Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
28
Favori
14.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 TANITIM İÇİN ÇOK UYGUNA BAL, ESKİ KAŞAR, ZEYTİNYAĞI vb
    ARKADAŞLAR MERHABA. YAPAY KATKILI GIDA YEMEK İSTEMEYENLER
    İÇİNDE 10 larca KATKI MADDESİ OLAN ÜRÜNLERİ TÜKETMEK İSTEMEYİP ŞİFA ARAYANLAR MESAJIMI OKUSUN.
    YAPAY NUTELLA SARELLA vb KATKI MADDELİ ZARARLI GIDALARA VERDİĞİ PARAYI
    HAKİKİ BALDAN ESİRGEYENLER OKUMASA DA OLUR PEŞİN DİYEYİM.

Bir süredir önce n11 de (http://www.n11.com/magaza/balpiri-sifamarketim ) arı ürünleri ağırlıklı satış yapmaktayım.
    niyetim n11 de pazar sahibi olmaktır bu yüzden fiyatlarım çok çok uygundur.
    olabildiğince şeffaf olayım gerisini siz hesaplayın. bu ürünleri elde ederken yaptığımız masrafları bi kenara koyalım. ilki çarşının ortasında dükkanımız var babam işletiyor. sonra diğer dükkan giderleri. kavanoz ambalaj vs . n11 yüzde 10 keser. kdv reklam gideri de keser bi miktar. bi de en büyük gider yıl boyu arılara yapılan masraflarımız vs vs eklenince inanın bedava sağlam bal alıyorsunuz. AMACIM n11 de satış yapmak ve neticesinde müşterilerimin memnun kalması ve bunu n11 mağaza puanı yorumu ve ürün yorumu olarak bana yansıtmalarıdır. LÜTFEN ESİRGEMEYİN YORUMLARINIZI. ben de biliyorum kendi ürünümü satın alıp yorum yapıldığını ama bu yola başvurmayıp dürüst iş yapmak istiyorum. ürünlerimin ucuz olması sizi yanıltmasın çünkü bu reklam amaçlı böyle anlattığım gibi. arıcılık dede mesleğimizdir. ben öğretmenim babam arıcıdır.
    sizlerden ricam donanımcılar olarak ürünlerimizi satın aldığınızda değerli yorumlarınızla mümkünse fotoğraflı olarak beni n11 de ürün ve mağaza puan yorumu ile desteklemenizidir, ki ben de size yeni kampanyalar yapabileyim. teşekkür ediyorum şu ana kadar donanım sayesinde memnun olduğum şekilde bi miktar satış yaptım. deneyin pişman olmazsınız. afiyet olsun

çok uyguna eski kaşar da satmaya başladım. lezzeti çok iyi tavsiye ederim bu fiyat kaçar benden demesi. http://urun.n11.com/pey...osuz-zararina-P191243776

http://www.n11.com/magaza/balpiri-sifamarketim

TANITIM VİDEOMUZ: GAZİANTEP OLAY TV REKLAMIMIZI YAPMIŞTI
    https://www.youtube.com/watch?v=s7NkPRKAVsQ

BAL &  Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 100 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Hatay Dörtyol Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecanbabaa

quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kullananlar, orijinalliği konusunda bilgi verir misiniz. Arkadaş vakiflardan tutunda bütün markalara sallamis. Maalesef bu devirde kimseye güven kalmadı, yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşım benimki sallama değil sektörün içindeyiz biliyoruz neler dönüyor. Bal işinde 1 tane sağlam iş yapan kurum vakıf var ise ben de bişey bilmiyorum. Güven karşılıklıdır güven veren kişi nerde güven duymasını da bilir. N11 ve buradaki yorumlarım ortada. Teşekkür ederim.

Bal işinde bir tane sağlam iş yapan varsa bişey bilmiyorum demişsin. Bende bu yüzden senin sağlam iş yapıp yapmadığını bilemem. Ayrica kendi üretimin olmayan ballarida alıp satiyorsun. Bana çok tutarlı gelmedi soylediklerin. Esnafligina hiç girmiyorum zaten, herkese bir atar bir gider. Kimse benim balimda şeker var demez, seninde demeni beklemiyorum. Dolayısıyla arkadaşlardan özellikle bu işten anlayan tuketicelerin geri bildirimlerini merak ediyorum.

Benim söylediğim ile senin yazdığın bir değil, kurum ve vakıf olarak dedim. Ve dediğimin arkasındayım hocam, Arıcıdan aldığın balı o tanınmış marka veya vakıflardan alamazsın. Aldıkları gibi satmazlar yüzde 100 bu şekilde. Güven işine dair yorumum da yukarıda zaten. Haksız eleştiriye gelmem bu da ayrı bi konu, esnaflığım ortada malumu izaha gerek yok. Son 1-2 mesajda senin dediğin durum olmuştur 'herkes' diyorsun bu doğru değil. Ben benim balımda şeker olsa bu bal şekerli derim dürüstlük şiarımdır. Yüzlerce kişiye satışım var geri bildirimler yapılmış. Neyse hocam benim ballar sana göre değil anlaşılan. Başka yerden alabilirsin sağlam bal satan daha birçok Arıcı var az da olsa. İlgine teşekkür ederim. Selametle.

İki mesajımda da tüketicilerden fikir almak istedim, sana birşey sormadım. Gereksiz yorumlar yapıp ahkam kesmissin. Senin balının bana göre olup olmadığına ben karar veririm. Ki bu durumda senin gibi saticidan bedava olsa almam. Farkettiysen esnaf demedim, satıcı dedim.

Hadi sana selametle.

Forumun ilk 30 uyesinden birisi olarak ( 2001 uyesiyim ) sanirim benim yazacaklarima karsi gelen olmaz.Sonucta arkadas ile sadece 1 kez alisverisim haric hicbir muhabbetim olmadi.
    Fakat kendimde bir sirket sahibi olarak her zaman musteri memnuniyetini savunurum.Musteri memnuniyetini yeri gelir o isten ZARAR ederek de olsa memnun ederim.Cunku asla musteriyi tek seferlik gormem..
    Arkadas ile alisverisimi anlatmadan once sahsi ticaret anlayisimi belirtmek istedim..
    Alisverise gelince..
    Arkadastan 1 kg luktu sanirim buyuk kavanoz cicek bali ve 1 kg eski kasar aldim.
    Kasar geldiginde tum yagi ambalajin icine akmisti.Ve de kasarin ucundan azicik tadina bakip dogruca cope attim.Cunku yenecek bir kismi kalmamisti.Buzdolabinda sogutup yagi uzerinde kurusun vs diye ugrastik ancak o tadini bir kere kaybetmisti ve resmen saman olmustu..
    Aldigim bala gelince ; yasim 36 ve 15 yasindan beri ev alisverisini kendim yaparim.50 cesit bal yemisimdir belki..
    Arkadasin sattigi bal hayatimda yedigim en TATLI baldi.Sekerli demiyorum.Cunku seker var mi yok mu bunu laboratuar ortami olmadan anlayamazsiniz bu yuzden zan altinda birakmak istemiyorum.Fakat seker tadi orani olarak gercekten ciddi oranda tatliydi.
    Arkadastan sonra yine arastirdim ve ozellikle bal konusunda ege nin,ozellikle marmaris civarinin unlu oldugunu buldum..Bu yuzden o bolgede ki firmalari su an tek tek deniyorum..Arkadasin konusuna diger firmalari yazmam dogru olmaz bu yuzden kendi deneyimlerimi forumun yemek bolumunda bal konusu altinda yaziyorum.

Tum bu yasadigim olumsuzluklara karsilik siparis asamasinda ki guzel tavrini urunleri denedikten sonra ki sikayetlerimi belirttigimde goremedim.Kendisinin de umrunda oldugumu dusunmuyorum ki herhangi bir geri donusu olmadi.
    Normalde n11 den aldigim urunlerde ne olursa olsun yorum yazardim fakat olumsuz gorusum olmasina ragmen arkadasin profili etkilenmesin diye yazmadim.

Arkadas beni hatirlamadiysa eger siparis kodum buydu 208988513696
    malitoprak91 m kullanıcısına yanıt
    M malitoprak91 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kullananlar, orijinalliği konusunda bilgi verir misiniz. Arkadaş vakiflardan tutunda bütün markalara sallamis. Maalesef bu devirde kimseye güven kalmadı, yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşım benimki sallama değil sektörün içindeyiz biliyoruz neler dönüyor. Bal işinde 1 tane sağlam iş yapan kurum vakıf var ise ben de bişey bilmiyorum. Güven karşılıklıdır güven veren kişi nerde güven duymasını da bilir. N11 ve buradaki yorumlarım ortada. Teşekkür ederim.

Bal işinde bir tane sağlam iş yapan varsa bişey bilmiyorum demişsin. Bende bu yüzden senin sağlam iş yapıp yapmadığını bilemem. Ayrica kendi üretimin olmayan ballarida alıp satiyorsun. Bana çok tutarlı gelmedi soylediklerin. Esnafligina hiç girmiyorum zaten, herkese bir atar bir gider. Kimse benim balimda şeker var demez, seninde demeni beklemiyorum. Dolayısıyla arkadaşlardan özellikle bu işten anlayan tuketicelerin geri bildirimlerini merak ediyorum.

Benim söylediğim ile senin yazdığın bir değil, kurum ve vakıf olarak dedim. Ve dediğimin arkasındayım hocam, Arıcıdan aldığın balı o tanınmış marka veya vakıflardan alamazsın. Aldıkları gibi satmazlar yüzde 100 bu şekilde. Güven işine dair yorumum da yukarıda zaten. Haksız eleştiriye gelmem bu da ayrı bi konu, esnaflığım ortada malumu izaha gerek yok. Son 1-2 mesajda senin dediğin durum olmuştur 'herkes' diyorsun bu doğru değil. Ben benim balımda şeker olsa bu bal şekerli derim dürüstlük şiarımdır. Yüzlerce kişiye satışım var geri bildirimler yapılmış. Neyse hocam benim ballar sana göre değil anlaşılan. Başka yerden alabilirsin sağlam bal satan daha birçok Arıcı var az da olsa. İlgine teşekkür ederim. Selametle.

İki mesajımda da tüketicilerden fikir almak istedim, sana birşey sormadım. Gereksiz yorumlar yapıp ahkam kesmissin. Senin balının bana göre olup olmadığına ben karar veririm. Ki bu durumda senin gibi saticidan bedava olsa almam. Farkettiysen esnaf demedim, satıcı dedim.

Hadi sana selametle.
    Bu arada yukarida ki mesaji da yazmayacaktim fakat uyenin teki fiyatlar biraz yuksek diye yorumuna karsilik asagilarcasina 11.11 de bedava da vermeyi dusunuyorum,sen o zaman alirsin demesi cok yanlis olmus..
    pazarlik etmek SUNNETTIR diye bir sey var..Ticarette de bol bol kullanilir bu cumle..Fiyat goruslerine karsilik sana bedavaya veriyim demek is ahlakina sigmaz,karsinda ki insani asagilamaktir..
    malitoprak91 m kullanıcısına yanıt
    M malitoprak91 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

quote:

• Aldım bakalım umarım memnun kalırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nayir kullanıcısına yanıt
    İnşaAllah memnun kalacağınıza inancım tam ürünümün arkasındayım. Tadınca göreceksin inş. Sonrasında n11 de yorumunu bekliyorum hocam :)

• Arkadaşlar şurada halı konusunda epey sipariş veren oldu 10 küsür kilo bilginize :) donanımcılar sağolsun :)https://forum.donanimhaber.com/6-metre-kare-saray-hali-149-tl--125202791-2#125212602

• hayırlı satışlar dilerim gelince bende yorum yaparım , satıcı arkadaş şimdiden ilgili ve alakalı sorun çıkacağını sanmıyorum
  • Arkadaşın samimiyetine istinaden ben de sipariş geçtim bakalım. Gelince yorumlarımızı da yazarım.

Hayırlı satışlar
  • sipariş geçtim bende. geldiğinde hem buraya hem n11 e yazarım yorumu... babama yolluyorum baldan anlar. hayırlı satışlar.

BALPİRİ - TOZ PROPOLİS 10 gr (Girabo) 1 Adet

BALPİRİ DOĞAL ŞİFA PETEK BAL (40 KUTU TANITIM FİYATI) 2 Adet

BALPİRİ DOĞAL ŞİFA SÜZME BAL (75 Kg TANITIM FİYATI) 2 Adet

BALPİRİ DOĞAL ŞİFA PETEK BAL (20Kg TANITIM FİYATI) 1 Adet
  • Arkadaşlar siparişlerinizi hazırlıyorum teşekkürler :) inşaAllah herkes memnun kalacak eminim. N11 mağaza ve ürün yorumlarınızı bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 1 Nisan 2017; 13:12:48 >
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Hocam kapaklarını iyi sıkın benim aldığım birinin kapağı iyi sıkılmadığından biraz sızdırmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kusurumuzu bakma hocam inşallah çok problem olmamıştır gözden kaçmış sanırım. Bi problem olursa bana yazarsın mesajdan

• Arkadaşlar siparişlerinizi kargoladık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 1 Nisan 2017; 16:44:5 >
    Sıkıntı yok hocam, kavanozu yıkadıktan sonra resim çekip attım yorumlara . Tek sıkıntı sürat kargo 2 gün yerine 4 günde getirdi aras tercihimdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorum için teşekkür ederim. Süratta bize kolay oluyor 10 m mesafede. Aras uzak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 1 Nisan 2017; 18:27:16 >
  • Arkadaşlar tekrar sipariş verenler rica ediyorum aynı hesaptan değil de başka hesaptan sipariş versin de yine yorum yapabilsin böylece. Anlayışınız için teşekkürler.

hocam ürünler geldi gerçekten beğendik çok başarılı bal kıvamlı ve aromalı , ben birde bizim enişteye denettim oda beğendi elinize kolunuza sağlık . bu arada aynı hesaptan farklı ürün alınca yorum yapamıyormuyuz ? aslında farklı hesapta var ama n11 senden alışveriş yaptık diye 11 tl kupon vermiş 75 tl altlimitili
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

hocam ürünler geldi gerçekten beğendik çok başarılı bal kıvamlı ve aromalı , ben birde bizim enişteye denettim oda beğendi elinize kolunuza sağlık . bu arada aynı hesaptan farklı ürün alınca yorum yapamıyormuyuz ? aslında farklı hesapta var ama n11 senden alışveriş yaptık diye 11 tl kupon vermiş 75 tl altlimitili

Hocam memnun kalacağınıza dair şüphem yok :) afiyet olsun şeker olmasın ama :)) dükkanda 30 35 e ala müşterilerim bilseler burada bu fiyata çok zorlarına gider ama ne yapalım reklam olsun müşteri kazanalım maksat :) kupon konusuna gelince hocam o kuponlar süpermarket ürünlerinde geçmiyor diye biliyorum. İstersen dene bi. Kullanılmaz, o yüzden yeni sipariş verirsen aldığın ürünün verdiğim hizmetin hatrına başka n11 hesabından satın alıp düşüncelerini yorum olarak bize yansıtırsan çok memnun olurum.

evet hocam haklısınız geçmiyor bu arada hediye içinde teşekkür ederim polen alasım var olmadı başka hesaptan geçerim siparişimi , hayırlı kazançlar dilerim .
  • quote:

evet hocam haklısınız geçmiyor bu arada hediye içinde teşekkür ederim polen alasım var olmadı başka hesaptan geçerim siparişimi , hayırlı kazançlar dilerim .

Afiyet olsun hocam :) rica ederim. Başka hesaptan alırsan bekliyorum siparişini. Biri aynı hesaptan yine sipariş vermiş onu onaylamayacağım çünkü o kadar dedim yani bana yorum reklam lazım diye. Fiyatları yükselteceğim az kaldı haberin olsun :)

• quote:

quote:

Afiyet olsun hocam :) rica ederim. Başka hesaptan alırsan bekliyorum siparişini. Biri aynı hesaptan yine sipariş vermiş onu onaylamayacağım çünkü o kadar dedim yani bana yorum reklam lazım diye. Fiyatları yükselteceğim az kaldı haberin olsun :)

siparis kodu ile :209744547292 bende satın aldım urun geldiginde yorumlara katkım olur insaallah..

• Tamam hocam teşekkürler. Bugün kargoya veririm inş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.