Şimdi Ara

BALKONUMDA KORKUNÇLU YARATIK VAR NABIYIM? (SS'Lİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
4.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarasa sanırım. Üstüne çubuk attım kanadını açtı ve ses çıakrdı. Yaralı olabilir nasıl uzaklaştırıcam? Kendi gider mi yoksa?

•  BALKONUMDA KORKUNÇLU YARATIK VAR NABIYIM? (SS'Lİ)
  • "korkunçlu yaratık"

sen baya korkmuşssun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K U N -- 30 Haziran 2011; 15:47:09 >
  • yarasa la o
  • ulan çubuk dediğin çubuk kraker mi,

fare falan ver onlara kanını emerler
  • Cam kavanoza koy veterinere götür
  • Terlikleri fırlattım tam arasında kaldı geri de alamıyorum fırçayla kovalamayı deniycem.
  • Benim Balkonda Olcaktı Bidaha Eve Adımımı Atamazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares

ulan çubuk dediğin çubuk kraker mi,

fare falan ver onlara kanını emerler

• calm down champion
  • Boynunu kır çöpe at

Desem de inanma
  • Hocam ben derim ki uzak dur yaralı numarası çekip kanını emmeye çalışabilir.
  • batman de batman olmadan önce tam olarak bunları yaşamıştı.
  • dostum veterine götür onu yazık,5-10 lira bişey tutar yazık hayvana ölmesin

konuyla dalga geçen zihniyeti kınıyorum,hayvana terlik falan atma yaralı sağ kanadı kırılmış galiba gitse giderdi zaten,yardım etmen gerek,veterine götür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XXS -- 30 Haziran 2011; 15:59:45 >
  • Beyler 4 terlik feda ettim, sonunda kapıyı açıp fırçayla aşağı ittim . Dışarı çıkmaya korkuyorum intikam için gelebilir.Çok değişik bi saldırı sesi çıkardı zaten terlikleri atınca. Tekrar gelirse vura vura öldürücem malesef.
  • Veterinere götür bırak kaç parada ödemezsin sonra adam salar zaten

yada ağzına kürekle vur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rousseu06 -- 30 Haziran 2011; 16:00:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

Beyler 4 terlik feda ettim, sonunda kapıyı açıp fırçayla aşağı ittim . Dışarı çıkmaya korkuyorum intikam için gelebilir.Çok değişik bi saldırı sesi çıkardı zaten terlikleri atınca. Tekrar gelirse vura vura öldürücem malesef.

ihbar etmemi istemiyosan adam gibi al hayvanı dışarı bari koy,öldürecem diyo sen kimsin lan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartacus6

Veterinere götür bırak kaç parada ödemezsin sonra adam salar zaten

yada ağzına kürekle vur

Gitti artık sorun yok. Kapıyı açmaya tiksindim zaten elime alıp da götüremezdim veterinere. Kafası yoktu veya kafası arkasaındaydı ağzını bulamadım. Gözleri olmuyodu sanırım yarasaların.
  • bıraksaydın hayvanı yazık gece giderdi zaten kendi. gün ışığında gözleri görmediği için hareket edemez yarasalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XXS

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

Beyler 4 terlik feda ettim, sonunda kapıyı açıp fırçayla aşağı ittim . Dışarı çıkmaya korkuyorum intikam için gelebilir.Çok değişik bi saldırı sesi çıkardı zaten terlikleri atınca. Tekrar gelirse vura vura öldürücem malesef.

ihbar etmemi istemiyosan adam gibi al hayvanı dışarı bari koy,öldürecem diyo sen kimsin lan?

Adam gibi dışarı koydum lütfen ihbar etme

quote:

Orijinalden alıntı: pew

bıraksaydın hayvanı yazık gece giderdi zaten kendi. gün ışığında gözleri görmediği için hareket edemez yarasalar.

Bana kalsa bırakırdım da annemin işi vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Mustard -- 30 Haziran 2011; 16:06:42 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.