Şimdi Ara

Balayı Otel Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
40.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otel Seçmek hiç bu Kadar Keyifli Olmamıştı...
    Merhaba Otel Seçerken Sadece Resimlerle Değil Artık Otelin en İyi Manzarasını Canlı Yayınla İzledikten Sonra Oteli Seçmebilrisiniz...
    www.eniyibalayiotelleri.com Sitemize Bekleriz İyi Tatiller...https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2102283/bc162c7a-e9e9-4f53-b19b-4dc4de1091fb.jpg
  • Konuyu uyandıralım arkadaşlar;
    Naçizane işimiz Turizm size biraz fikir vermeye çalışayım ;gerçi Balayı oteli için birçok kişi fikrini söylemiş.Ama unutmayın ki balayı oteli seçiminizde olmazssa olmazlar var !
    1- Balayına özel hazırlanan oda olmalı öyle hikayeden bir şarap bir meyve sepeti olmaz
    2-Oda tipi upgrade edilmeli yani standart odada kaldıktan sonra iyi bir pansiyonda bile kalsanız olur o yüzden otel odayı mutlaka iyi vermeli
    3-Ana restauran dışında A la carte restauran olmali ki kalabalıktan uzak başbaşa bir yemek olsun masaya servis alın mum ışığında yemek yiyin
    4-Çocuk indirimin bol olduğu otelleri tercih etmeyin hem rahat edemez hem gürültüden dolayı birşey anlamazssınız
    5-Spa olan bir oteli tercih edin
    6-iki çocuk 16 yaş ücretsiz otellerden uzak durun
    7-Sizin gittiğiniz tatil döneminde toplantı alan otellerden uzak durun yoksa 400 erkekle baş başa tatil yapmak durumunda kalır,görsellerdeki durumu yaşarsınız.
    9-Balayı yapıcam diye kazık yemeyin
    8-Soracağınız bir şey olursa mesaj atın yanıtlamaya çalışırım.

Sonuçta balayı dediğin ömründe bir bilemedin iki bilemedin 3 kez olur ....Üstü olan varsa zaten o balayı değil tatil alışkanlığıdır.İyi tatiller
    Bu mesaja eklenen görseller:

Balayı Otel Tavsiyesi Balayı Otel Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogu0 -- 30 Mart 2016; 19:21:01 >

• ben balayı için Adam&Eve otele gitmiştim. Gerçekten de balayı için tasarlanmış, çok güzel konsept bir otel. 1-2 yıl once el değiştirip Royal Adam&Eve olmuş. Orayı tavsiye edebilirim memnun kalırsınız.
  • kapadokya bölgesinde tavsiye edebileceğiniz kaya otel varmı?4 gece 5 gun 28 ağustos-1 eylül
  • Bu arada ege düşünürseniz inceleyin bu yıl tamamen yenilendi.Mutfak muhteşem odalar standart ötesi büyük.İyi de balayı seçenekleri var.Vogu Hotel Bodrum
    Bunu fiyat performans olarak önerdim.İyi tatiller.
  • Hort !

Yurtdışı önerisi olan varmı Santorini falan nasıl giden varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Hort !

Yurtdışı önerisi olan varmı Santorini falan nasıl giden varmı arkadaşlar ?

Uzakdoğu'yu tavsiye ederim. Singapur veya Güney Kore hocam.
  • Hani var mı tavsiyeler? HORTLAAA :)
  • Arkadaş tatile gideceksen Muğlaya gideceksin. Bodrum, datça, marmaris, kuşadası, ölüdeniz vs. Neresi olduğu pek önemli değil buraları gezeceksin. Otele kapanıp tatili balık modunda havuzda bitirmeyeceksin
  • Muğla da bol aktivite olan ve sessiz sakin kalıp yemede içmede sıkıntı çekilmeyecek yerler tavsiye edeniniz var mı?
  • Geçen yıl balayı için Voyage Torba'ya gittik. Çok memnun kaldık.
  • Hort !!!

Selamlar,

Daha çok doğa ve deniz manzaralı önerileriniz varsa alabilir miyim ?

Bütçe 3 ile 4m arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geywe54

Hort !!!

Selamlar,

Daha çok doğa ve deniz manzaralı önerileriniz varsa alabilir miyim ?

Bütçe 3 ile 4m arasında.

Toprağım selam . Geyve lisin galiba? Bulabildin mi bir yer. Bende arayış içindeyim
  • civimli C kullanıcısına yanıt
    Evet toprağım geyveliyiz evel allah :D

vallahi fethiye de bir kaç yer buldum ama bana tuzlu geldi.

bir otel var bakalım olursa eğer fethiye merkeze yakın.

sen naptın ? :)
  • geywe54 kullanıcısına yanıt
    Bende Pamukova liyim :) Marmaris ütopya otel var kargacik da imiş orası cazip geldi bir arkadaşım gitmiş memnun kalmış hala bakıyorum şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs (08-12 mayis) ayi icerisinde tavsiye edeceginiz / önerebileceginiz oteller var midir arkadaslar?

Ucak korkumuzdan dolayi yurt disi yapamiyoruz, o yuzden maalesef Antalya kaliyor geriye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Mayıs (08-12 mayis) ayi icerisinde tavsiye edeceginiz / önerebileceginiz oteller var midir arkadaslar?

Ucak korkumuzdan dolayi yurt disi yapamiyoruz, o yuzden maalesef Antalya kaliyor geriye..

Merhabalar
    Hocam rixos ları düşünün derim.Aslında sorunuz yerinde ama ucu açık bir soru mesela bütçeniz ne kadar?söylerseniz ona göre bir öneri yada önerilerde bulunulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Mayıs (08-12 mayis) ayi icerisinde tavsiye edeceginiz / önerebileceginiz oteller var midir arkadaslar?

Merhabalar
    Hocam rixos ları düşünün derim.Aslında sorunuz yerinde ama ucu açık bir soru mesela bütçeniz ne kadar?söylerseniz ona göre bir öneri yada önerilerde bulunulabilir.

Kapali havuz ve/veya isitmali acik havuz beklentilerimiz acikcasi cunku mayis başı olmasından dolayı hava durumu korkutuyor biraz.

Bütce ortalama 5.000TL civari
  • Merhaba Türkiyenin birçok yerinde balayı turları var ama ben kapadokyayı seçtim doğal manzarası ve görsel güzellikleri ile en iyisi Kapadokya birçok avantaj yer alıyor balon turları , ATV turları, At turları vede kayadan oyma güzel otelleri ile mükemmel MDC otel de kaldım Balayı turlarını organize eden Kapadokya Balayı Tur gerçekten işini bilen bir ekip onlara çok teşekkürler Balayı Otel Tavsiyesi Balayı Otel Tavsiyesi

• Voyage otellerini tavsiye ederim. Belek harika olur mesela. Ama torbayı önermem. Çocuk kaynıyor.Balayında tek derdiniz dinlenmek olacak. Çünkü öncesinde zaten çok yorulacaksınız. O bakımdan sakin yerler seçmeye bakın derim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.