Şimdi Ara

Bana ancak siz yardım edebilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese Merhaba, N11 üzerinden LG G5 outlet olarak geçen telefonu aldım. Şimdi ise 2 sorunum var.

1-En çok korktuğum 2. el satmış olmaları. Daha önce sim kart takılıp takılmadığını nasıl kontrol edebilirim?

2-Onarım görüp görmediğini veya tüm donanımların çalıştığını android işletim sisteminde nasıl test edebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edemirci1 -- 14 Mayıs 2020; 17:40:37 >
  • Merhaba, Yazılımı orjinal wifi ağlantısı yaptığımda güncellemeye geçti. Telefon outlet değilde daha çok tamir görmüş bir telefon gibi görünüyor. Arka kamera lensinin içinde toz gördüm. Flash açık Fotoğraf çekmeyi denediğimde telefon yeniden başladı. Belki şarjı düşük olduğu içindi bilemiyorum. Ghost screen oluştuğunu da gördüm. Açıkçası ne yapacağımı da bilmiyorum.
  • Yeni bir gelişme oldu, tam şarj yaptıktan sonra flash açıkken kapanmadı. Kamera çekimine hayran kaldım. Ghost screen sorunu devam ediyor. Batarya sağlığı iyi değil. İade edeceğim fakat kamerası bu özellikte fiyatı uygun cep telefonu yok. Outlet veya teşhir LG G5 cep telefonu şu an piyasada yok. :(

2. el cep telefonu kesinlikle almam. Belki telefonun eski sahibi cemaatçi veya teröristti bilemem. Yarın bir gün IMEI numarasından terörist suçlusu olarak tutuklanma riskini göze alamam. Düşünsenize öyle basit bir suç falan değil ülkenin birlik ve bütünlüğünü bölmeye yönelik bir suçtan tutuklanıyorsunuz. Polis, savcı, hakim size terörist gözüyle bakıyor. Ayıkla pirincin taşını... Bu yüzden 2. el olup olmadığını satıcıya soruyorum ve satıcının sözüne kalıyor. Bu yüzden daha önce 1. madde olarak şunu yazmıştım "En çok korktuğum 2. el satmış olmaları. Daha önce sim kart takılıp takılmadığını nasıl kontrol edebilirim?". Mutlaka bir şekilde kontrol etmem gerekiyor.

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.