Şimdi Ara

Balotelli'den finale davet...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Shakira'yı final maçına davet ettim. Böylece sevgilisi Pique'ye neler yapacağımı görebilecek.
    Mario Balotelli

Gerçek mi bu beyler

• sahada kan çıkar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı kazanan kızı alır
  • Cok edepsiz bi adam bu ya. Bizim turkler de Xavi gibi Xabi gibi Gerrard gibi Carrick gibi Pilo gibi sadece isini yapan is ahlaki yuksek adamlar yerine boyle kaypak insanlari seviyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris

Cok edepsiz bi adam bu ya. Bizim turkler de Xavi gibi Xabi gibi Gerrard gibi Carrick gibi Pilo gibi sadece isini yapan is ahlaki yuksek adamlar yerine boyle kaypak insanlari seviyor.

Bence o sizin türklerle alakası yok,böyle insanlara dünya da herkes ilgi duyar.Değişik çünkü diğerlerinden farklı.Tek tip insan yetiştirmekten çıkın artık ya.Özgür bırakın insanları.Bir kere yaşayacağın hayatı,sana verilen kalıplarla yaşamak zorunda değilsin.
  • ha evet milletin karısına kızna abuk subuk laflar etmesi için serbest bırakalım insanları haklısın hacı...
  • helal olsun super mario. cristiano ronaldo'nun la liga tokadından sonra bir de avrupa kupasında sen tokatla şu cins yaratığı. maç sonunda da busketze okkalı bi tekme geçirse tadından yenmez o gece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

quote:

Cok edepsiz bi adam bu ya. Bizim turkler de Xavi gibi Xabi gibi Gerrard gibi Carrick gibi Pilo gibi sadece isini yapan is ahlaki yuksek adamlar yerine boyle kaypak insanlari seviyor.

Bence o sizin türklerle alakası yok,böyle insanlara dünya da herkes ilgi duyar.Değişik çünkü diğerlerinden farklı.Tek tip insan yetiştirmekten çıkın artık ya.Özgür bırakın insanları.Bir kere yaşayacağın hayatı,sana verilen kalıplarla yaşamak zorunda değilsin.

Su forumda bir kez de anlamli bir sey yazdigini goreyim. Adam edepsizlik yaptiysa edepsizdie. Serbest birakip birakmamakla ne alakasi var? Senin serbestlik anlayisina tukureyim ben. Yarin obur gun biri sevgiline bunu derse ser bestlik der gecersin.

• quote:

quote:

quote:

Su forumda bir kez de anlamli bir sey yazdigini goreyim. Adam edepsizlik yaptiysa edepsizdie. Serbest birakip birakmamakla ne alakasi var? Senin serbestlik anlayisina tukureyim ben. Yarin obur gun biri sevgiline bunu derse ser bestlik der gecersin.

Senin şaka anlayışın kıtsa adam ne yapsın.Sanki dövücek Pique'yi sahada,o kadar kasılmışsın ki,terbiye edep diye.Ordaki şakayı bile göremeyecek kadar kararmış gözlerin.Hala herkesin kendi kafandaki insan yapısı şeklinde insan sevmesini bekliyorsun.Takmışsın bir çeşit olgulara onun peşinden gidiyorsun.Ben ne dersem doğrudurcusun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Senin şaka anlayışın kıtsa adam ne yapsın.Sanki dövücek Pique'yi sahada,o kadar kasılmışsın ki,terbiye edep diye.Ordaki şakayı bile göremeyecek kadar kararmış gözlerin.Hala herkesin kendi kafandaki insan yapısı şeklinde insan sevmesini bekliyorsun.Takmışsın bir çeşit olgulara onun peşinden gidiyorsun.Ben ne dersem doğrudurcusun.

sende haklısın da konunun savunulcak yani yok hangi tip olursa,olsun balotelli türkiyede oynasa bunu volkana dese volkan onu napar, evinden başkasına aldırmaz kendi alır :) o yüzden savunulmayacak tipler için birbirinizi kirmayin.çılgın oyuncuları bende severim ama bununda sınırlari var, elalemin karısını kızını karıştirmican.varsa derdin direk adama laf edicen.

• istediğiniz gibi sevmeyin bu adamı . futbolu endüstri haline getiren Xabi , Xavi , Gerrard yerine (soğuk , iş hayatıyla gündeme gelen , düz adamlar) böyle manyaklıklarıyla gündeme gelebilen Balotelli'yi tercih ederim ben . NBA'i takip eden ve yaşı tutan herkese soruyorum ; Dennis Rodman'ı kim sevmezdi ki ? (utahlılar dışında)
  • Adam Shakira'ya mı bir şey dedi sanki? Ne bu Allah aşkına "karısına kızına laf etme" olayı? Sevgilisine neler yapacağım derken -ki burda kast edilen isim Pique- sizin aklınıza neler geliyor bilmiyorum ama bu demecin temelinde bir terbiyesizlik vs. yok.

Ki dediğinde de haklılık payı var ki, İspanya'nın diğer stoperi Sergio Ramos konusunda pek öyle düşünmüyorum ama, gününde bir Balotelli; Pique'nin başını döndürebilecek bir kapasiteye gayet de sahip.
  • Bu doğrulanmış bir haber değil. Doğrulandıysa da, bence bu ortalığı germek için değil, sadece motivasyon amaçlı yapmıştır. Tamam deli ama, bir BATUHAN edepsizliğinde değil. Bu arada Pique gülmüştür buna. Sonuçta adamlar "aha AVRADIMA laf etti herhalda, satırlayayım şu yumuşağı" diyecek değil. Bu da adamı godoş yapmaz.

Show biznıs akıyor, siz nasıl yorumlarsanız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemikkıran Pepe

helal olsun super mario. cristiano ronaldo'nun la liga tokadından sonra bir de avrupa kupasında sen tokatla şu cins yaratığı. maç sonunda da busketze okkalı bi tekme geçirse tadından yenmez o gece.

Aynen hacu, bunu çok isterim. İniesta ve Busqets'i biçse biri maçta içimin yağları erir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Adam Shakira'ya mı bir şey dedi sanki? Ne bu Allah aşkına "karısına kızına laf etme" olayı? Sevgilisine neler yapacağım derken -ki burda kast edilen isim Pique- sizin aklınıza neler geliyor bilmiyorum ama bu demecin temelinde bir terbiyesizlik vs. yok.

Ki dediğinde de haklılık payı var ki, İspanya'nın diğer stoperi Sergio Ramos konusunda pek öyle düşünmüyorum ama, gününde bir Balotelli; Pique'nin başını döndürebilecek bir kapasiteye gayet de sahip.

Aynen Katılıyorum
  • O ne abi Kadıköy ergeni gibi. Sokaktan geçenlere de sataşıyordur bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.