Şimdi Ara

Bana bile yurt çıkmadı ya ben böyle işin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
13.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• cormen kullanıcısına yanıt

merkezi yerleştirme puanınla yani girdiğin seneki aldığın puanla o sene puanının yettiği başka bir üniversite ya da bölüme geçmek

• banasquatyapmayıöğret kullanıcısına yanıt
    Ya bir defol git velet velet kısaltma yapmış banlanacak diye , ben ne dediğimi biliyorum da sen nasıl davranacağını bilmiyorsun atarlı atarlı tepki veriyorsun iki mesajdır bir yerine sokuyorlar gibi. Herkesin derdi var senin gibi onun bunun çocukları da insanı çileden çıkarıyor böyle bir konuda bile . Yaylan şimdi senin gibileri pazarlayanların yanına.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

eskinin yatay/dikey geçişi yani

aynen annemin 1 emekli maasi var annem babam zengin. universite biteli yillar oldu, babam bizden ayri babamin kirasini 3 kardes boluserek oduyoruz suan. adam kendi kirasini odeyemiyor daha. bos bos konusuyorsunuz internette, herkesin eline klavye veriyorlar

• BakiSilva kullanıcısına yanıt
    Peki burada sizce tek suç bu sistemi yapanların mı mı ? Yapanlar zaten toplumun birebir yansıması olduğu için bu durumları yaşıyor olduğumuzu düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonaytbukucu2022ss

1098 sıra hocam :/ ne zaman gelir tahmini

1-2 haftaya gelir hocam merak etmeyin 

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

cidden mi hocam herkes en geç 1 aya gelir diyorlar da pek ümitlenmek istemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: sonaytbukucu2022ss

cidden mi hocam herkes en geç 1 aya gelir diyorlar da pek ümitlenmek istemedim

https://forum.donanimhaber.com/kyk-yurt-yedek-yerlestirme-sonuclari-aciklandi--139869519

buradan bakabilirsiniz geçen sene pandemi vardı ondan önceki seneki konulara bakın

1. yerleştirme sonrasında istanbulda 800den fazla kişi sıra ileri attı genelde bu civarda oluyor
  • babamın aylık kazancı 20 bin civarı ancak ben eve giren toplam paraya 0 tl yazdım yurt bana çıktı, sen niye gelir kısmına yüksek para yazdınki

• kabakara61 kullanıcısına yanıt
    Daha sonra öğrenilirse yanlış bilgi verdiğin sorun çıkar

• kabakara61 kullanıcısına yanıt
    daha sonra gelir gözükürse aynayı konyayı görürsün

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sonaytbukucu2022ss S kullanıcısına yanıt

öyle birşey yok sizi korkutuyolar, benim amcamın oğluda aynı şeyi yaptı sorun yaşamadı

2 yıldır oturmaktan g$tun everest olmustur kizlarla konusma antrenmanini validenle yapabilirsin

• uzuldum celal hocam :( allah yardımcın olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam lafım sizlere değil ihtiyacı olan varsa devlet sonuna kadar yardım etmeli sizin gibilerin olduğunu biliyorum.

• Windows xp sen kimsin ln beni banlıyorsun yrm kafası babasına ağlayamıyor gelmiş bana atar yapıyor ne sorunun varsa babanla hallet evlat sanaldan atıp tutma

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.