma.php)

0 km tercihler(sıralama önemli değil):

-opel corsa 1.3
    -yeni clio 1.5
    -ford fiesta 1.5
    -citroen c-elysee
    -peugeot 301
    -chavrolet aveo 1.3 ltz
    edit: -peugeot 208 1.4 hdi

açıkça söylemek gerekirse bunlardan birini tercih etmek zorundayım-sınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western222 -- 23 Temmuz 2013; 13:00:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: western222

quote:

Orijinalden alıntı: RECEP ŞANLI

quote:

mrb.sizinle aynı şartları taşıyoruz hemen hemen..(aile-fiyat-yakıt)..bende konu açmıştım.http://forum.donanimhaber.com/m_78178710/f_//tm.htm#78178710 ama kafam çok karıştı...en büyük sıkıntımız limitimiz..bu yüzden de bizim beğendiklerimize gücümüz yetmiyor :(..gücümüzün yettiklerini de beğenmiyoruz..açıkçası yaklaşık 1 haftadır uykularım kaçtı ..o kadar çok araştırdım ki!!!(http://www.arabalar.gen.tr/araba_karsilastirma.php)

0 km tercihler(sıralama önemli değil):

-opel corsa 1.3
    -yeni clio 1.5
    -ford fiesta 1.5
    -citroen c-elysee
    -peugeot 301
    -chavrolet aveo 1.3 ltz

açıkça söylemek gerekirse bunlardan birini tercih etmek zorundayım-sınız...

-opel corsa 1.3= küçük aile için ideal olmadığını düşünüyorum
    -yeni clio 1.5= ltf gidin arka diz mesafesine ve5 dk oturup arkada oturanların rahatlığına bakın
    -ford fiesta 1.5= küçük aile için ideal olmadığını düşünüyorum
    -citroen c-elysee = zaten benim düşündüğüm
    -peugeot 301= bence c-elyseedaha tatlı duruyor
    -chevrolet aveo 1.3 ltz= ben beğenmedim.

şuan eşimde aracı kullanacağından ya c-elysee sıfır alacağım ya da 2.el 2008-2010 arası skoda octavia, volswagen golf & jetta,,renault scenic veya altea xl alacağım sanırım. bunlar dizel ve automatic transmission olacak.

• Accent Blue çok şık bir araç aslında fiyat ne diyorlar bayide acaba?

• Meslektaşım o paraya o aracı alırsan yazık edersin. O fiyatı hakeden bir araç değil. 45000 tl ye 2. El 2010-2012 arası bi sürü araç bulunur.
    Otomatik demişsiniz umarım DSG almak gibi bi hata yapmazsınız?
    Şimdiden hayırlı olsun alacağınız araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alinir mis gibi de binilir. Yalniz body kit yaptirirsaniz aracin havasi bambaska oluyor onu da soyliyim. Benim icin tek eksi nokta cam acma tuslari. Sorun etmezseniz seve seve alinir. Dizel her zaman daha iyidir bu devirde.

• Size 3 tane neden buldum hocam buyrun..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-0-km-2013-cikisli-beyaz-peugeot-308-1.6-hdi-access-10-dk-kredi-132219559/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-citroen-c4-1.6-hdi-confort-otodem-farki-ile-sizlerle-129095747/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-citroen-inallar-dan-c4-1.6-hdi-attraction-113521165/detay

aynı paraya aynı markanın c sınıfı araç.

Başka bir konuda başka arkadaşa tavsiye ettim.B sınıfı araçların bile 40 bandını aşıp 50 binlere gelmesine karşın ben f/p aracı olduğunu düşünüyorum bu araçların

firmaların hiç biriyle alakam yok forumda ki arkadaşların konuşmaları ve merak etmem sonucu araştırıp bulduğum linkler ,diğer konuda da belirttim param olsa ben alırım

• clio sw cok guzel ve fiyati da gayet uygun , bakin derim ;) ustelik oyak uyesiymissiniz

• 2 aydır kullanıyorum, açıkçası iyi araba, binenlerde memnun.. Cc, hız sınırlayıcı, blue tooth, usb mp3, esp gibi artılar var, içi bagajı geniş, direksiyon hafif, ve gördüğüm en az yakan dizel, gidişi de iyi, ve süspansiyon konforlu..bozulmaSa şimdilik güzel..

• geniş araba hastası biri olarak bence bu aracı alın derim....
  • bu markaya allerjim yok berlingo sınıfında eniyi araç bana göre.
    ama bu ve 301 allerji yapıyor tıpkı eski sümbülün eski aveonun
    tofaşların yaptığı gibi. aile binecekse güvenlik gözardı etmeyi bırak
    bence birici önemli husus olmalı.
    buarada ticariler f/p kralı oluyor vergi sistemimizden ötürü.
  • bence alınır temiz kullanırsan 4-5 yıl msrafsız da binilir.alınmaz diyenlerin gerekçeleri çok saçma.
  • euro n cap carpışma testleri yok:)
  • bence citroen, chevrolet, reno, fiat, peugeotdan uzak durun! mazda, skoda, seat, suzuki, nissan gibi tutulmayan ama kaliteli araclara bakın!
  • Boşverin arkadaş. Adam kafaya koymuş zaten ne kadar neden yazarsanız yazın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Boşverin arkadaş. Adam kafaya koymuş zaten ne kadar neden yazarsanız yazın :)

yok öyle kafaya koyduğum falan aslında. bu aracın yerine araç arıyorum.otomatikleri araştırdım biraz ve dsg'den vazgeçtim.benim otomatik konforundan çok arızasızlığa ihtiyacım var demek ki oto alacaksam jazz ve civic'ten başka seçenek sunmuyor onlarda zaten benzinli. kaldık gene elele başbaşa
  • C4 ü inceledinizmi

• kardesime otomatik honda civic premiun icin 53 bin fiyat aldik sivastan yalniz eco olan degildi brc marka lpg yi serviste takip garantiyi 3 yila indiriyorlardi gayette guzeldi bence citroene verilmez o para

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.