Şimdi Ara

Ballers (2015) | HBO | Dwayne Johnson - Mark Wahlberg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
9
Favori
5.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HBO'nun yeni yaz dizisi Ballers ilk fragmanını yayınladı. Steve Levinson'ın yaratıcılığını üstlendiği dizi, bir grup Amerikan futbolu oyuncusunun hayatlarına odaklanıyor. Dizinin pilot bölümü Levinson tarafından yazıldı ve Peter Berg tarafından yönetildi.

Dizinin kadrosunda ise ünlü oyuncu ve aynı zamanda profesyonel güreşçi Dwayne Johnson, Carmelo Oquendo, Omar Benson Miller, John David Washington, Rob Corddry, Troy Garity, Taylor Cole, LeToya Luckett, Anabelle Acosta gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yapımcılarından da olan Dwayne Johnson, Ballers'ta genç futbolcuların finans menajeri olan Spencer Strassmore isimli emekli bir futbolcuyu canlandıracak.

Bitmek bilmez havuz partilerini, sporcuların ihtişamlı yaşamlarını ve entrikalarını komedi yüklü şekilde anlatacak olan Ballers, 21 Haziran'da ilk sezon prömiyerini yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quduz_qunduz -- 29 Mayıs 2015; 21:01:42 >

• Kadro iyi.
  • Hbo aldı başını gidiyor. Her dizisinde bir film yıldızı oynatmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadro güzel ve HBO olunca sorun yok.Gelsin izlerim.
  • HBO olunca heyecanlanmamak elde değil. Başlasın, kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Yukarıda "dizinin kaç bölüm olduğu belli değil" denmiş, ama sezonun/sezonların fazla bölümden oluşacağını düşünmüyorum. Bekleyip, görelim.

• Konusu emekli bir american futbolcusunun paraya ihtiyacı olması.

Br bad tadında olacak bence

• Listeye ekledim.
  • Bu görüntüden sonra başlayacak her dizi izlenir
     Ballers (2015) | HBO | Dwayne Johnson - Mark Wahlberg

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

Konusu emekli bir american futbolcusunun paraya ihtiyacı olması.

Br bad tadında olacak bence

Ben daha çok Entourage tarzında bir şey bekliyorum.
  • HBO yapıyorsa kalitelidir, izlenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1satır Türkçe tanıtım yaz,yeterki ingilizceyi yapıştırma buraya birader,bilen var bilmeyen var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 1 Haziran 2014; 23:17:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip etmekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

1satır Türkçe tanıtım yaz,yeterki ingilizceyi yapıştırma buraya birader,bilen var bilmeyen var.

Translate ile çevirip koymasından iyidir hocam

• '' Aşırı gelişmiş hükümet köpeği ''

varsa yerimizi alalım
  • Konu iyi ve HBO. İzlenir
  • IMDB'de dizinin pilot bölümünün 2014'te yayınlanacağı belirtilmesine rağmen, Dwayne 'The Rock' Johnson'ın diğer işleri nedeniyle tarihin sarkabileceği konuşuluyor.
  • Herkeste bir HBO varsa düşünmeden izlerim algısı oluşmuş. Bu algının kaybolması yakındır çünkü beklenti çok yüksek.

• Orijinalden alıntı: quduz_qunduz

It was announced on Deadline.com that The Rock (real name Dwayne Johnson) will be producing the series Ballers along with Mark Wahlberg. The Rock will also star in the series that explores the live of former and current American football players with Johnson in the role of Spencer Strasmore, a retired athlete.

The production of Ballers will start later this year and will likely air in 2015 at some point. No indication on how many episodes the series will be, how long filming will take or other details, but this seems like a project that will take up a lot of Rock’s time later this year. He also has some movies coming out and likely other acting roles.

Cast:

Dwayne Johnson as Spencer Strasmore, a retired athlete
    Omar Benson Miller as Charles, an affable former pro athlete who is searching for his next career
    John David Washington as Ricky, a highly competitive and spiritual pro athlete
    Rob Corddry as Joe, a financial ****or who tries hard to fit in
    Troy Garity as Jason, a top-tier sports agent
    Donovan Carter as Vernon, a deeply family-oriented pro athlete
    Jazmyn Simon as Julie, wife of an ex-pro athlete
    Taylor Cole as Michaels, an ESPN sideline reporter who is romantically involved with Spencer
    LeToya Luckett as Tina, widow to one of Spencer’s closest friends

Türkçe özeti çıkarıyorum:
    Deadline.com'da The Rock lakaplı Dwayne Johnson'ın Mark Wahlberg ile beraber Ballers adlı bir dizi ürettiği açıklanmış.

Emekli sporcuların hayatını anlatılacak.

Dizinin çekimleri 2014'te başlayıp büyük ihtimalle 2015'te yayınlanacak. Hiç bir detay verilmemiş.

Oyuncular:
    Dwayne Johnson: Spencer Strasmore, emekli sporcu
    Omar Benson Miller:Charles,yeni bir kariyer arayan profesyonel atlet
    John David Washington:Ricky, rekabetçi atlet
    Troy Garity:Jason, ünlü ve önde gelen oyuncu menajeri
    Jazmyn Simon:Julie, Eski profesyonel atletin karısı
    Taylor Cole.Michaels, Başrol karakterine aşık olan ESPN muhabiri

• OOOOO HBO, ALIRIM Bİ DAL

• Mark varsa izlenir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.