Şimdi Ara

balkonu talan eden güvercinler konusu... (İşte balkonun son hali!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
14.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: the_cooler_king

yazıktır. güvercine dokunma bugün ona yarın sana.

Hoca dokunmayımda görüyon balkonun halini kullanmaktan vazgeçtim pisliği kokusu rezalet...
  • quote:

Orjinalden alıntı: judith

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3376208&tarih=2007-02-20

Alet çok güzel mantıklı ama apartman verisyonu yok mu bunun???
  • resimlere bittim
  • quote:

Orjinalden alıntı: flexy

resimlere bittim

komik gelmiyo bana ya, neyse...
  • balkonu kapattır çerçeve taktır pimapen vs. biraz pahalı bir çözüm ama :)
  • cam balkon ya da plastik doğrama yaptırmaktan başka çaren yok
  • geçen sene aynı derdi biz de çektik. bi de 2 tane yumurtlayıp kuluçkaya yatınca yuvayı da bozamadık. bunlar doğdu, eşek kadar oldular, hala uçmuyorlar. bir de çirkinler. bir de pisler anlatmak mümkün değil. o an şuna karar verdim: ne fare ne domuz, dünya üzerinde yaşayan en pis hayvan güvercindir.

bunlar siyah naylon torba, asılmış cd, rüzgar çanı falan dinlemiyor, umursamıyorlar bile, o kadar yüzsüzler

bu sene balkonu ağla kapladık. yine girme teşebbüsleri oluyor ara sıra ama en azından bizim balkona olan alışkanlıkları ortadan kalktı. tavsiye ederim.
  • balkona kedi koy. veya balkonda yer yer küçük ateşlar yak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalli Head -- 16 Haziran 2007; 0:17:54 >
  • Sormayın bende de aynı durum var. Gündüz evde kimse olmadığından mıdır nedir balkondaki panjurların üstündeki bölüme yuva yapıyorlar.Annem bir kaç kez yuvalarını bozdu.Yapma anne yazık falan dedim ama sonra baktım bunlarda hiç utanma arlanma yok.Yavrularını çıkarıp tekrar tekrar kuluçkaya yatıyor.Fabrika gibi maşallah.
    Anneme hak verdim artık. İşten gelip bir de bunların pisliğiyle uğraşmaya başladı.

Bu arada dostum bunlar çok kalabalık. Öttükleri zaman seni rahatsız da ediyorlardır.

dostum yeni gördüm: Balkonun duvarındaki o çatlak ne öyle.Balkon yıkılacak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ı|come|ı- -- 16 Haziran 2007; 0:37:20 >
  • öncelikle şunu söylemem gerekir ki kuşları çok ama çok severim.

ben sizin yerienizde olsam onlara ev yapardım. marangozla anlaşıranız ve iyi bir şey için yaptırdığınızı söylerseniz 20 ytl ye güzel bir kuş evi yaptırabilirsiniz.

zamanında yaralı kuşlara ve birkaç çift kumruya bakmıştım. balkonda etejer benzeri birşey vardı bu iş için uygun.

nedense kuşlara bayılıyoum ya. muhabbet kuşları hemen ölüyor diye beslemiyorum zamanında 3 tane besledim ama ölünce insan çok üzülüyor =(
  • hocam gece gece süpersin valla, hiç gülceğim yoktu

o kuşlar ne öyle
  • hatırlarmısınız küçükken böyle bir sopanın ucunda pervane gibi birşey vardı kagıttan koştukça rüzgardan dönerdi..onun daha sağlamından bul as demirlere rüzgarla döner.kuşlarda korkar gelemezler.rüzgar olmazsa nolcak demeyin zira bi fikrim yok

bizim evin balkonunda da toplantı yapıyor bu kuşlar ara ara...bizim ev 10.kat görünmeyiz burda diye fuhuşmu yapıyorlar ne

onu bunu boşverde abi sizin ev yıkılıyo galiba balkonun duvarı çatlamış bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 16 Haziran 2007; 1:26:24 >

• ne kadar işe yarar bilmiorum ama kullanılmaya gereksiz cdleri iple balkona asarsan rüzgarda sallanmalarına dönmelerine engel olmucak şekilde kaçırıomuş güvercinleri sanırım ışığı yansıttığı için
  • quote:

Orjinalden alıntı: senokur

dostum yeni gördüm: Balkonun duvarındaki o çatlak ne öyle.Balkon yıkılacak gibi duruyor.

Valla hocam aslında o resimdeki balkon bizim karşı komuşunun balkonu çatlak olan onlarınki... Ben kendi balkonumu çekemezdim zaten o açıdan değil mi??
    Ama tabi bina sakat farkındayım...
    Taşınacam abi yok başka yolu kira zaten...
  • Nerde orutuyorsun sultanahmette mi :)
  • Kedi koy balkona 1 tane.
  • o guvercinlerin b.klarini temizlemek varkolay gelsin .
  • hayvancağızlar işte ne yapsınlar.onlarda can.onlara zarar vermemeye çalış kardeş
  • hort?
  • Bizim dersananenin arka tarafında böle bi bina vardı balkon paso pislik dolu... Paso temizliolardı ama nafile.. La yoqsa burası bizim dersanenin arkasımı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.