Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
1.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurayaNerdenÜyeOluyoruz -- 31 Ocak 2022; 16:40:48 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Balon 11 lerinizi paylasin

Ter Stegen
    Ivanovic Boateng Luiz Alba
    Gerrard Toure
    Pedro Totti Ronaldo
    Rooney

Rooney Yerine Marthial

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe hart
    Arbeloa David Luiz Cahill Alba
    Gerrard De Rossi
    Shaqiri menez

Totti Morata.
  • Totti gibi bir efsaneye balon diyeni ilk defa duyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Totti balon ? Bu adamlar futbol dersi vermeye kalkıyorlardı bir de.

Buffon

Cafu Stam Nesta Maldini

Viera Zidane

Messi Ronaldinho Ronaldo

Ronaldo

Al bu da benim balon 11 im.
  • Totti'ye balon diyenleri de gördük.
  • Gerrard ve balon? hmm
  • Yazdıklarının Hiçbiri balon değil bence

• Ronaldo balon?
    Messi fanboyları toplanmış yine.
  • Gerard niye bu kadar şişirildi acaba

• balon 11 iyi birşey galiba.
  • Konunun amacı yaptığım 11 i eleştirmek değil kendi 11 inizi yapmak. Anlama konusunda problem yaşayan arkadaşlar olmasa böyle bi yorum yazmak zorunda kalmayacaktım.

• Futbol dersi verme gibi bi niyetim yok , zaten herşey açıkça ortada.

Eğer bir takımla 10+ sezon oynamak sizin için balon olmama faktörü ise saygı duyarım , ancak aynı şekilde saygı duyulmayı beklerim.

Totti , De rossi , Gerrard benim gözümde loserlardır ve o şekilde kalacaklardır.

Sorsam 1 tane başarılarını sayamazsınız ama 10+ senedir oynuyolar ondan efsaneler diyeceksiniz biliyorum.

ve ayriyetten , loser = balon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 16 Eylül 2015; 23:29:27 >
  • Daha görmedik çocuğu

• quote:

Orijinalden alıntı: Inter Milan

Futbol dersi verme gibi bi niyetim yok , zaten herşey açıkça ortada.

Eğer bir takımla 10+ sezon oynamak sizin için balon olmama faktörü ise saygı duyarım , ancak aynı şekilde saygı duyulmayı beklerim.

Totti , De rossi , Gerrard benim gözümde loserlardır ve o şekilde kalacaklardır.

Sorsam 1 tane başarılarını sayamazsınız ama 10+ senedir oynuyolar ondan efsaneler diyeceksiniz biliyorum.

İmzamı atarım .

Gerard futbol tarihinin en büyük balonudur.

• Martial
    Hazard - Sterling - Bale
    Busquets - Alcantara
    Alba - Boateng - Mathieu - Danilo
    de Gea
  • Valdes
    Arbeloa pepe koscielny alba
    Khedira pirlo
    Lennon nasri ronaldinho
    Diego costa

• quote:

Efsane olmanın anlamı Madrid, Barçada oynamasaksa eğer totti orada oynayamayacagindan değil onların teklifini reddettiği için rızasıyla romada kaldi. Arkasında onu besleyen dünya karmalarıyla oda bilirdi d'or lara oynamayı.

Totti kariyeri boyunca attığı 243 gölü küçümsemek emek saygisizligidir.

Messi korkusundan Barça dışına çıkabiliyormu ? Yada Ronaldo manudan daha iyi bir Madride gitmek yerine Romaya gelebilirmiydi ?

Elbette geçemezlerdi. Profesyonellik dışında sevgi ve sadakat var. Bunların toplamida bu adamı Futbolun efsanesi yapiyor zaten.

Yeteneklerine hiç girmedim bile farkindaysan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 16 Eylül 2015; 23:57:59 >
  • + olarak pirlo yu eklerim.

• quote:

Kardeş o lafı sana söylemedim bu 1.

2.si Totti ve Gerrard'a loser diyebilmek için cidden cahil olmak lazım hiç kusura bakma.

Gerrard ve Totti takımlarının leş bir şekilde yönetilmesi sebebiyle başarı kazanamadı. 2 oyuncuya da los galacticos döneminde teklif yaptı Real Madrid. İkisi de gemiyi terk etmedi. O yüzden senin winner diye tabir ettiğin oyuncular kimler bilmiyorum ama benim gözümde gerçek bir efsanedir gerrard ve totti. Bu arada Totti'yi hiç sevmem. Şu bölümde elitist yorum yapıp bakın ben ne kadar bilgiliyim, Futbol seven kızlar eqlesin temalı mesaj atan üyeler de tek kelimeyle güldürüyor. (Bu lafı da sana demedim) Lakin trollük başka saçma bir mesaj atmak başka. Gerrard hain olsaydı winner olacaktı. Keza Totti'de öyle. Muhtemelen o Los Galacticos bütün kupaları süpürürdü.

Yani winner demek öyle kupa kazanan oyuncu demek değil. Lebron da NBA de yüzük sahibi ve NBA'in en elit oyuncularından lakin Lebron'a winner dersen gülerler herhalde. Winner demek baş başa giden yarışta yahut maçta tutup kupayı maçı getirmek demek. Ayağı kaydı diye de bir adam loser ilan edilemez. Hele hele 20 yıla yakın oynadığı Liverpool'un adam gibi kadro verememesi ise Gerrard'ın değil Liverpool yönetiminin ayıbıdır.

Winner'dan bahsedeceksen Kobe'yi Schumacher'i Federer'i verebilirsin fakat kalkıp kendi hataları olmadığı halde bir oyunculara loser demen saçma olur.

O zaman Lakers benchinden çıkamayan Luke Walton, Barcelona'nın efsane(!) kalecisi Valdes'de winner. Böyle mantık olmaz kusura bakma.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.