Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ban ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Live >> Ban ile ilgili
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    966 Mesaj
    Arkadaslar benim makine 3.0 Fwli. Ilk zamanlari korsan oynuyordum ama pass kodlari olmadigi icin orjinale döndüm fakat olasi bir banda hesap mi makine mi banlanir? Sayet hesap banlanirsa benim orjinalllerin pass kodlari bosa mi gidecek?

|
    |
    Sırf pass kod lar için mi orjinale döndün yani? O pass kodları zaten oyuna girdiğinde 10$ karşılığı alabiliyorsun kopya kullansan bile ayrıca aklından ban dalgasını komple çıkart çünkü artık ban yok çok düşük bir ihtimal ban dalgası olsa bile hesabı değil konsolunu banlarlar.

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    3837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Sırf pass kod lar için mi orjinale döndün yani? O pass kodları zaten oyuna girdiğinde 10$ karşılığı alabiliyorsun kopya kullansan bile ayrıca aklından ban dalgasını komple çıkart çünkü artık ban yok çok düşük bir ihtimal ban dalgası olsa bile hesabı değil konsolunu banlarlar.

hayret pinky adam gibi cevap vermiş

Cok tesekkür ederim cevap icin. Bende bir elite birde slim konsol var elite olan fwli birsey olursa slime gecip oradan hesabimla orjinal olarak devam edebilirim yani degil mi? Bu arada 10 dolar karsiligi pass kod alindigini simdi ögrendim cok iyi oldu korsanada pass kod alabilirim yani
    |
    |

Ashes2Gnashers
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Konsolun ilaçlıymış , eğer bi ban dalgası olursa olan konsola olur , eğer hesapla ilgili oyunlarda mod yapıp oynadıysan hesabında , konsolunda gider (O oyunun mutlisine vs. giremezsin o kadar )

Mod derken usta?

Orijinalden alıntı: BurakBabanoglu

quote:

Konsolun ilaçlıymış , eğer bi ban dalgası olursa olan konsola olur , eğer hesapla ilgili oyunlarda mod yapıp oynadıysan hesabında , konsolunda gider (O oyunun mutlisine vs. giremezsin o kadar )

Mod derken usta?

Bazı programlar aracılığıyla oyunlarda hile yapılıyor , işte örnek Dead Island'da hilesiz kimseye rastlayamazsın , inventory'deki itemlerin canını arttırma sınırsız yapma gibi ama burada banlanmak zor da diğer oyunlarda da yapılabiliyor.

Ashes2Gnashers
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBabanoglu

quote:

Mod derken usta?

Bazı programlar aracılığıyla oyunlarda hile yapılıyor , işte örnek Dead Island'da hilesiz kimseye rastlayamazsın , inventory'deki itemlerin canını arttırma sınırsız yapma gibi ama burada banlanmak zor da diğer oyunlarda da yapılabiliyor.

Anladim hocam. Yok yapmadim öyle birsey, banlanacaksa sadece konsol banlansin yeter bu korsanlara pass kod alicam banlanirsada diger konsolda orjinal devam ederim.
    |
    |

• Yarbay
    2933 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: starks

quote:

hayret pinky adam gibi cevap vermiş

aynen
    |
    |

LG 4k ips hdmi 2.0 27 inc Monitor-Samsung s7-edge
    Xbox One x SCORPİO EDT GT:Mortalresistans
    Lg 4k 635 tv ..Ps4 slim 500 gb
    Nintendo SWITCH.. Ps4 PRO. Psn:utkanturk82
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,267
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.