Şimdi Ara

Balıkesirspor [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    beraberlik yetiyor zatende şu profilindeki fenerbahçe armasını kaldır, fenerlimiin balkeslimi ona karar ver önce. bir kalpte iki sevda olmaz.
  • Harbi öldük öldük dirildik.
    O hakem rezaleti neydi öyle?! Zaten bu kadar önemli bir maçın TRT Avaz da yayınlanması bi acaipdi. Bi an " hakem rezaletini saklamak için mi TRT Avaz a alındı acaba maç " diye düşünmedim değil.

2. yarı iyi oynadık ama futbolcuların bilinçsizce hucum etmelerine bir anlam veremedim. Futbolcularda mı sıkıntı var hocada mı bilemedim

" Beş para etmez, futbolcu değil " dediğim Burak Çalık ın bizi kurtaracağı aklımın ucundan geçmezdi.Ama hala fikirlerim aynı.

Şu son maçıda atlatalım gerisi Allah Kerim
  • Vay be burası baya canlanmış görmeyeli
    Son maçın Trt avazda yayınlanması benim de dikkatimi çekti. Ankara'nın ligin başından beri neler çevirdiği ortada, Tanju ve ekibinin de balkesi nasıl eleştirdiği küçük gördüğü de aynı şekilde. Muhtemelen maçı yayınlamayarak da birşeyler planlıyorlardı ama balıkesir belediye bşk edip Uğur sayesinde yayın verildi diye duydum ben. Çünkü maç anında bile TRT yayın akışında başka maçın adı yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

Vay be burası baya canlanmış görmeyeli
    Son maçın Trt avazda yayınlanması benim de dikkatimi çekti. Ankara'nın ligin başından beri neler çevirdiği ortada, Tanju ve ekibinin de balkesi nasıl eleştirdiği küçük gördüğü de aynı şekilde. Muhtemelen maçı yayınlamayarak da birşeyler planlıyorlardı ama balıkesir belediye bşk edip Uğur sayesinde yayın verildi diye duydum ben. Çünkü maç anında bile TRT yayın akışında başka maçın adı yazıyordu.

hocam nediyorsunuz. Maçı TRT Web Tv'de vereceklerdi. Haberi görünce sinirden elim ayağım titredi. Süper Lig'e gidiyoruz maç internetten yayınlanıyor ya olcak iş değil. Neyseki TRT Avaz'a aldılar maçıda izleyebildik.
    Bugun bize beraberlik bile yetiyor. Stad full dolu. 10 bin kombine satıldı sene başında. Haftaiçinde bilet satışı yapıldı çok uzun kuyruk vardı. Hatta bi abi sabah 6'da gelmiş bilet almaya ve 17.de alabildi. Bütün biletler satıldı diye duyduk ama cumartesi günü 6000 bilet daha satıl-mış. Yani bilet alan arkadaşım öle dedi.
    Bu taraftar, bu şehir, bu takım Süper Ligi hakediyor.
    Maç: 17:00'da TRT1'de :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen hocam, Ankara'nın önünü açmak için yapmadıkları şey kalmadı.
    Ben İstanbuldayım ama maçların hepsini takip ettim Tv'den.bugünkü maç için Abimler Maraş maçından önce aldılar biletleri, yoksa dediğin gibi biletler 1 haftadır karaborsa.nette 100 tl üzeri para çekiyor adamlar...

• şuan maç 1-0. Bu sonuçla süper lige gidiyoruz. Ama açıkça sölemek gerekirse IBB gol atmamız için herşeyi yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heytt bee, süper lige çıktık şaka maka...
    Daha 10 sene öncesine kadar amatör ligde, çakıl sahalarda top oynuyordu bu takım...

• Sonunda hak ettiğimiz konumdayız, kalıcı olmak dileğiyle

Hadi herkes sokaklara şampiyonluk kutlamaya!
  • Allah a çok şükür hasret sona erdi. Allah ın izniyle kalıcı olacağız bı ligte.
  • Son olan yerel seçimlerden sonra belediye kadrosu değişti ve Balıkesirspordan desteğini çektiği yönünde iddialar var bu durum takımı nereye götürür hep beraber göreceğiz
  • umarım teknik direktör sorunu çözülür ve ismail hocayla devam ederiz.ardından gelsin transferler.

Süper lig hayırlı olsun balkesime.
  • İsmail Hoca ile anlaşma sağlandı. Braga'dan Nuno Andre ve Gençlerbirliği'nden Ante Kulusic alındı. Beşiktaş Holosko ve Sivok'u önermiş. Holosko İstanbul'da oynamak istediği için gelmesi muhtemel değil. Sivok belki. Ayrıca Sezer Öztürk ve Danny'nin isimleri de geçiyormuş. Sezer, Reis'in ayrılmasıyla takıma ilaç gibi gelir. Zaccardo konusunda da bizim medyada anlaştık yönünde haberler vardı ama birkaç gün önce Zaccardo kendi ağzıyla yalanlayıp henüz kimseyle anlaşmadım dedi. Sivas'tan kiralanan Uğur Akdemir de bonservisiyle alınmış.

Bu arada hazırlık maçlarıyla ilgili bir bilgisi olan var mı?
  • Transferlere bakılırsa çok iyi seçim yapılmış gibi gelmiyor bana.
  • 39 yıl sonra tekrar süper ligdeyiz ve bu akşam ilk maçımıza çıkıyoruz.İnşallah mübarek günde sezona 3 puan ile başlarız.

Balıkesirspor [ANA KONU]
  • bu futbolla bu sene ligden düşeriz.acil yabancı bir forvet alınmalı.kaleci zaten evlere şenlik yediği 2.golü halısahada yemem ben.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.