Şimdi Ara

Balata ve Silecek Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 6 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • star scream (6 mesaj) kartalus (3 mesaj) tsufrankwoli (2 mesaj) Akhenatonnn (2 mesaj) Dark Territory (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Opel Corsa F aracım için ön balata bakıyorum. Servis orjinal balataya 2000 TL, eurorepar balataya da 1000 TL fiyat çekti. Bende kendim arayışa düştüm, balata tavsiyelerinize ve satın alabileceğim adreslere açığım. Aynı şekilde sileceklerde bitik durumda onlarıda değiştirmeme gerekiyor silecek önerileri de yapabilirsiniz.

• Uygun fiyatli olarak Kale veya Mga balata oneririm. Ses yok. Performanslarida iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağınız Eurorepar balata üzmez bu arada. Orjinale yakın kalitede üretiliyor. Yerli veya Bosch balatalardan çok daha kaliteli. Eurorepar disk ve balata takılan çok araca şahit oldum, şikayet yok neredeyse. Bizim grupta euroyla beraber orjinallerin fiyatının artmasıyla ağırlık Eurorepara kaydı, dediğim gibi şikayet yok denecek kadar az. Diğer markalardansa Euroreparı tercih ederim.

• silecek bosch aerotwin, balata trw veya textar.

• Şuan üstündeki balatalar TRW zaten, piyasa da bulamadım maalesef TRW.

• kartalus kullanıcısına yanıt

Euroreparı 415 TL ye buldum, benzer fiyatlarda Delphi de var. Siz yine eurorepar önerirsiniz herhalde.

• star scream s kullanıcısına yanıt

Orjinalliğinden emin olmadan almayın. Bir ihtimal Delphi de olabilir. İlla Eurorepar olsun demiyorum ama alırsanız üzmez diyorum.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    www.onlineyedekparca.com
    Opel ve Chevrolet Yedek Parça | Opelgm | onlineyedekparca.com
    https://www.onlineyedekparca.com

Bu sitede buldum, siteyle ilgili de olumsuz bir şeye rastlamadım.

• Meticulous kullanıcısına yanıt

trw'den dert yanan ender kullanıcılardanım galiba. O kadar balata tozu döküyor ki, mahvetti jantları.

• Eurorepar zaten PSA'nın bir yan kuruluşu yani sizin aracınız için orijinal parça bile denebilir çünkü Opel şu an Peugeot firmasına ait.

Internette Opel'in orijinal parçasını GM üretiyor diye bilgiler görmüş olabilirsiniz ama o markayı aramaya kalkmayın zaten bulamazsınız çünkü onlar üretmedi yeni Corsa'yı, o bilgi şu an satışta olan Astra ve Insignia hariç diğer güncel Opel modellerini kapsamayan bir bilgi.

Onun dışında OEM üreticiler var Bosch, Valeo, Kale , Ate , TRW , Ferodo , Delphi vs , onları da deneyebilirsiniz, Boschlar ses yapıyor yalnız o aklınızda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 23 Mart 2022; 11:9:4 >
  • psa parçacısı tanıdık var yıllardır ondan alış veriş yapıyoruz. eurorepar orjinaldır. 3 yaş üstü tüm pejo citroen opellerde yetkili serviste bu markayı takıyor zaten... istersen numarasını atayım bir fiyat danış. facebookta 15 bin kişilik grupta herkes bu parçacıdan temin eder ürünleri. istanbuldaysan uğra bir çayını iç esnaf adamdır.

ek. sileceklerde inwels silbak gibi ürünleri alıp 6 ayda bir değiştir. bosch iki farklı serisinide kullandım o kadar paraya değmedi. ama bir kez yetkili servisten valeo marka silecek almıştım çok pahalıydı ama 2 sene kar buz demedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofisiris2 -- 23 Mart 2022; 16:28:9 >
  • Balatada Ferodo, silecekte Bosch..ucuz olsun derseniz RBW.

Bu siteden daha önce filtre seti aldım. Herhangi birsorun yaşamadım memnun kaldım. Fatura ürünle birlikte geldi.

Ucuz olsun derseniz mga balata alın.Yumuşak sanırım ses yapmaz. fren hissiyatı sert balatalar gibi degil ama normalbir kullanıcı için bir olumsuzluk görmedim ben.

Silecekte silbak olabilir yerli ürün. Bosch aerotwin pahalı. Gerçi bosch aero twin 4/5 yıl idare etti bu sene ses yapmaya başladı. Alternatif olarak silecek lastigi degişimini araştırın.

Önceden silecekler 15/20 TL iken göze batmıyordu ama artık 100 Tl yaklaştı en ucuz silecekler. Bir çogu bir kışı anca çıkarıyor.

Bu site orjinal satar, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• GYKA G kullanıcısına yanıt

Ben de otme sorunundan muzdaribim durmaya yakin hele cok gicik tiz bi sesi var,sogukken gart gurt ediyo.Bosch varken hic duymuyodum bile.Ya benim arabada sikinti ya balatada.

• GYKA G kullanıcısına yanıt

Şuan ki balatalar TRW zaten , evet çok balata tozu döküyor eylül ekim gibi ön jant kap kara balata tozu oluyordu ama tutuşu iyi TRW nin , toz yapması da normal.

• Silecek için herkes bir şeyler diyor, Bosch ta alsanız 1 yıl gider diyorlar. Doğu'da yaşıyorum burda çok gitmez silecekler de 1 yıl çok az değil mi?

Silecekte aradığım cama zarar vermesin düzgün silsin yeter , birde 2 yıl yeterse daha ne olsun 

Aerotwin var Antalya da 4 sene kullandım hala da gayet iyi durumda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • silecekte bosch aerotwin orijinalinden güzel diyorlar ben bir çift kullandım 3.5 sene astra'ya yeniden aynısından aldım hani parasında değildim orijinal alacaktım ama herkes bu daha iyi diyince dedim ben zaten bundan kullanıyorum.

gösterdiğiniz siteden periyodik bakım ürünleri ve en son orijinal kauçuk paspas aldım orijinal ürün satan bir yerdir.

• eskiden pahalı silecek alırdım 1 yılda pert olurdu artık bimden yüzbirden alıyorum daha çok dayanıyor.

sürekli fredo trw kullanırdım harbiden trw müthiş toz döküyor, şuan mga kullanıyorum en ucuz Balata ama fena değil , çok uzun yıllardırdır araba kullanırım marka uğruna nekadar çok para israf etmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 27 Mart 2022; 8:18:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.