Şimdi Ara

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
20.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyunu şu an ben de tekrardan oynuyorum.161000 exp sınırı olunca 10 level'ı falan zor görüyorsun oyunda sanırsam o da tek classli karakterin olursa o yüzden 1. oyundan zevk almak istiyorsan maksimum 2 class combosu yap. Solo gideceksen 3 class kombolarını deneyebilirsin fakat bunun asıl meyvesini 2. oyunda almaya başlarsın.

Önereceğim savaşçı bazlı kombinasyonlar basitten başlayarak

Dwarwen Defender(tekdüze tank karakter)-Berserker-Barbarian
    Fighter/Cleric(Dwarf)
    Fighter/Ranger(Druid büyülerini aliyor cleric büyülerinin yanına)
    Fighter/Mage
    Berserker/Mage
    Bard
    F/M/T
    F/M/C

Edit:siberarminin postu gördükten sonra aklıma geldi, paladin de gidebilirsin cavalier ve blackguard kitleri gerçekten güzel kitler. Yalnız Blackguard olarak oyunda yeni Dorn adlı karakter geldi baya da güzel özellikli, onu alacaksan yanına tavsiye etmem 2.blackguard olarak kendi karkaterini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 19 Kasım 2016; 13:11:57 >

• Ben de paladin öneriyorum, cavalier kitini seçip 2 ellik silahlara yönelebilirsin. 2 oyunda çok güzelleri var özellikle.
  • Şükürler olsun. Sizler de öylesinizdir umarım.
    Siz, Yavuzselim ve Siber hocasız olmuyor. DH RPG.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Estğfurallah yav, ne zamandır uğrayamıyordum, keyifler iyiymiş sevindim. :)
  • ilk oyunu türkçe görüp ikinci oyunu türkçe görememek ne büyük bir hayal kırıklığı
  • Holy Hort.
    2. oyun tr yaması var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Holy Hort.
    2. oyun tr yaması var mı arkadaşlar?
    Tr yaması olsa başka oyun oynamazdınız:)

Keşke ama bir gün olucak inanıyorum. Serinin en iyi oyunu RPGlerin kralıdır kendisi.
  • Baldurs Gate2: Throne of bhaal'ı google görsel çeviriyle oynamaya başladım. Yaptığım tam bir deli işi. İnanılmaz yavaşlatıyor beni ama bu seri için değer. Gençliğimizi verdik bu seriye bea. Çok seviyorum çok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatss

Baldurs Gate2: Throne of bhaal'ı google görsel çeviriyle oynamaya başladım. Yaptığım tam bir deli işi. İnanılmaz yavaşlatıyor beni ama bu seri için değer. Gençliğimizi verdik bu seriye bea. Çok seviyorum çok..
    :) İsteyince insan yapıyor cidden.

DOS 2 bitsin Animus projesine bir rpg daha çevirttiririz heralde BG 2 olabilir başka bir RPG daha olabilir.
  • Sıradaki Oyun ne olur bilemem ama Hardcore RPGciler arkadaşlar halen mevcut :)

Animus DOS2 bitirsin düşünürüz BG2'yi de.
  • Baldurs Gate sever arkadaşlar Animus yeni anket yapmış oylarınızı bekliyorum
    https://forum.donanimhaber.com/animus-projesi-nin-yeni-yamasini-siz-belirleyin--138784144-2
  • Bg3'ün şerefine midir nedir Heroes Orchestra "Baldur's Gate" temalı güzel bir video paylaşmış. İlginç olan tarafı aranjor'ün türk olması -)

• Arkadaşlar Lahire hocamın bilgilendirmesi doğrultusunda beamdog un resmi sayfasında çeviri çalışması varmış. Kendisine buradan böyle harika bir haberi bildirdiği için teşekkür etmek ve heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim. :)

https://translate.baldursgate.com/projects/2?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ömür Hocama da haberin kaynağını için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitrixxx -- 1 Temmuz 2019; 12:26:23 >

• Ömür ağabeyimiz sağolsun o söyledi. Araştırdığımda kendi sitelerinde translation formu üzerinde görünce çok şaşırdım. Yanlış olacağını düşünmüyorum sonuçta resmi siteleri. Umarım kısa sürede kavuşuruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaHire -- 1 Temmuz 2019; 11:29:43 >
  • https://www.facebook.com/baldurgecidi/

Bu bağlantıdan iletişime geçtim bakalım tabi bakan olursa.
  • Oha %85 yazıyor ciddi ciddi çeviriyorlar. Neden yeni haberimiz oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce başlanıp durdurulan bir çalışma var ortada. Doğruluğundan emin değilim. Ben de resmi sayfalarından görünce bildirdim, istatistikler karışmış da olabilir.

Beamdog devam oyununu yapmazken bu tür çalışmalara kaynak ayırır mı dersiniz? Oyunlarını gündemde tutmak için gönüllü grupları destekliyor da olabilirler tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme 19 gün önce ve %83 ilginç bir durum. Gönüllü kim/kimler merak ettim doğrusu. [Son güncelleme tarihini baz alırsak muhtemelen bg3 haberiyle biraz daha gaza gelmiş olabilirler :)]
  • dimitrixxx kullanıcısına yanıt
    Ne harika bir haber, inşallah bittiğini görmek nasip olur. En son 19 gün önce güncellenmiş, bu sayfayı bookmark'larıma alıp, arada takip edeceğim. Durduk yere heyecan bastı...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.