Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçenlerde şeker pare alıyorum , satıcı talep çok olunca fiyatı arttırmış . Dedim ne çabuk zam yaptınız —-> verdiği cevap abi fıstığa zam geldi.. 🤷🏻‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tereğaylı baklava ile fıstık sarma alsak 1 er tepsi ankaraya kargo ile yollama ihtimalleri var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten satışı olsada alsak 1 tepsi.
  • Facebooktaki cevaplarda şubesi olmayan illere de sipariş verebilirsiniz demişler.

Şimdi ben Antalya'ya sipariş istesem yollarlar mı ki
  • Arkadaslar bizde yıllardır yiyoruz. Bence tek sorunu yağda. Yagi benim midemi yakıyor. Ama az yersem sorun yok.

Adiyamandan selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Facebooktaki cevaplarda şubesi olmayan illere de sipariş verebilirsiniz demişler.

Şimdi ben Antalya'ya sipariş istesem yollarlar mı ki
    Hocam ilk sayfada yazdim ana yerleri urfada ve hergun gunluk olarak uretilen urunleri otobuse verip yolluyolarmis..Bulundugunuz yerin otogarindan alabiliyormusuz kargo olayi yokmus daha once cok sikayet almislar duzgun tasimiyolar diye

• Üretim yeri Şanlıurfa ise buralı olup da fıstık bahçesi olmayanı dövüyorlar. Kendi yetiştirdiği fıstıklar ile yapıyorsa fiyat normaldir. Yalnız NBŞ kullanıyordur bence. Fıstık doğru ama NBŞ olabilir.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir sorayım Antalya otogara yollama şansları varsa denemek isterim.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti ne kadar istiyorlar bilgi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

P.M den cevaplandı.Bu eşsiz lezzetleri uygun fiyata tatmak için iletişime geçiniz.

http://api.whatsapp.com/send?phone=905056818327

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

Diğer arkadaşın sorusunun cevabını ben de öğrenmek isterim: "Baklavacı Semsettin mi hocam bu dediginiz yer ? Orda mı calisiyorsunuz ".

Kısmetse 26 Ocak'ta yeni havaalanına yolum düşecek, dönüşte arabayla Arnavutköy'deki şubelerine gidip ürünlerinden deneyebildiklerimi test etmeyi düşünüyorum. Sizin ne gibi bir kolaylığınız olacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kargo ile gönderirlerse önce deneme sonra 1 2 tepsi alabilirim.

• Malatya'da bir kaç yerde şubeleri var.Sürekli alıyorum.Bol cevizli 14 lira.fıstıklı 22 lira.Gayet'de lezzetli.
  • Olumsuz yorum yapan arkadaşlar tatlıları denediniz mi de yorum yapıyorsunuz?Şimdi öncelikle mevzuya gelirsek ben bu konuyu görünce çok şaşırdım.:)

Sebebi 2-3 yıl önce abim görev yaptığı Batman'dan İstanbul'a bize ziyarete geldiğinde bu iri fıstıklı baklavadan getirmişti.Yedigimde hoşuma gitti Antep baklavası falan mı dedim yok dedi bu Urfa'lı Şemsettin yeni açılmış bayada bu taraflarda şubeleri var dedi.Fiyatını sorduğumda tamamen şok olmuştum.Bu fiyata nasıl olur diye.Baklavasi bütün fıstıklı ve buram buram tereyağı kokuyordu.

Yani işin özü arkadaşlar o zaman ürünleri kesinlikle fiyat/performans ürünüydü.Şu an nasıldır bilemiyorum.Arnavutköy'e yakın olsam kesinlikle denerdim.

• capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    Cevaplandi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Ankara'da şubeleri varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

P.M den cevaplandı.Bu eşsiz lezzetleri uygun fiyata tatmak için iletişime geçiniz.

http://api.whatsapp.com/send?phone=905056818327

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

Çay mı satıyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• msgunes kullanıcısına yanıt
    Neredeymiş ki

• takip
  • Baklava imalatıyla yakından uzaktan alakası olmayan herkes toplanıp yine her konu hakkında olduğu gibi bu konuda da her şeyi biliyor. Bir şeye de bilmiyorum deyin ya...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.