Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
28
Favori
14.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİZİ DAHA İYİ TANIMAK İSTEYENLER LÜTFEN VİDEOMUZU İZLESİN.
    BİRKAÇ AY ÖNCE GAZİANTEP OLAY TV REKLAMIMIZI YAPMIŞTI.

https://www.youtube.com/watch?v=s7NkPRKAVsQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 4 Nisan 2017; 12:10:54 >
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    hocam polen alacağım ama sanada sorayım dedim polen ne kadar dayanır ? tek başıma tüketeceğim için ona göre alayım :) birde karışım halinde ürün var arı sütü polen vs onun dayanma süresi nedir ? tüketemeden bozulmasın , malum havalar ısındı aslında bu konuda bilgi verirsen ürünleri alanlar ona göre muhafaza etsinler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

hocam polen alacağım ama sanada sorayım dedim polen ne kadar dayanır ? tek başıma tüketeceğim için ona göre alayım :) birde karışım halinde ürün var arı sütü polen vs onun dayanma süresi nedir ? tüketemeden bozulmasın , malum havalar ısındı aslında bu konuda bilgi verirsen ürünleri alanlar ona göre muhafaza etsinler .

Hocam polen dolapta uzun bi süre dayanır stok olarak bizim buzlukta bekliyor tazeliğini koruyor. Normal soğutucu kısmında da bekliyor satış için. Alıp dolapta muhafaza edersen sen tüketene kadar birşey olmaz. Ve tek yemek yemek biraz ağır gelebilir. 250 gramı 1 kilo bala karıştırıp yemeni tavsiye ederim. Daha da faydalı olur hem. Biraz Kilo kasta yapar söyleyeyim :) vücut geliştirme yapanlar alıyor kullanıyor. Karışım da dolapta 1 ay dayanır en az. Sıkıntı olmaz. Bala vs karıştığı için. Sabah kalkınca ve yatmadan önce içine koyduğum ahşap kaşıkla 1 er kaşık yersin inşaAllah Şifa görürsün. Kilo kilo satıyoruz alanlar seviyor. Ve hocam tekrar hatırlatayım sana zahmet başka n11 hesabından satın al rica ediyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkür ederim , başka hesaptan alırım hocam sorun yok onada hediye çeki gelsin
  • sipariş no: 205121627291

3 kavanoz bal var evde 2 farklı markanın organik sertifikalı. iddialı olduğunuzu görünce 1kg petek sipariş verdim. İnşallah iyidir uzun süre alırız yoksa burada markette de 19.90 kg fiyatı ama güvenip almıyorum.
  • fahrenhayt46 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatına bakma sen. Reklam ve n11 mağaza - Ürün yorumu amaçlı yeni açtığımız için ucuza veriyorum. Yoksa Petekli dükkanda 40 tl. Süzmeyi de misal 1-2 saat önce vallahi 35 ten sattım. Organik sertifikasına çokta önemli değil bu işte çok dalavere var bi Arıcı olarak söylüyorum bunu sana.

• petek balımı süzme balımı tavsiye edersiniz öncelik olarak?ben süzme balı tercih ederim ama kestane balı olmayınca pek sevmiyorum.diğer ballarda petek bal öncelikli gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

petek balımı süzme balımı tavsiye edersiniz öncelik olarak?ben süzme balı tercih ederim ama kestane balı olmayınca pek sevmiyorum.diğer ballarda petek bal öncelikli gibi.

Hocam o sizin zevkiniz birşey diyemem hangisini isterseniz alabilirsiniz. Kestane de elimizde son 1 kavanoz kaldığı için koymadım kilosu 120 onun.

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Tamam hocam teşekkürler. Bugün kargoya veririm inş.

urun elime gecti bu formu bu yuzden seviyorum gelen saticilarin tamami temiz nezih ve durust suzme baliniz ile petek baliniz cok guzel ben boyle saticilardan allah razi olsun bereket katilsin islerinize puanlamam 10/10 ...

• quote:

Orijinalden alıntı: next20

quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Tamam hocam teşekkürler. Bugün kargoya veririm inş.

urun elime gecti bu formu bu yuzden seviyorum gelen saticilarin tamami temiz nezih ve durust suzme baliniz ile petek baliniz cok guzel ben boyle saticilardan allah razi olsun bereket katilsin islerinize puanlamam 10/10 ...

Allah razı olsun teşekkür ederim 😊 elimden geleni yaptım yapıyorum inşaAllah. Az önce süzmeyi 30 dan verdim dükkanda. 30 35 e satıyorum emin olabilirsiniz. İnternetin ve donanımın nimetlerinden faydalanıyorsunuz afiyet olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 5 Nisan 2017; 19:3:37 >
  • benim ürünlerde ulaştı. hem petek aldım hem süzme. ikisinin de tadına baktı evdekiler. kimi petek daha iyi dedi kimi süzme. ama kötü diyen çıkmadı.ben süzme balı seviyorum ve beğendim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserteagle50ae

benim ürünlerde ulaştı. hem petek aldım hem süzme. ikisinin de tadına baktı evdekiler. kimi petek daha iyi dedi kimi süzme. ama kötü diyen çıkmadı.ben süzme balı seviyorum ve beğendim. teşekkürler.

Hocam petek ve süzme arasındaki fark yenme şeklidir. İçindeki ballar aynı. Afiyet olsun.

• Şu sürat kargo yüzünden bir daha spariş geçmeyi düşünmüyorum.. 3 gündür kargoda bal kurye bi kere gelmedi cumartesi pazara pas geçer pazartesiye kaldık .. şaka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jn-Snow

Şu sürat kargo yüzünden bir daha spariş geçmeyi düşünmüyorum.. 3 gündür kargoda bal kurye bi kere gelmedi cumartesi pazara pas geçer pazartesiye kaldık .. şaka gibi

Hocam bizim bi kusurumuz yok. Kargocular hep aynı. Bölgeden bölgeye de değişebiliyor çalışmaları. Burda iyi olan başka yerde o şube yüzünden kötü olabiliyor. Sürat dükkanımızın hemen karşısında belki 15 adım. Sipariş gelince hazırlayıp hemen kargoya veriyoruz bu sayede. Seçenekli kargo olsa yapacağım ama sistemde deniyorum olmuyor.

• Fiyat 20 TL olmuş sanırım. Açıklamada​15 tl yazıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Fiyat 20 TL olmuş sanırım. Açıklamada​15 tl yazıyordu.

Hocam özel kampanya yapmıştım arkadaşlar epey aldı. Ama kampanyayı sonlandırdım kar etmiyorduk. Bu fiyatta çok iyi emin olabilirsin Balı yedikten sonra hak verirsin. Bi müddet 20 den daha sonra asıl fiyatına çekeceğim. Dükkanımda 35 40 tan verdiğim Balı satıyorum hocam tanıtım reklam yorum alabilme amaçlı.

• Sevgili hemşerim bende şimdi sizin konuyu gördüm.20 TL olmuş.

Birde n11 değil 24 Luk satış 2 adet seçildiğinde 52 TL gözüküyor.

N11 dışında satışımız var mı.

Forumda 15 TL gözüküyor

• Merhaba. Petek bal amlayi dusunuyorum. Petekler mum mu yoksa dogal petek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mygan

Merhaba. Petek bal amlayi dusunuyorum. Petekler mum mu yoksa dogal petek mi ?

Hocam doğal petektir lakin makinada orta kısmı işlenir ve çıtaya takılır arı da onu gözenekli bir şekilde kabartıyor. Eğer ki hiç petek konmasa Karakovan denen bal olur. Onun da maliyeti ve doğal olarak satış fiyatı yükselir. Çünkü 1 kilo mum için arılar 4 5 kilo bal yerler ve mum yaparlar. Yani arıdan alınan mumlar bakanlık onaylı sistemlerde ince petek yapılır ve arıya verilir. Ki petek fabrikası da amcamın. Eğer ki full arının işlemesi istiyorsanız onun kilosu 120 150 tl. Elimde çok az kaldığı için ilan açmadım fakat isterseniz yarın açabilirim. Bir de şuna değinmek istiyorum. Piyasadaki 30 40 tl lik Karakovan balı diye satılan ballara itibar etmeyin. Çünkü mümkün değil hocam maliyeti yüksek. Ha belki kovanı siyaha boyayıp kara kovan Balı diye satıyorlarsa onu bilemem. Ve süzme Karakovan balı diye satılan ballara da itibar etmeyin çünkü laf oyunudur. Kilosu 120 150 ye satılan bir Balı neden süzüp peteğini kullanılmaz hale getirip balını 30 40 a süzme olarak satalım ki? Ve Şuna da değinmek istiyorum hocam bir Arıcı olarak : Karakovan petek balının da normal petek balının da içindeki bal aynıdır hocam. Bakın ben de satıyorum çünkü talep var fakat dürüst olalım ki iki bal da aynı yerde aynı çiçeklerden aynı arılara yaptırılır. Karakovanda satın aldığınız vücudunuzun hemen hemen hiçbir işine yaramayan direk dışarı atılan peteğe para vermiş oluyorsunuz. İşin doğrusu budur eğer ki itibar ederseniz. Ha yine de istiyorum derseniz size ilan açabilirim 130 tl den full arının doldurduğu petekten.

• 13ATMACA 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun sebebi fiyatlarımızın tanıtım reklam yorum alabilme amaçlı fiyatlarımız olmasıdır. Öyle yaptım çünkü satın alan arkadaşlar çok beğendi ve tekrar sipariş veriyorlar aynı n11 hesabından. Ben de 1 kerelik balımı ikram ettim fakat daha da elimden birşey gelmiyor. Ve satın alanlar bi yorumu çok görüyor. Bize kar kalan zaten mağaza puanı ve yorumlardı onu da çok görenler var bu hizmetimize. Her zaman da 15 e satamam zarar ediyorum. Fiyatımız şuan da çok uygundur emin olabilirsiniz. Bu hoş birşey değil ama yeminli konuşayım vallahi de billahi de dükkanımda süzmeyi 35 ten peteği 40 tan satıyorum ve müşterilerim çok görmüyor. Burada söylediğim sebeplerden ötürü bu fiyatlarım. Ve bi süre sonra da daha da yükselteceğim mecburen. N11 haricinde bu fiyatlarla satışım yoktur maalesef. Eş dost a da vallahi bu fiyata satmıyoruz. N11 de rekabet var ve insanlar kaliteli seçenekte olsa ucuz olanı tercih ediyor hayret ediyorum mesela 10 kilosunu 125 e petek alıyor ve çok beğendiğini söylüyor. Vallahi şeker yiyor kanser edecek kendini ama şeker yerim az öderim diyor Glikoz yiyor. Ben de rekabet edemiyorum elimden geleni de yapıyorum ama. Elimden gelen de budur. Anlayışınız için teşekkür ederim. Balımı tadın memnun kalacağınıza inancım tam. Bu bizim dede mesleğimizdir. Sonradan bitme arıcılardan değiliz. Şunu da ekleyeyim, bal işi güven meselesidir. Güvenmediğin kimseden almayacaksın hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.