Şimdi Ara

balıklar uyurmu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi belgeselllerde seyrediyorum balıklar sabah aksam hareketteler hiç uyumuyomu bunlar yovv fıkrlerınızı beklıyorum.

• onu bilmemde yağda kızarmışı iyi oluyo yanında da yeşillik olcak oof of
  • Ayakta uyuyo onlar
  • HARBİDEN UYUMUYORLAR MI BUNLAR YAA
  • MERAK ETTİM ARAŞTIRDIM
    VE BULDUM
    Balıkların göz kapakları yoktur ve bizim gibi gözlerini kapatamazlar. Biz, onları hep gözleri açık olarak gördüğümüz için hiç uyumadıklarını zannederiz.

Çünkü biz uyurken gözlerimizi kapatırız. Ancak böyle bir benzetme bizi yanıltabilir. Meselâ biz de uyurken kulaklarımızı kapatmayız, ama uykumuz gelince beynimiz otomatik olarak kendini seslere kapatır. Uyurken kulaklarımız açık olduğu hâlde, beynimizdeki işitme merkezi kapalı olduğundan hiçbir şey duymayız. İşte bizim kulaklarımız gibi balıkların da uyurken gözleri açıktır. Ancak beyinlerindeki görme merkezi kapalıdır. Yani balıklar da gözleri açık olarak, ama hiçbir şey görmeden uyur.
  • uyuyorlar

hunter542,bir balığı sabahtan akşama kadar takip ettin mi ki sabahtan akşama kadar hareket ediyorlar diyorsun

Ben de belgesel izlerim her fırsatta;balıklar da uyuyorlar
  • EWET UYUYORLAR
  • ooooo cook etkıleyıcı vayybe eyvaalah beykozlu o kdar balık tutuyorum ama bılmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: tülay

MERAK ETTİM ARAŞTIRDIM
    VE BULDUM
    Balıkların göz kapakları yoktur ve bizim gibi gözlerini kapatamazlar. Biz, onları hep gözleri açık olarak gördüğümüz için hiç uyumadıklarını zannederiz.

Çünkü biz uyurken gözlerimizi kapatırız. Ancak böyle bir benzetme bizi yanıltabilir. Meselâ biz de uyurken kulaklarımızı kapatmayız, ama uykumuz gelince beynimiz otomatik olarak kendini seslere kapatır. Uyurken kulaklarımız açık olduğu hâlde, beynimizdeki işitme merkezi kapalı olduğundan hiçbir şey duymayız. İşte bizim kulaklarımız gibi balıkların da uyurken gözleri açıktır. Ancak beyinlerindeki görme merkezi kapalıdır. Yani balıklar da gözleri açık olarak, ama hiçbir şey görmeden uyur.

Tülay çok iyi araştırmışında sanki ilkokul öğrencilerine anlatır gibi anlatmışın
  • balıklar uyur diye biliyorum ancak gözleri açık
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1sTLee
    Tülay çok iyi araştırmışında sanki ilkokul öğrencilerine anlatır gibi anlatmışın

EYYYY sen google küfür mü ediyorsun?
    iyide ben yazmadım ki ctrl+yön tuşu,ctrl+c,ctrl+v bunları yaptım sadece istersen değiştiriyim
  • belgesel kanallarını seyretseydin dıscovery mesala bır balıgı ele alıp onun butun davranışlarını gosterıyolar mesela kambur balina blue marlin balıgı
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter542

ooooo cook etkıleyıcı vayybe eyvaalah beykozlu o kdar balık tutuyorum ama bılmıyorum

AYIPSIN
  • quote:

MERAK ETTİM ARAŞTIRDIM
    VE BULDUM

- Balıklar uyurmuş ğğııghh aşın artık bunları yaw

-balığa uyuyo diyenin anlını garışlarım ben
    -değil mi tülay
    -hem sen önce bana şunun bi içıklamasını yap nedir uyku ? uyku nedir haa

sen sınıfta uyurken yakalandığında ne dersin ne dersin haa gözlerimi dinlendiriyorum dersin deyil mii? ne zman kullaklarımı dinlendiriyom dedin haa söyle bana önce bunun bi açıklamasını yap?
    yaww
    yawww
    hadi cık dışarı cık allah aşkına böyle polemiğinle cıkma karşıma platforumda
  • MORTAL pm'ini düzeltmen hatta silmen için son 1 dakika,sonrasına karışmam ne olucağını tahmin ediyorsundur az çok
  • tülay google'dan araştırdın dıme
  • "balıklar uyurmu" sorununu çözdüğümüze göre dier önemli meseleler hakkında da kafa yorabiliriz.
    mesela filler zıplarmı ?ağaçlar bayılırmı ?çiçekler korkarmı ?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 1sTLee

EYYYY sen google küfür mü ediyorsun?
    iyide ben yazmadım ki ctrl+yön tuşu,ctrl+c,ctrl+v bunları yaptım sadece istersen değiştiriyim

Yok farkettim öle yaptığını ama okuyunca gülesim geldi.Hele şu lafa Çünkü biz uyurken gözlerimizi kapatırız. Ancak böyle bir benzetme bizi yanıltabilir. Meselâ biz de uyurken kulaklarımızı kapatmayız, ama uykumuz gelince beynimiz otomatik olarak kendini seslere kapatır
  • quote:

Orjinalden alıntı: arghhh

"balıklar uyurmu" sorununu çözdüğümüze göre dier önemli meseleler hakkında da kafa yorabiliriz.
    mesela filler zıplarmı ?ağaçlar bayılırmı ?çiçekler korkarmı ?

senin guenenden haberin yok galiba
  • emel her zamanki halimiz kızzz,biliyosun hoca ödev verir bizde kaynağı GOOGLE yazarız.
    saol google var ol google

bide hocayı gıcık etmek için kaynak=google
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.