Şimdi Ara

Balkan Turu İçin Öneri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar temmuz sonu ağustos başı balkan turu yapmak istiyorum,anı turla uçakla 1450 otobüsle 1150 gibi bir fiyat var ama otobüsle gidilende birde vize almak lazım oda 200 gibi bir ücreti oluyor. şimdilik iki kişiyiz arabayla gezmeyide düşündüm ondada uçak bileti otel arabaya yakıt falan toplayınca aynı fiyat yapıyor o yüzden turla gitmek daha mantıklı gibi gelmeye başladı sizlerin de bir önerisi varsa almak isterim.

• Turla en kolaycı olanı, sizin bir şey yapmanız gerekmiyor.Kendinizin yapacağı uğraşmalı ve yaratıcı olur ama zorlukları çoktur..Süre kısa ise tur en iyisidir derim.Maceracı iseniz kendi başınıza ama ing. olmasıda gerekiyor tabii ki..
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    yani bende öyle düşünmeye başladım birde avrupada arabadan çekinmiyorumda balkanlarda araba ile sorun yaşarmıyım diye düşünüyorum sanırım anı tur bi tur alacagım iyi gibi duruyor

http://www.anitur.com.tr/tur/bastanbasa-balkanlar-turu-pristina-baslangic
  • Araç ile her türlü riske açıksınız.Bimediğiniz yollar, insanlar, kaza riski falan gerçekten zor.Siz turla gidin ve bize de sonra anlatın.Ben kendi aracımla Bulgaristan ve Yunanistan a gidiyorum ama sorun olabiliyor bazen..
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    Fikir verdiginiz için çok teşekkür ederim.
  • Anı tur hakkında bilgisi olan var mıdır,forumlardan okuyunca pek iyi şeyler okumadım sizce güvenilir bir tur mudur b?
  • cagri kardeşim özelden yazdım... mesajıma bakarsın...
  • Biz de Balkan turu yapıyoruz ancak private tur kategorisinde olduğu için meblağ biraz yüksek.

16 gün 8 ülke 18 şehir 3400 km 4500₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tour Guide kullanıcısına yanıt
    ne o kadar bütçem var nede o kadar günüm,ben max 7 gün gidebilrim,vaktim olsa sizinki gibi uzun turu tercih ederim tabi,hangi firmayla gittiniz peki ?
    Ekstra tur dahil mi? ve konaklama yemek vs. içindemi_? ve hangi tur ile oldugunu yazarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadibakalımxd

Ekstra tur dahil mi? ve konaklama yemek vs. içindemi_? ve hangi tur ile oldugunu yazarmısınız?

Detaylar için :https://www.ilyadatur.com/turlar/minibusle-balkan-turu/
  • bu rotanın aynısını kendim için hazırlamıştım arabamla gitmek için ama tur fiyatı çok pahalı kendim gitsem çok daha ucuza mal oluyor.
  • cagri37 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak yurt dışı tur fiyatlarımız pahalı zaten fiyata göre kaliteli hizmet veriyoruz. Hayırlısı olsun, kafana takılan ne varsa sorabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    turun sahibi sen miydin onu bilmiyorum,yalnız dediğin bir şeye katkıda bulunmak istiyorum çok bilinen tur firmalarının yaptığı şu okuduklarımdan ve araştırmalarımdan anladığım kadarıyla; tur fiyatını düşük tutuyorlar sonra yolda gezilecek önemli yerlerin hepsini extra tur yapıp fiyatı katlıyorlar, gitmeyenleri de yolda saçma sapan yerde bırakıp bekle bizi diyorlar adam ucuza tur yapacam derken hem aşağılanıyor hemde gezemiyor burdan bakınca ne vereceğini baştan bilip kaliteli hizmet almak en iyisi hiç olmazsa geziden mutlu dönersin :)
  • cagri37 kullanıcısına yanıt
    Vallaha süper bir yorum yapmışsın eline sağlık. Bizim de anlatmak istediğimiz tam olarak bu zaten :) Neden fiyat pahalı diye soranlara bu cevabı veresim geldi.
  • Merhaba, eğer arabayla gezmeyi düşünüyorsanız, ki çok zevkli oluyor, aşağıdaki linkten tecrübe edilmiş bir güzergah var.

http://www.gezibir.com/arabayla-balkan-turu/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tour Guide

Vallaha süper bir yorum yapmışsın eline sağlık. Bizim de anlatmak istediğimiz tam olarak bu zaten :) Neden fiyat pahalı diye soranlara bu cevabı veresim geldi.
    Hocam Tur ile balkanlara gideceğiz . Tatil.com 4 ve 5 yıldızlı diye biraz daha çok ödeme yaptım. Hijyen sağlık nedeniyle önemli. Saglik sigorta ve Ekstralar içinde aldık. Orda uğrasmayalim diye . Sizce firma iyi midir ilk kez çıkacağız eşimle. ingilizce yok malesef. Bir oneriniz var mi ayrica şunu yapın şuna dikkat edin vs diye. Cevap veren arkadaşlar olursa şimdiden teşekkürler. Birde balkanlar dan sonra ucuz yollu vizesiz günü birlik ya da 1 günlük tur öneriniz olur mu ?

• abidig kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı tura katılmayı düşünüyoruz katıldınız mı düşünceleriniz nedir akşam yemekleri ve ekstra tur dahil olan pakete artı 2000 tl istiyorlar değer mi yoksa oda kahvaltı olan mı tercih edilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcpbsrztrk

Hocam aynı tura katılmayı düşünüyoruz katıldınız mı düşünceleriniz nedir akşam yemekleri ve ekstra tur dahil olan pakete artı 2000 tl istiyorlar değer mi yoksa oda kahvaltı olan mı tercih edilmeli
    Ekstra turları almayın orda verirsiniz. Biz full paket almıştık orda alan az diye iptal ettiler parasını sonra geri ödediler ama gerek yok orda alırsınız. Yemek olayı da gezerken zaten yemek yeniyor akşam yemeye gerek kalmadı bizde. Bazen çok fazla Otobüs te oluyor şehirler arası gezerken bazen de boş vakit oluyor gidip kendimiz yiyorduk. Çat pat ingilizceniz varsa siz kendiniz dışarda yiyin daha güzel oluyor. Kılavuz çok iyi ama kılavuzun önerdiği yerlerdeki yemekleri biz beğenmedik ama oralar da Türkçe bilen oluyor rehber de orda bekliyor. Ya da kendiniz en popüler mekanlara bakıp oralara gidip yiyin serbest zamanlarda . Bence en iyisi oydu. Son olarak çok yorucu bir tur bu arada ama güzeldi 1 kere gidilmeli. 2.kez gidilmez ama :)) Beklentiniz düşük giderseniz beğenirsiniz. Oteller 4 ve 5 yildizli paket olsun değiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.