Şimdi Ara

Balıkesir'den canlı yayında marihuana içen Elon Musk'a tepki geldi: Siparişler iptal! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
8.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence benzinide teknolojiyide elektriğide kullanmayalım hep ayyaşların ensestlerin icatları yahut sermayeleriyle olan şeyler. Suyu tulumbadan çekelim çünkü kullandığımız borular kredi ile çekildiği için borulardan akan su faize bulanmış sudur elektrikte öyle ekmekte unda öyle en iyisi ölelim napalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elon Musk şuan kahrolmuştur.İnanın yastıpına gömülmüş ağlıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boss Boost B kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim tesla ve elon musk haberini nasıl Atatürke ve Osmanlıya getirdin anlamadım. Kendin gibi olmayanlara cahil diyorsunda en büyük yobazlığı sen yapıyorsun. Site resmen "siyasi haber" sitesine döndü. Her haberin altında saçma sapan siyasi yorumlar yazılıyor. Nasıl bir kuyruk acınız var sizin. Din sömürüsünden bahsedersiniz en büyük sömürüyü siz Atatürkü sömürü haline getirerek yapıyorsunuz. Eleştirdiğiniz insanlardan hiçbir farkınız yok. Lütfen artık siyasi içerikli yorumlar yayınlanmasın.

• Adam şehri güzelleştirecekken üretimde yer alanın esrarı yüzünden mi Balıkesir teknolojiden vazgeçmiş 😂 Gürbüz'e bak sen Ka-Fa 1500.

Parayı bulamadık demiyorda sudan sebep üretiyor akıllı yaaa. (=

• Adam şehri güzelleştirecekken üretimde yer alanın esrarı yüzünden mi Balıkesir teknolojiden vazgeçmiş 😂 Gürbüz'e bak sen Ka-Fa 1500.

• DH'nin haber başlığı konusunda acil bir çalışma başlatması gerekiyor. Ya içeriği yazanlar başlığı kontrol etmek için okumuyorlar, ya da ciddi bir Türkçe problemi var ortada. Bu 1. değil 2. değil kaçıncı saçma başlık vakası oldu.

"Canlı yayında marihuana içen Elon Musk'a Balıkesir'den tepki geldi" olması gerekiyor.

Gerçi, deveye sormuşlar sırtın neden eğri diye ya, neyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

Bu mesaj silindi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapılmışı var. Hem yerli ve milli hem daha iyisi. Bunu Balıkesir belediyesi de biliyor. Ama yabancı hayranlığı ve kafada başka hesaplar olunca bunlar görülmüyor.https://www.aa.com.tr/tr/vg/video-galeri/elazigda-elektrikli-otobusler-hizmete-girdi/0

• Bu adamın yaptıklarını yapacak gençlerimiz varsa ot içsin. Eğer Tesla gibi bir firma çıkarabileceklerse isterse otu bi tarafına soksun bana ne?
  • Uyuşturucu ile mücadele konusunda haklı bir tavır koymuşlar. Takdir ediyorum bu siparişlerin iptal edilmesini.

• Elon Muskarası olduk bunlar yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 10 Eylül 2018; 12:34:48 >
  • Ülkecek yapmadığımız namussuzluk yok ama elon mask ın mariuanasını dert ediyoruzghüzel kafalar bunlar.
  • Bir son dakika haberi; Balıkesir Toplu Taşıma AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gürbüz'ün bu çıkışından sonra Elon Musk çok üzülmüş ve Balıkesir Toplu Taşıma AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gürbüz'ü arayıp özür dilemiş. Bunun üzerine Balıkesir Toplu Taşıma AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gürbüz Musk'ı affettiğini beyan ederek iş ortaklığına devam edileceğini söylemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde insan sınırlarına ulaşınca ve buna para da eklenince böyle rahat davranabiliyor da anlamadığım şu:
    29 kuşak sülalene yetecek paran var hayallerine ulaşmışsın..
    Gidip marsa şişme kadın vs yolla ok ona da lafım yok bir bakıma mizah sayılır ama kendini niye zehirliyorsun ve ömrünü kısaltıyorsun?
    Sağlıklı biçimde yaşa uzun uzun dertsiz tasasız para sorunu çekmeden.
    Niye kedini hızlı biçimde öldürmeye çalışıyorsun? Ya da bu ayardaki insanlar çalışıyor?
  • adam otu çekmese alacaktınız yani
    otu çekince yerli milli almak aklınıza geldi
  • Müslümanların bir diğer sorunu, parasıyla iş yaptığı adamı da satın aldığını düşünmeleri...

Bu insanlar garip bir şekilde para verdikleri iş insanının kendi karşılarında saygı duruşunda bulunmasını, titremesini, ayağını denk almasını, yaşam tarzını değiştirmesini falan istiyor.

Bu en çok müslümanlarda var, Görgüsüz hanzolar..
  • Asıl rezillik Balıkesir Belediyesi'nin iptal ettiğini duyurduğu otobüs siparişlerinin Tesla'dan değil TEMSA'dan yapılmış olması. Google'a yazınca Balıkesir Belediyesi'nin yıllardır belli sayılarda Temsa'dan otobüs satın aldığı görülebiliyor. Ben Temsa'nın yerinde olsam hiç durmam hem bunları dava ederim, hem de resmi bir duyuruyla millete rezil rüsva ederim. Ya da adamların anlaşmayı felan iptal ettiği yok, dostlar alışverişte görsün misali bol keseden açıklamalar yapıyorlar.
  • Adam o kadar çalışıyor cigarada’mı içmesin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çomar tayfası... bunların sipariş verdiğide %100 yalandır... marihuana içmek kadar saçma bir şey yok bence onların derdi viski içmiş olması...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.