Şimdi Ara

Balkona Elektrikli Termosifon Tesisatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni ev için elektrikli termosifon yeri seçemiyoruz. Banyoya termosifonu koyup yer kaplasın istemiyorum. Balkona termosifon için bir tesisat kurdursak uygun olur mu.

Dışına su geçirmeyecek şekilde pvc bir dolap yapılsa nasıl olur acaba?

• Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşım olsa çok memnun olurum.
  • bu elektirkli termisifonuda balkonada takabilirsiniz ama tesisat vs çekilir fakat pimapencide koruycu kabin yaptırılabilir düşün kombi yaptırmış gibi aynı şekildede yapılabilir.. birşey farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

bu elektirkli termisifonuda balkonada takabilirsiniz ama tesisat vs çekilir fakat pimapencide koruycu kabin yaptırılabilir düşün kombi yaptırmış gibi aynı şekildede yapılabilir.. birşey farketmez

Teşekkürler cevap için. Kombi yerine onu taktırıcam dediğin gibi. Umarım sorun çıkarmaz bize.
  • Pimapen kutu gereksiz çift kat emaye sacın içinde 45 dansite poliüretan yalıtım var. Baymak yeni tesisinde 7 yıl garantili termosifon üretiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Pimapen kutu gereksiz çift kat emaye sacın içinde 45 dansite poliüretan yalıtım var. Baymak yeni tesisinde 7 yıl garantili termosifon üretiyor...

Pimapen sadece ısı yalıtımı amaçlı değil zaten. Toz, rüzgar, güneş gibi dış etkenlerden korumak için diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReJim -- 13 Ocak 2011; 13:44:07 >
  • Ben de aynısını düşünüyorum. Ev 1+1 olduğu için balkon benim için en mantıklısı. Toz topraktan korumak için de dolap taktırcam. Acaba siz denediniz mi balkonu ?

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.