Şimdi Ara

BALKAN TURU TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu yaz inşallah balkanlara gitmek istiyorum böyle namaz vakitlerine falan dikkatli iyi bir tur şirketi arıyorum
    ikinci olarak oralarda şun görün bun yiyin vb tarzı tavsiyelerde bulunursanız sevinirim

• konu günceldir
  • up
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Buradaki başlıkta güzel bilgiler var. Ben de kendi yorumumu yazmıştım. Kısaca turla gitmek yerine kendi başınıza gitmenizi tavsiye ederim Balkanlar'a.

Çok daha ekonomik ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre olur.
  • konu günceldir tur firması tavsiyesi istiyorum
  • Ben de baştanbaşa ukrayna turu satın aldım 2 kişilik Anı turdan diğerlerine göre fiyatı daha uygundu ilk yurtdışı seyahatim olacaüı için turla gidiyorum memnun kalsam da kalmasam da bir daha turla gitmem az çok ingilizcem var ukrayna hem dili farklı hem diğer ülkelere göre ucuz hem de çipli kimlikle giriliyor pasaport vize uğraşmıyım diye tercih ettim

• hayırlı olsun ben daha önce anı turla karadeniz turuna çıktım iyiydi am çok iyi değildi onun için anı tur düşünmüyorum tavsiylere devam bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

hayırlı olsun ben daha önce anı turla karadeniz turuna çıktım iyiydi am çok iyi değildi onun için anı tur düşünmüyorum tavsiylere devam bu arada
    En uygunu hangisiyse onu seçin. Her firmanın kusuru var. Hiç bir firma kusursuz ve 4 4lük değil. Ucuz olanı seçiniz.

• Merhabalar,

En güzeli arabayla gezmek. Bir gezginimizin kullandığı linkte yer alan rotayı değerlendirebilirsiniz.

http://www.gezibir.com/arabayla-balkan-turu/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.