Şimdi Ara

Balkan göçmenlerine ezik diyen Akp liye : 'Sen kimsin,Densiz'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
148 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnce Çorlu mitinginde: 'Bizim atalarımız Balkanlara turistik gezi için mi gitti.Onlar evladı Fatihanın torunları.Asıl sen kimsin, densiz' dedi..

ne olmuştu:

AKP’nin Yalova Milletvekili adayı Meliha Akyol, Yalova’da düzenlenen bir basın toplantısında, Yalova’nın seçmen profilini çok iyi bildiğini iddia etti, bölgeye göç etmiş muhacirleri hedef alarak, “Batı Trakya’dan, oradan, buradan, kimisi doğudan gelen, kendisini ifade edemeyen ezik insanlar” ifadesini kullandı.

İnce Başkan yine lafı oturtmuş...

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 16 Şubat 2021; 2:15:13 >

• Burjuvanın ÇOCUKLARI
  • hemşehrim yapıştırmış lafı çakma burjuvaya.
  • Göçmenlere çok büyük terbiyesizlik yapıldı çıkıp özür dilemesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle tarih cahili insanlar bir de Osmanlı gazına geliyor. Balkanlardakilere laf atabilecek kadar tarih yoksunu

Liyakat olmayınca böyle oluyor işte görüyorsunuz.
  • Bir akplıden başka ne beklersin ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kibirlendiler kibirlendiler....
  • Hani hepimiz kardestik?Geçin bu işleri.

• Balkan göçmenleri, özellikle bulgar göçmenleri bu ülkenin gördüğü en çalışkan insanlardır bence. Çevremden biliyorum.
    İşçi olarak bir işe girdiklerinde o kadar disiplinli çalışırlar ki, bazen diğer işçiler onları sevmez, alıştıkları tembel düzeni bozuyorlar diye.

Bunlara ezik diyen, aşağılayan çok büyük ayıp etmiş demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle konuşuyo da e devlet soy ağacına bakmış mı ki ermeni çıkabilir :D

• Boşuna demiyorlar.Bunlar Arapsevici diye....
  • Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır.
    17.01.1931 M.Kemal Atatürk

Ne desem GG.. Yazıyorum siliyorum, yazıyorum siliyorum. Karamanoğlusun diye Osmanlı seni Balkanlara yerleştirsin yerinden yurdundan ol. Osmanlı küçülürken Osmanlı için savaş kan ver can ver yine yerinden yurdundan ol anayurta geri dön. Gelsin seni böyleleri Türk olmayı geçtim neredeyse insan sınıfına bile sokmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 20 Haziran 2018; 16:8:25 >
  • Evladı fatihanlara hakaret ediyor. o insanlar yıllarca Hristiyan alemiyle bıçak sırtı yaşadı. bizim için öldüler öldürdüler.
    bu terbiyesizce açıklamanın gerekli cevabı verilecektir sandıkta
  • Münferit bir söylem değil bu. Gaza gelip kamuoyu karşısında söylemiş. Çok daha ağır söylemleri birebir konuşmalarda defalarca duydum. Bu kin ve cehalete hayret etmemek mümkün değil.
  • Konuya şu kadının kin ve nefret kusmasını savunacak bir tane aktroll rica ediyorum. Ama gerçek aktroll olacak. 0 mesajlılardan değil.
  • Konuya şu kadının kin ve nefret kusmasını savunacak bir tane aktroll rica ediyorum. Ama gerçek aktroll olacak. 0 mesajlılardan değil.
  • anadolu kuzen evliliğinin meyveleri beğenmez bizi onlar araplara aşık
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpmexxc

Böyle konuşuyo da e devlet soy ağacına bakmış mı ki ermeni çıkabilir :D
    Ermeni çıksın ne olmuşki?

Ben de Ermeni kökenliyim?
  • bunu görünce zaten iyice sinirlerim tepeme zıpladı muhacır aileden gelen biri olarak iyi partiye vermek farz oldu bu seçim yine raydan çıktılar... en çok tokat yemesini istediğim parti akp ve chp inş gerçeklerşir bu seçim...bir 7 haziran benzeri gelsin bakalım

o yapıyorsa bizde yapalım gürcü reise atacağıma, muhacır hemşerim türk meral e atarım hadi naş naş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Haziran 2018; 20:1:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Ermeni çıksın ne olmuşki?

Ben de Ermeni kökenliyim?

Alıntıları Göster
    Siz biz Türkleri kestiniz 1915 de kazılan yerlerde türk kemikleri çıkıyor Ermenilerin değil Ermenilerin Suriye'de Lübnan'da şehirleri var Osmanlı oraya yerleştirip ev arsa falan verdi kesmiş olsak Suriye'de Irak'ta Lübnan'da Ürdün De Ermeni şehirleri olmazdı devlet dedi bağımsız araştırmacilar gelsin kemikleri kazalim inceleyelim Ermeniler yanaşmadı yalan dolan asılsız olarak kanitsiz laflar ediyorlar sadece asıl onlar bizi kesti

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.