Şimdi Ara

Bana 1 senede 50 net arttıracak öneri lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 80 netten 130 nasil gelir yardim lutfen nasil çalışılmalıdır?(1 senede)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bence 120 nete kadar çalışarak çıkılabilir. 120 sonrası pratiğe ve bilgi eksiği olmamasına bakıyor. 11im henüz 100 net yapabiliyorum, hazirana kadar 120 lere ulaşmaya çalışıcam sana tavsiyem nerden yanlış yapıyorsan konuyu anladığına emin olana kadar soru çöz
  • lunarsys kullanıcısına yanıt
    Hocam neyden bu kadar net yapıyorsunuz? Bide 10.sınıfınız nasıldı? Yaz tatilini nasıl geçirdiniz söylermisiniz? 10.sınıfta Ne kadar çalıştınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son denemem türkçe 30, mat 26, sos 15, fen 30 geldi mesela fende genellikle fizikten yanlışım çıkıyor, kimyadan unuttuğum/henüz çalışmadığım konulardan, biyoloji full ya da 1y, matematikte pratiğim yok maalesef soruları çok yavaş çözüyorum süre azalınca bırakıp fene geçmek zorunda kalıyorum. sosyal zaten berbat yeni yeni çalışmaya başladım. türkçem de ortaokulda iyi öğrendiğim için çalışmadan böyle. 10. sınıfın yazında full biyoloji kastım çünkü hiçbir şey bilmiyordum (9-10da gram çalışmamıştım hiçbir derse) 9. sınıftan kalma soru bankalarımı çözdüm aynı şekilde kimyada da 9dan kalma kitabı çözdüm. matematik için bi ygs kitabının yarısını falan çözdüm. 10 sınıfta çalışmadığım için fizik ve kimyanın konuları eksik onları kapatmaya çalışıyorum. durum bu
    sen eğer 10. sınıfsan ve orta düzeyde çalışıyorsan yazın çok kasmana gerek yok 9-10 tekrarı yap yeter.

• lunarsys kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam 9da kimya ve biyolojim 0 hoca iyi değildi.Yazın onlara bakarım 10.sınıfyada fizik biraz zorluyor azda olsa mat. Onlarada bakacağım ama sorulardan çözdüklerim beni memnun etmiyor hocam. Mesela 20 soru varsa mattan 13 tanesini çözebiliyorum.11de düzeltebilirmiyim.Yani konu tekrarı oluyormu? Bide bizim okul temel lise bu yaz erken bitecek 1 ay ygs çalışmaya başlanacakmış.Ama 11 de düzelirmi onu merak ettim doğrusu.

• Aynen ya ben de 11im 97 ile basladim en yuksek 11te ciktim 10k olur mu seneye yani 130 net felan

• şöyle diyim 11'in konuları gerçekten lysnin büyük çoğunluğunu oluşturuyor ayrıca 9. sınıftan öğrendiğin dinamik, hareket, iş güç vs konular 11'de de var o konuda tekrar olabilir. 11de 11'e zaman ayır kesinlikle. kalan vaktinde ygs'yi düzeltmeye çalışırsın. şuan sınavın bilincinde olman ve 80 net yapıyo olman zaten çok iyi yani 10 yazını iyi değerlendirip 11-12de çalışırsan biraz da kapasite varsa derece bile yaparsın.
  • tavsiyeye falan gerek yok siz çalışın da 11'de her türlü karşılığını alırsınız rahat olun

ben geçen sene bu zamanlar 55-60 net yapıyordum , şimdi 120-125
  • Ciddi misiniz hocam sizin sayenizde moralim yerine geldi :D mat ve fenden kac net yapıyorsunuz

• mattan 35-36 yapıyorum fenden de 20-25 civarı . tabi ben tmci olduğumdan benim fen netim örnek alınacak gibi değil ama bana fazlasıyla yetiyor .

hem 20-25 neti de sadece 1 ay çalışmayla hallettiğim , senin de sınavına daha 1 yıl olduğu düşünülürse çok rahat 35leri bulursun diyorum
  • Tüm alanla3i yala yut

• İnşallah hocam. Kaynak ne çalıştınız matta? Ben fdd kolay mat ve geo ile gidiyorum. Problemleri nasıl hallettiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.