Şimdi Ara

Ban mesajı yeniden düzenlendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E261AC0F4 -- 17 Şubat 2018; 14:16:29 >

• hiç konuşmıyacaksın onu istiyor rito buba
  • Yani attığın ss lere bakacak olursak savunulacak bir tarafın yok. 3 maçlık yazmışsın zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 13 Şubat 2018; 20:49:49 >
  • iyi olmuş. şöyle saçma sapan iftira atarak report isteyenlere kıl oluyorum. neymiş allaha küfür etmiş, kurana kitaba peygambere, neymiş pkk propagandası yapıyormuş kürtmüş bilmem ne. saçma sapan 10 iq işler
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    sorma başkan bende biri supa saçma herolar alınca delleniyorum napacan.
  • Flame kanka hiç yapılmasını istemiyor ne yazıkki rito.Söz meclisten dışarı bazen ana avrat söverim ban yemem ufak flameden yiyenleri görünce şaşırıyorum.Genel olarak rito supa yasuoda alsalar flame yapmanı istemiyor
  • Normal game
    Normal gam
    Normal ga
    Norgal g
    Normal
    Norma
    Norm
    Nor
    No
    N

Umarım sınırsız çizilirsin normal game adam istrse udyr sup alır.
    Riot zaten tekdüzelikten yana değil bir heronun birkaç farklı rolde oynanmasını istiyor.
    Bide öğretmen sohbet banı yedi nedir ?
    Bir öğretmenin küfürde etmemesi lazım ama senin maşallahın var bu yüzden bu cezayı almanda bi sakınca yok bence.
  • Öğretmen olunca chatban immune olmuyorsun qnq
  • Kardeş sağol öğretmenliğimden utandırdın. Başlık,içerik o kadar haksızsın ki ana sınıfında çocuklarla zaman geçire geçire onlara benzemişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstüne bir bardak soğuk su iç

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    ana sınıfı çocuğuna enflasyon nedir öğretirim de dh insanlarına 2x2 4 ü öğretemem 😀

• Sırf şu tarz flameler yüzünden Tr serverında oynanmıyor artık. Adı üstünde normal oyun. Adamlar şampiyonada sup miss fortune, trundle, malzahar oynuyor. Kore serverında az Faker'ın Wolf'un yayınlarını izle adamlar Teemo sup ve Mordekaiser adc filan oynuyor. Riot keşke senin gibilere süresiz ban verse. Şu yazdıklarını 5 yaşındaki cocuk yazmaz. Bence anasınıfı öğretmeni olacağına öğrencisi olmalısın...
  • .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E261AC0F4 -- 17 Şubat 2018; 14:17:1 >
  • Tek soru soracağım, tek cevap istiyorum.

Yazdığın onca şeyden sonra, ceza almanı haksızlık olarak mı nitelendiriyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 14 Şubat 2018; 11:59:50 >
  • Daha önce erkek ana okulu öğretmeni olduğunu ne duydum ne gördüm.

• Cruella kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 maça bakarak report yedim. Hani bana gösterse bak en az 2 maçta böyle flame yapmışsın dese neyse. Tek maçta report yiyerek ban yemeye bu itirazım

• Erkekler bu konuda mağdur hocam mesela özel bir okulda erkek ana sınıfı öğretmeni göremezsin çünkü özeller hep bayan istiyor. Sadece bu öğretmenlikte böyle. Biz sınıfta 50 kız 5 erkektik.

• Tek maçta da yiyebiliyorsun, her ceza 1 maça bakılmadığı gibi her maç 1 den fazla olacak diye bir kural da yok.

Sanırım "ben daha önce sövmedim, şimdi söveyim nasıl olsa ban yemem" mantığı ile haraket etmişsin. İyi de olmuş.
  • İstersen cumhurbaşkanı ol istersen bilim adamı ol; oyun için ceza yediğin şu diyoloğu atıp kendini haklı olarak göstermeye çalışıyorsan maalesef sıkıntıların var demektir. Adı üstünde oyun. Şuan 25-30 yaş aralığında birisin sanırım ama şu lafları ettiğin seni banlatan kişi tahminen 13-14 yaşında bir çocuk. Çocuk adı üstünde küfürde eder feedlerde. Muteleyip report eder geçersin. Bu lafları edip burada mağdur edebiyatı yapmaya gerek yok. Bu lafları ettin diye sana müebbet hapis vermediler. Altı üstü oyun oynuyorsun.

• Cruella kullanıcısına yanıt
    Yok öyle olmadı vallaha doldum doldum taşdım 😀

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.