Şimdi Ara

ballon d'or un sahibi Luka Modric

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne düşünüyorsunuz? Sizce hak etti mi? Ben geç bile kalındığını düşünüyorum ama bu yıl Griezmann alsa daha adil olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2017/18 sezonu Lionel Messi

-La Liga

-Copa del Rey

-Süper Kupa

-Onze D'or

-En fazla gol

-En fazla asist

-En fazla kilit pas

-En fazla pozisyon üretme

-Avrupa'nın 5 büyük liginde en çok maçın oyuncusu seçilme

Ve Ballon d'Or 2018'de 5. sıraya layık görüldü.

Sanırım bu ödül için en büyük kıstas Şampiyonlar ligini kazanmak. Hile hurdadan geçilmeyen bi turnuvanın bireysel bir ödül için bu kadar önemli olması çok enteresan.
  • Underrateddan overrateda. İnter'e gitmemesinin sebebi belliymiş.

Yalnız benim anlamadığım Perez lobisi falan var neyse de Griezmann ödülü kazanmak için ne yapacak? Avrupa Ligini aldı, Fransa ile Dünya Kupası aldı ki bence Kane'den daha iyidi. Atletico ile ligi 2. bitirdi ki kendinden başka öne çıkan futbolcu yok. Üçleme mi yapması lazım ödül alması için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 4 Aralık 2018; 0:30:46 >
  • Haketti gibi.

Ronaldo ya da Messi'nin almasından daha adil olduğu kesin,ya da Griezmann'ın. Ha tabi ben Mbappe, Kante ya da Salah alsa daha çok mutlu olurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 4 Aralık 2018; 0:37:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Underrateddan overrateda. İnter'e gitmemesinin sebebi belliymiş.

Yalnız benim anlamadığım Perez lobisi falan var neyse de Griezmann ödülü kazanmak için ne yapacak? Avrupa Ligini aldı, Fransa ile Dünya Kupası aldı ki bence Kane'den daha iyidi. Atletico ile ligi 2. bitirdi ki kendinden başka öne çıkan futbolcu yok. Üçleme mi yapması lazım ödül alması için?
    Katılıyorum Griezmann almalıydı bu yıl onun yılı oldu. Uefa, dünya kupası, süper kupa hepsini kazandı ve takımının en öne çıkan futbolcusuydu. Şampiyonlar ligini kazanmak şampiyonların şampiyonu olmak önemli tabi ama modric geçtiğimiz yıllarda daha çok hak ediyordu diye düşünüyorum.

• Ya bu bireysel bi ödül değil mi? İlla şl kazanan takımdan birine mi verecekler her yıl..

Bu sene bireysel olarak en iyi performansı Salah'ın gösterdiğine inanıyorum. Messinin de ölüsü zaten modric cr7 griezmann'dan daha iyi. He illa kupa kazanma zorunluluğu varsa ramos veya marceloya versinler abi.

• Hırvatistan penaltılarda Danimarka veya Rusya’ya elenseydi Modric bu sene kazandığı ödüllerin birini bile alamazdı

Çok abartıldı. Yanlış bir isime gitti. Modric bu sene kazandığı ödülleri hak etmedi bence.

• 0 gol 1 asistle CL tamamlayan bir adamın performansa bile bakılmadan ödülün yanından geçmemesi lazım siz neden bahsediyorsunuz ki?

Modric Ronaldo'dan çok hak ediyordu diyorsanız neye göre?ballon d'or un sahibi Luka Modric
  • Eden Hazard adlı elemanın Kevin De Bruyne'dan önde olması... Neyse siyasi yazmayalım :)
  • Luka Modric: Çocukken hepimizin hayalleri olur. Benim hayalim, büyük bir kulüp için oynayarak önemli kupalar kazanmaktı. Bu gece bu ödülü tutmak benim için bir onur.

ballon d'or un sahibi Luka Modric

• BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma kanka ya De Gea da gol atamadı bu sene hala en iyi kaleci diyolar.

• Yalnız vay be. En son 2007'de Kaka almıştı sonra Messi-Ronaldo gitmişti hep. Bir dönemin kapanışına geldik galiba. Bu ikisi gidince ne izleyeceğiz lan biz? Tarihin en büyük rekabetiydi bu adamlar. Ronaldo zaten İtalya'ya gitti. Dertlendim şu an.

• Bu ödül verilirken neye bakılıyor yıllardır anlamıyorum. Kazanılan başarılar mı ? Bireysel istatistikler mi ? Ronaldo ve Messi'ye verilirken bazen sadece bir tanesine sahip olmaları yetiyordu. Geçmiş yıllarda da hak eden isimler vardı ama verilmemişti. Sonunda yapılan baskılar sonucu bu kırıldı. Modric sonuna kadar hak etti. Merkez orta saha oynayan adamla, forveti tabela üzerinden kıyaslamakta pırıl pırıl bir kafa. Maşallah...
  • Hak etti sonuna kadar

Ronaldocular aglayabilir zira ronaldo son ödülünü geçen sene kazandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Hiç sorma kanka ya De Gea da gol atamadı bu sene hala en iyi kaleci diyolar.
    Cidden çok saçmasın senin gibilere alttaki Dünya Kupası ve Şampiyonlar Ligi maçlarının puan ortalamasını bile verdim ama anlamaktan aciz bir insan olduğun için tartışmaya değmezsin. Aynen Florentino Perez lobisi de yoktur sana göre. Bak gol ve asist demiyor aciz insan maçlardaki performans ortalaması o.

He bu arada Ronaldo'nun oynamadığı İspanya Kupası'nda bile nefesi yetmeyen bir adamdı hatırlatayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 4 Aralık 2018; 1:45:23 >
  • Güzel bir yorum yapayım dedim bu ödülün saçmalığına dair mantıklı argümanlarla bitireyim derken yine çocukça yok gol ve asiste göre mi ödül veriliyor saçmalığıyla birisi geldi tüm moralimi yerle bir etti. Bu ödülü hak eden sadece 2 kişi vardı bu sene Ronaldo ve Griezmann. Messi 3 olmalıydı 2 tane yerel kupa kazandı Salah da 4. olmalıydı. Liverpool gibi bir takımı ligde tek başına taşıdı ve CL'de finale çıkardı Dünya Kupası abartılan bir organizasyon. CL 10 kat daha değerli artık bunu milletin kabul etmesi lazım. Dünya Kupası'nda Güney Amerika takımları eskisi kadar kuvvetli olsa futbol daha zor olsa bir nebze anlarım Dünya Kupası'nın Ballon d'Or a olan etkisini ancak böyle anlamak mümkün değil. Her neyse ödülü kimin kazandığını, kimin hak ettiğinden daha aşağı sıralarda olduğunu geç de bu sene de bir savunma oyuncusu ödülü alamadıysa merak ediyorum ne zaman alacak? Sırf bu yüzden bile Varane almalıydı ki her ne kadar CL'de kötü olsa bile Dünya Kupası'nda iyiydi ve Ramos ile kendisinden başka güvenecek başka stoperimiz de yoktu. Sonuçta yarı finali Modric ile geçmedik Asensio, Marcelo, Varane, Ramos 4lüsü ile geçtik ama futbol cahillerine sorsak Modric sayesinde CL alındı derler.
  • Kante olmasaydı Fransa dünya kupasının yuvarlak tarafını alırdı ancak. Uefa kupasını almasının pek bir artısı yok. Uefa kupasını alan takım geçen sene gruptan çıkamadı şampiyonlar liginde.
  • modrrici son iki senedir begenmiyorum odul almis bir de

• bu olaya en çok istatistik severler sinirlenir onlara göre her şey gol asist kale ağzında bekleyip gol atanlara en iyi diyorlardı sürekli modricin statları görünce baygınlık geçirirler

salahın messinin önünde olması da ayrı bir komedi hoş ödül en iyi olana verilse idi her sene messi kazanırdı ama bu seferde ilgi çekmez o yüzden böyle saçmalıklar yapıyorlar
  • Modric'in dünyanın en iyi orta sahası olduğu bir gerçek aynı zamanda oldukça mütavazi bir kadro'yu dünya kupası finaline taşıdı.Acaba ne yapması gerekirdi, dk'da gruplardan zor çıkıp ilk gelen takıma tokatlansa almayı hakeder miydi?
  • Olay Messinin ya da Ronaldo nun alması değil Modric ten çok daha iyi performans sergileyenlerin ödülü almaması Sneijder Iniesta gibi Modric in bu sene adam akıllı performansını hatırlayan var mı ben hatırlamıyorum.

Neyse ödüle takılmayın bi zamanlar Oscar ı çok tınlardı insanlar şimdi adını bile hatırlamıyor.

Tebrik edelim Ronaldo ve Messinin ardından ödülü alan ilk futbolcu oldu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.