Şimdi Ara

BAKLİYAT ÜRÜNLERİNDE %50 YE VARAN İNDİRİM 100 TL ÜZERİNE EKSTRA 20 TL İNDİRİM KARGO ÜCRETSİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
3.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle hayırlı işler dilerim.. Fiyatlar gurme ürünler için makul görünüyor. Gurmemişler fazla bulabilir. Burada sıcak fırsat deyince sanki 3,49 TL pirinç olacak gibi bir algı var. Ama her ürün kendi segmentinde değerlendirilmelidir. Nasıl ki bazı televizyon için 1000 TL fazla , bazıları için de 3000 TL sıcak olabiliyorsa; tepki vermeden evvel, bunda da durumu böyle düşünmek lazım.

Bu arada Cheddar ve Kurutulmuş domates ilgimi çeken ürünler oldu. Fiyatları herkese göre makul bence..

Bir marketçi ve e-ticaretçi gözüyle eleştirmek gerekirse;
    1. Sitede herşeyin ambalajı hemen hemen aynı, ürün adına bakmadan neye baktığınızı anlamıyorsunuz. Sade ürün resmini ön plana çıkarıp, ambalajlı fotoları galeriye eklemek çözüm olabilir.
    2. Ürün açıklaması yok.. En azından etiketteki bilgileri sayfaya aktarsaydınız iyi olurdu.
    3. Ürünler eklenirken çoğaltma yoluyla eklenmiş sanırım. Gözden kaçanlar da olmuş tabii.. Mesela; Badelin Marzipan 33 gr açıklaması Hurmalı Mardin Çöreği 140 gr..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Pirinç 1 Kg 10,90 TL den sonrasını okumadım

siyah mı beyaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

quote:

siyah mı beyaz mı?

sarışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Adamlar o fiyata 2, 5 kg pirinç satıyorlar. Buradakinin özelliğini merak ettim. Pişmiş mi geliyor acaba?

• İlginiz için teşekkür ederiz, kampanyamız devam ediyor bilgilerinize sunarız...
  • Basmati pirinç nedir bilmeden fiyatı eleştiren arkadaşları pilavlık yazan ne olduğu belirsiz pirinçlere davet ediyorum.
  • İlginiz için teşekkür ederiz, kampanyamız devam ediyor bilgilerinize sunarız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvntcvk11

Cahillere laf anlatılmaz, basmati pirinç bu fiyata bulunmaz başka yerde.

Fabrika çıkış fiyatı 5,5 TL.
  • Kampanyanın bitmesine kısa bir süre kaldığını belirtmek isteriz,

Keyifli Alışverişler
  • Kurutulmuş domatesi deneyen oldu mu acaba? Önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar_Fedaisi -- 26 Şubat 2018; 18:4:39 >
  • Merhaba,

Kurutulmuş domates site içerisinde en çok ilgi gören ürünlerden, genelde ürünle alakalı olumsuz bir dönüş gerçekleşmedi.
  • Ürünlerin SKT'leri konusunda birkaç soru geldi, herhangi bir kuşkunuz olmasın SKT'ler olabildiğince uzak tarih.
  • Siteden ilk defa sipariş verdim

3 kg İsli Çerkez Peyniri (skt 10. Ay) (Cheddar stokta yoktu.Ona biraz hayıflanmadım değil :) )

1 kg basmati pirinç

1 kg maş fasuly

1 kg meksika fasulye

83 tl ödedim.

Öncelikle şunu belirteyim.Son zamanlarda gördüğüm en iyi paketleme,sevkiy.t şekli.Teşekkür etmemek ayıp olur

Koli içinde ufak 2 paket salata sosu ve filli paketli bir kraker çıktı.Bir de ufak boy bez çanta. Gayet şık hareketler

Peynirin sevkiyatından şüpheliydim ancak termo zarf diyeceğim poşet içine buz kalıbıyla beraber paketlenmiş

Peynirler hâlâ soğuktu.İstanbul dışına bilemem,bu bizim avantajımız tabi

buradan bir önerim İstanbul içine soğuk sevkiyat yapabilseler efsane olur.

Toparlarsak sipariş,sevkiyat aşamaları çok iyiydi

peynirin lezzetini deneyince editlerim.

Tekrardan teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hafiz83 -- 1 Mart 2018; 13:39:4 >
  • İlginize teşekkürler, kampanyaya eklenen ürünler mevcut takipte kalmanızı rica ediyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A101 Şok falan çok iyi diyorsunuz da tonlarca bakliyat ihraç edip yerlu üeetimi baltalıyorlar. Bu sene ucuza satarlar, ülkedebüeetim kalmayınca fiyatı köklerler. Anadolu Mutfağı diye marka uydurmuş Şok, Anadoludan bir tek çöp bile yok pakette.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.