Şimdi Ara

Baldur's Gate Enhanced Edition Türkçe yama DRM Versiyon&Steam[ÇIKTI] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
7
Favori
37.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: luskan

iyi yıllar herkeze
    bir sorum olucak arkadaşlar chapter 4 te madeni su altında bıraktıktan sonra baldur's gate gitmem gerekiyor fakat bir türlü hangi haritadan gideceğimi bulamadım acaba oyun bug mı yaptı madendeki haritada da 3.ve 4. katları birkaç defa tekrar savelerimden aldım oynadım ama yok bir türlü iehre gidemiyorum ilgilenecek arkadaşlar olursa sevinirim.

O bölgede save / load'dan dolayı ana karakterin hiç öldümü?

Mağarayı su bastırmadan önce.

Hallettim hocam hatta bitti oyun tekrar :)
  • Oyunu türkçe yama sayesinde ilk defa oynuyorum 58 saat hiç sıkılmadan oynadım ve 5.bölümdeyim gerçekten aldığı övgüleri hakediyor.
  • oyunu en ucuz nereden alabilirim? bir de ben baldur's gate'i hiç oynamamıştım,hangisinden başlamamı önerirsiniz? yani hikaye akışı devam mı ediyor ikinci oyunda? bir de iki oyunda da türkçe dil seçeneği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

oyunu en ucuz nereden alabilirim? bir de ben baldur's gate'i hiç oynamamıştım,hangisinden başlamamı önerirsiniz? yani hikaye akışı devam mı ediyor ikinci oyunda? bir de iki oyunda da türkçe dil seçeneği var mı?

İndirimde bulmak zor olur şu aralar.Oyunun hikaye akışı 2. oyunda da devam ediyor.Türkçe yama çıkacak 2. oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu taa ne zaman almıştım ama Türkçe yama sorunluydu. Görevleri falan göstermiyordu. İngilizcem yeterli olsa da Türkçe oynamak istediğim için kenara bırakmıştım. Türkçe yaması hala düzeltilmedi mi bu oyunun? Oyunu kolay çözebilmem için hiç olmazsa Türkçe olsun istiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Oyunu taa ne zaman almıştım ama Türkçe yama sorunluydu. Görevleri falan göstermiyordu. İngilizcem yeterli olsa da Türkçe oynamak istediğim için kenara bırakmıştım. Türkçe yaması hala düzeltilmedi mi bu oyunun? Oyunu kolay çözebilmem için hiç olmazsa Türkçe olsun istiyorum ama

Düzeltildi. Tamamen Türkçe artık.
  • Edit: Tamam her şey düzeldi de, oyun niye bu kadar zor. Bir tane Kurt canımıza okudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 2 Şubat 2014; 20:06:25 >
  • quote:

Edit: Tamam her şey düzeldi de, oyun niye bu kadar zor. Bir tane Kurt canımıza okudu.

Yeni başlayanlar için elbette zor gelecektir :)

Ayrıca oyuna yeni patch gelecek.
  • Arkadaşlar bir sorum var, oyunu ilk defa oynamaya başlıyorum da bir noktayı anlayamadım. Oyunun açılış menüsünde klavuz ve onun altında da baldur geçiti seçenekleri var. İkisine de tıkladığımız da oyun farklı şekilde başlıyor. Gerçek hikaye modu hangisi, hangi kısımdan başlamalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sernor

Arkadaşlar bir sorum var, oyunu ilk defa oynamaya başlıyorum da bir noktayı anlayamadım. Oyunun açılış menüsünde klavuz ve onun altında da baldur geçiti seçenekleri var. İkisine de tıkladığımız da oyun farklı şekilde başlıyor. Gerçek hikaye modu hangisi, hangi kısımdan başlamalıyım

Kılavuz eğitim veriyor.Nasıl oynanır falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Breath Of fire

quote:

Edit: Tamam her şey düzeldi de, oyun niye bu kadar zor. Bir tane Kurt canımıza okudu.

Yeni başlayanlar için elbette zor gelecektir :)

Ayrıca oyuna yeni patch gelecek.

iyiymiş :)

İkinci oyun için duyuru yapan olmadı heralde çevirilmeyecek.
  • Oyunun başında hangi yöne doğru ilerlemek lazım. kuzeye doğru mu yoksa güneye doğru mu? Ayrıca gruba kattığım npc'lerle diyaloğa nasıl giriliyor? Yaptığım seçimlere göre tepki mi gösteriyorlar?
  • sernor S kullanıcısına yanıt
    dost eli hanına gitttikten sonra güneye doğru ilerle güneyi temizle sonra kuzeye yönel

tabiki seçimlerine göre hareket ediyorlar. Birbirlerini öldürene kadar gidiyor öyle diyeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrkAvenger

dost eli hanına gitttikten sonra güneye doğru ilerle güneyi temizle sonra kuzeye yönel

tabiki seçimlerine göre hareket ediyorlar. Birbirlerini öldürene kadar gidiyor öyle diyeyim :)

ikinci oyun için Türkçe yama işi ne oldu bilgisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

Orijinalden alıntı: DrkAvenger

ikinci oyun için Türkçe yama işi ne oldu bilgisi olan.

Soru: BG:EE 2 çevirisini yapacakmısınız?
    Cevap: Evet.

Sorduğumda böyle dediler.

BG2:EE çevirisi için ekip toplama çalışmalarımız yakında başlıyor. BG2:EE çok ama çok büyük bir oyun. O yüzden süre konusunda bir garanti veremeyiz (yoğurdu üfler). Çevirinin ne zaman biteceği, ekibe kaç kişinin katılacağı ve ekiptekilerin düzenli çalışıp çalışmayacağına bağlı. Çeviri ekibi ile ilgili gelişmeleri takip etmek için Facebook sayfamıza bekleriz:https://www.facebook.com/baldurgecidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 10 Mart 2014; 0:13:01 >

• Soru: BG:EE 2 çevirisini yapacakmısınız?
    Cevap: Evet.

Sorduğumda böyle dediler.

BG2:EE çevirisi için ekip toplama çalışmalarımız yakında başlıyor. BG2:EE çok ama çok büyük bir oyun. O yüzden süre konusunda bir garanti veremeyiz (yoğurdu üfler). Çevirinin ne zaman biteceği, ekibe kaç kişinin katılacağı ve ekiptekilerin düzenli çalışıp çalışmayacağına bağlı. Çeviri ekibi ile ilgili gelişmeleri takip etmek için Facebook sayfamıza bekleriz:https://www.facebook.com/baldurgecidi

Anladı teşekkürler.

• Arkadaşlar online üzerinden hikaye oynanabiliyor muydu?Co-op şeklinde yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

Arkadaşlar online üzerinden hikaye oynanabiliyor muydu?Co-op şeklinde yani?

evet
  • The Road to v1.3 (BG:EE) yaması geldi.
  • ilk oyundaki save dosyasını 2. oyuna nasıl aktarıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.