Şimdi Ara

Bakteri bile yemiyorsa , siz neden yiyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
12
Favori
7.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakteri bile yemiyorsa , siz neden yiyorsunuz?

Kanıt Belgesel:

Not: Videoyu izlemeyen arkadaşların bu konuyla ilgili yorum yapma hakkı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 8 Mart 2019; 18:11:13 >

• Şunu gene yıllardır oldum olası hep böyle anlatırlar hamburger menü için algı oyunları ve kola içinde aynı senaryolar.

Kolanın içinde adam düşmüş, yok kolanın içinde fare atıyorlarmış yok böcek atıyorlarmış

Aynı şey de hamburger için şahsen denedim patates kızartması olan mac menü den yemedim iki tane idi birini yedim birini de yerim diye kenara koydum ve kaç gün durdu dedim yenmez artık bu baktım 3 4 gün sonra 180 gün değil haa 3 4 gün sonra patatesler bambaşka bir hal almıştı. Ama bu resimlerde 180 gün sonra bile hala canlılığını koruyor gibi gösteriyorlar o da neden içindeki katkı maddelerine laf geçirmek için o yüzden algı oyunları yemiyor millet bunları.

Ha sağlıklı mı değil obez yapıyor mu yapıyor çünkü dondurulmuş gıdaların ani ısıtma sonucu ortaya çıkan yiyecek türleri bunlar ve sağlığımıza da zararlı ama kalkıpta 180 gün değil 30 gün ayağı bile yapmasınlar. :)
  • güzel konu, gençlerde ciddi miktarda bir kesim baya bilinçlenmeye başladı, yemesine içmesine çok dikkat ediyor. Bu sayının artması dileğiyle.
  • lem bakterimiyiz biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlenmemiş yiyecekleri o pis bakteriler yiyorsa biz neden işlenmemiş yiyecekleri yiyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

İşlenmemiş yiyecekleri o pis bakteriler yiyorsa biz neden işlenmemiş yiyecekleri yiyoruz ?
    ?
  • Bakteri barındırmıyor işte mis

• quote:

Orijinalden alıntı: Little Caprice

Bakteri barındırmıyor işte mis
  • Bakterilerin yapmadığı bir çok şeyi yapıyoruz. Onları da bırakalım mı?

İnsanları bilinçlendirmek için safsata argümanları kullanmayalım lütfen.
  • Şunu gene yıllardır oldum olası hep böyle anlatırlar hamburger menü için algı oyunları ve kola içinde aynı senaryolar.

Kolanın içinde adam düşmüş, yok kolanın içinde fare atıyorlarmış yok böcek atıyorlarmış

Aynı şey de hamburger için şahsen denedim patates kızartması olan mac menü den yemedim iki tane idi birini yedim birini de yerim diye kenara koydum ve kaç gün durdu dedim yenmez artık bu baktım 3 4 gün sonra 180 gün değil haa 3 4 gün sonra patatesler bambaşka bir hal almıştı. Ama bu resimlerde 180 gün sonra bile hala canlılığını koruyor gibi gösteriyorlar o da neden içindeki katkı maddelerine laf geçirmek için o yüzden algı oyunları yemiyor millet bunları.

Ha sağlıklı mı değil obez yapıyor mu yapıyor çünkü dondurulmuş gıdaların ani ısıtma sonucu ortaya çıkan yiyecek türleri bunlar ve sağlığımıza da zararlı ama kalkıpta 180 gün değil 30 gün ayağı bile yapmasınlar. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Şunu gene yıllardır oldum olası hep böyle anlatırlar hamburger menü için algı oyunları ve kola içinde aynı senaryolar.

milletin telefonlarını kırdırıp gidip colanın fabrikasını açtınız ülkeye, ben mi savunacam kolayı sen savunacan tabi ki..

• Seçme şansımız yok hocam kyk da be çıkarsa onu yiyoruz

• Ne bos konu bunlar ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ekmek garanti küflenirdi. Kesin csb.

• Transyagli da kuf tutar curur ... Yani saglikli oldu ?
  • hamburgeri bakteri yemiyor öyle mi? ciddi ciddi inanmislar alın bir hamburger bekletin bakalım ne oluyor

• bende diyom bunlara inanan var mıydı
  • bir hamburger alip 1 hafta bekletin bakalim kokudan durabiliyor musunuz hic inandirici degil bu tarz seyler

• Vaktiniz olunca şu videoyu bi izleyin. Bakalım bakteriler neden yemiyormuş görün besin görünümlü malzemeleri. https://www.youtube.com/watch?v=JZw72Sg8krI
  • vedatkerem V kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için sağ ol.

Ama emin ol kimse izlemez , 1.saat 32 dakikayı öğrenmeye ayırmazlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.