Şimdi Ara

baldırlarım çok kalın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: respect my authority

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • Vücut yağ oranını %12-14 ye kadar düşürmeye çalış. Bacaklarına fazla yüklenme kas yaparsın buda bacaklarını dahada kalınlaştırır. Spor salonuna gidiyorsan büyük ihtimal bisiklete biniyorsun, koşu bandı ve eliptıikıl yapıyorsundur bunlarda ayarları en düşükte tuttki bacakların kas yapmasın ama hızlı ol yağ yansın ve kalp ritmini 120 üstünde tut 140 geçme.
    Şikayetçi oldugun yere çöp boşeti ile sar(çok kalın deil 1 kat) buralar hava almayacaında yağ yakımı diğer bölgelerine göre azcık fazla yağ yakacaktır. 20-30 liraya basit masaj aletleri var onlardan alıp bu şikayetçi olduğun bölegere spordan önce ve sonra 15-20 dk tutman oradaki yağ hücrelerini yakmayı bıraz daha kolaylaştırır. Su içeyi ihmal etme 3 litre ideal. Spordan önce karbonitratlı ve proteinli yemekler ye , akşamları mümkünse karbonıtratlı ve proteinli yemekler yeme.Sebzeli yemekler akşam için en uygunu. Şimdilik aklıma gelenler bunlar . Bu dedıklerıme 5-6 ay uyarsan farkı görebilirsin 1-2 ay yapıp bırakırsan kazanç sağlayamazsın. Emek olmadan kazançda olmuyor, bunu hatırlatmak isterim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zelishnur

quote:

Forumda bağyan var

Ben bol bol yüzmeni tavsiye ederim, hem yağ yakarsın hem de az yersen kasları da yakarsın ama bu bölgesel olmaz her yerden yakarsın...

yüzme bilmiyorum evet heralde burada takılan bir bağyan benim yüzmeden başka yok mu alternatif

Vallahi bilemiyorum. Baldırlar nasıl çizme giyemeyecek kadar kalınlaşır şaşırdım..Sorun psikolojik olmasın, belki o kadar kalın değildir

Amroth'un yorumu mantıklı geldi..eğer her gün calf raise yapıp kasın dinlenmesine izin vermezsen küçülebilir..ama aralıklı yaparsan kas dahada hacimlenir, anlayacağın biraz riskli durum. Spor hocana danış derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Çok tekrarlı calf raise yapabilirsin, bir umut. Kaslara dinlenip gelişmesi için süre verme. her gün uygula aynı bölgeye. Minimum 20 tekrar ve 5-6 set olsun.

Kas ufaltmak, en az geliştirmek kadar zordur ama imkansız değil.

• bir kaç tavsiye vermek istiyorum.spor salonunda kesinlikle bacak bel bölgesine yönelik çalışma yapmalısın yada yapıyorsan kesinlikle devam etmeli ve spordan önce mümkünse yemekten uzak durmalısın.
    Günlük 30 dakika eğim 6-9 arası ve hız 6-10 arası tempolu yürüyüş ve ardindan en düşük seviyede 200 kalori yakacak şekilde bisiklete binebilirsin.kas yapmamak için kendini zorlayan fazla güç gerektiren yoğun antremandan uzak durabilirsin.yağlı bölge üzerine kas yaparsan asla zayıflayamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

bir kaç tavsiye vermek istiyorum.spor salonunda kesinlikle bacak bel bölgesine yönelik çalışma yapmalısın yada yapıyorsan kesinlikle devam etmeli ve spordan önce mümkünse yemekten uzak durmalısın.
    Günlük 30 dakika eğim 6-9 arası ve hız 6-10 arası tempolu yürüyüş ve ardindan en düşük seviyede 200 kalori yakacak şekilde bisiklete binebilirsin.kas yapmamak için kendini zorlayan fazla güç gerektiren yoğun antremandan uzak durabilirsin.yağlı bölge üzerine kas yaparsan asla zayıflayamazsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_72381833/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72488828

günlük egzersiz programım böyle

• Baldiri ciplak

• quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

Baldiri ciplak

ne diyon yaa
  • koşmalısın , yuruyerek olmaz bence..

baldırın varsa kollarında da bıraz sarkıntılık vardır , onun ıcınde faydalı olur. 2 gunde bır 40 dakıka kadar kossan yeterli olucaktır
  • Yürüyüş yap.

• Yemekte salça kadında baldır.

Fazla takıntı yapmayın.Nutella'dan az tüketin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majjeste

Yemekte salça kadında baldır.

Fazla takıntı yapmayın.Nutella'dan az tüketin

nutella yemiyom zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

Yürüyüş yap.

zaten min 9 km max 14 km yürüyom ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

koşmalısın , yuruyerek olmaz bence..

baldırın varsa kollarında da bıraz sarkıntılık vardır , onun ıcınde faydalı olur. 2 gunde bır 40 dakıka kadar kossan yeterli olucaktır

yok aslında koşamam maalesef okula giderken yürüyorum ve kalabalık yerlerden geçiyorum ama hız 7 km/s gibi
  • quote:

quote:

Yürüyüş yap.

Çok mu yürüdün ne yaptın ? Kas mı oldu

• quote:

quote:

quote:

Yürüyüş yap.

Çok mu yürüdün ne yaptın ? Kas mı oldu

heralde öyle oldu

• desene r.carlos olmusun sen

• quote:

Orijinalden alıntı: Junq

desene r.carlos olmusun sen

aynen öyle
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.