Şimdi Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi.. (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.823
Cevap
88
Favori
332.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayseri şubesinden yarımşar kilo havuç dilim, tereyağlı iri fıstıklı, sarma aldım, hamuru çıtır değil belkide el açması olmadığındandır, fıstığı iyi, tereyağında sıkıntı var gibi yada tam tereyağı kullanmıyor, şekeri glikoza benzemiyor, herhangi yakma olmadı, ama genel olarak fiyatına göre bence çok iyi sarmayı tercih ederim yani, hepsine 46 tl verdim, bir antep baklava olmasada bence glikoz yükü kalitesiz market baklavalarına vereceğine buna para verilir yani, en iyi antep baklavalarını denemiş biri olarak antep baklavası tat olarak 10 ise fiyat olarak 5 alır, şemsettin'e 6 veririm tat olarak fiyatı konuşmak bile gereksiz iki dürüm parası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    olur neden olmasın o fiyatlara konuya açıklık getirelim kimsenin aklında soru işareti kalmasın

urfada merdiven altı üretiyordur yani imalathane kirası giderleri v.s yoktur
    orada günlük 50 tl ye işçi temin etmiştir istte. 120tl

cevizi fıstığı kuruyemişçide gördüğünüz fiyattan almayıp toptan ucuza alıyordur

iş yapmak içinde kar marjını az düşürdüğünde o fiyatlara olur

tatlıcı işyeri dekore etmek herhangi işyeri dekore etmekle aynı değildir masraflıdır

fiyata inanmayanlar şu fiyata deprem sonrası inşaa edilmiş evde olmaz derler ama
    işte kanıtı
    https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-ters-dublex-1-plus1-giris-kat-ve-yuksek-giris-hisse-orani-yuksek-539188362/detay

• arnavutköy'e götürteceksiniz tadına bakmaya illa yani.. git-gel 42 km yapmam lazım
    yapmayın efendiler :-)
    konu 39 sayfa oldu..
  • Cuma günü için Eskişehirden sipariş vermek isteyenler iletişime geçebilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydında şubesi açıldı ama yaklaşık 1 sene sonra kapandı,tutmadı.Baya bi alış veriş yapmıştım.

Helal olsun içi fıstık dolu miss gibi baklava 80-100 tl ye baklava satanlar utansın. Sanki altın satıyorlar ...

30-40 tl lik baklavalar oldu 90-100 tl Yuhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

Bana da haber verirseniz sevinirim.Yalnız geliş saati sıkıntı gibi.Sabah saatlerinde geliyor muhtemelen Eskişehir’e.

Alıntıları Göster
    Hocam çok sıkıntı değil de öğrenciyim ben memleketteyim gelince bir organizasyon yapalım.

• Ben: İyi aksamlar
    Baklavacı Şemseddin: Merhaba Baklavacı Şemsettin Whatsapp sipariş hattına hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ben: İstanbul'dan 1 tepsi (Cevizli Tepsi Fiyatı : 52₺)
    1 tepsi (İri Fıstıklı Baklava Tepsi Fiyatı : 78₺) sipariş vermek istiyoruz.
    Ben: İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
    Ben: Nasıl olacak?
    Baklavacı Şemseddin: Dudullu'ya gönderim sağlıyoruz
    Baklavacı Şemseddin: Otobüs ile
    Baklavacı Şemseddin: Eft ve havale yolu ile ödeme alabiliyoruz

Ben: Hangi firma?
    Baklavacı Şemseddin: Genelde Urfa firmaları ile gönderiyoruz

Ben: Anladım.
    Ben: 2 tepsi için toplam ne ödemem gerekiyor?
    Baklavacı Şemseddin: 172 tl
    Baklavacı Şemseddin: 30 tl tepsi depozito ücreti
    10 tl kargo bedeli
    2 tl köşebend depozito
    Baklavacı Şemseddin: Üzerine bir adet boş tepsi koyacağız ezilmeye karşı

Ben: Yani toplam ne yapıyor Cevizli ve fıstıklı için?

Ben: Peki bu 32 TL depozitoyu nasıl geri alıyoruz?
    Baklavacı Şemseddin: Tepsi geri geldiğinde hesabınıza geri gönderiyoruz

Ben: Yani otobüs firmasına geri veriyoruz, öyle mi?
    Ben: Onlar tepsi için bizden tekrar ücret istiyorlar mi?
    Baklavacı Şemseddin: Gönderim ücreti alınıyor

Ben: Biz gonderdigimizde geri gönderim ücreti ne kadar oluyor?
    Baklavacı Şemseddin: Sordum şimdi cevap alırız
    Baklavacı Şemseddin: 5-10 tl arası

Ben: Anladım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
    Ben: Son bir şey.
    Ben: Şöyle bir forum var:

https://forum.donanimhaber.com/baklavaci-semsettin-fiyatlar-yaniyor-cevizli-14-fistikli-21-lira-istanbul-subesi-cevizli-15-fistikli-23-lira-firmadan-aciklama-geldi--136683589

Ben: Buraya açıklama yapabilirseniz sipariş vermeyi düşünen çok arkadaş var.
    Baklavacı Şemseddin: Duyduk, müdahale etmek istemiyoruz
    Baklavacı Şemseddin: Reklam değil çünkü bu 2007 yılından beri zaten yaptığımız bir şey. Fakat internet ortamında satış yapmıyorduk

Ben: Bu yazışmayi orada paylaşabilir miyim? Bir sakıncası var mı?
    Baklavacı Şemseddin: Bayilik kotası doldu şuan için biz de bu diğer illerdeki açığı nasıl kapatırız derken buna başladık
    Baklavacı Şemseddin: Paylaşabilirsiniz
    Baklavacı Şemseddin: Diğer arkadaşlarda sorup paylaşıyorlar

Ben: İlginiz için teşekkür ederim.
    Baklavacı Şemseddin: Biz teşekkür ederiz

Ben: İyi akşamlar.
    Baklavacı Şemseddin: İyi akşamlar

Durumlar böyle arkadaşlar. Sipariş vermeyi düşünenler kargoyu 10 değil 20 ₺ olarak hesaplamalı. Kendilerine baklavayı paylaşacağı arkadaşlar bulmalı. Yanlarında tepsi ve spatula götürüp otobüs yazıhanesinde baklavayı paylaşmalı. Ardından tepsileri otobüs firmasına geri vermeli. Bu şekilde işler yolunda giderse, tepsiler Urfa'ya ulaşırsa ve geri ödeme yapılırsa sipariş başına 20 ₺ ücret ile baklavalar alınmış olur. Baklavayı 2 kişi paylaşırsanız +10₺, 4 kişi paylaşırsanız +5₺ kargo ücreti ödemiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 21 Ocak 2019; 21:44:39 >

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bir dahaki sefer alacaginiz zaman haber verirseniz seviniri. bende alicam dehset canim cekti

• Kar koyup satan arkadaş bu işi kaça yapıyor merak ettim açıkça burda yazın bilelim Avrupa yakası içim bende yapabilirim güzel para bırakırsa

• yarın öğlen eskişehire yola çıkıyorum. aileme baklava götürmek için uğrayacağım arnavutköy şubelerine. eskişehirden isteyen varsa getirebilirim minimum iki kilo şartıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Aydında şubesi açıldı ama yaklaşık 1 sene sonra kapandı,tutmadı.Baya bi alış veriş yapmıştım.

Helal olsun içi fıstık dolu miss gibi baklava 80-100 tl ye baklava satanlar utansın. Sanki altın satıyorlar ...

30-40 tl lik baklavalar oldu 90-100 tl Yuhhh
    Bizim Çanakkale'de açılsa kapanmazdi

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Ben: İyi aksamlar
    Baklavacı Şemseddin: Merhaba Baklavacı Şemsettin Whatsapp sipariş hattına hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ben: İstanbul'dan 1 tepsi (Cevizli Tepsi Fiyatı : 52₺)
    1 tepsi (İri Fıstıklı Baklava Tepsi Fiyatı : 78₺) sipariş vermek istiyoruz.
    Ben: İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
    Ben: Nasıl olacak?
    Baklavacı Şemseddin: Dudullu'ya gönderim sağlıyoruz
    Baklavacı Şemseddin: Otobüs ile
    Baklavacı Şemseddin: Eft ve havale yolu ile ödeme alabiliyoruz

Ben: Hangi firma?
    Baklavacı Şemseddin: Genelde Urfa firmaları ile gönderiyoruz

Ben: Anladım.
    Ben: 2 tepsi için toplam ne ödemem gerekiyor?
    Baklavacı Şemseddin: 30 tl tepsi depozito ücreti
    10 tl kargo bedeli
    2 tl köşebend depozito
    Baklavacı Şemseddin: Üzerine bir adet boş tepsi koyacağız ezilmeye karşı

Ben: Yani toplam ne yapıyor Cevizli ve fıstıklı için?

Ben: Peki bu 32 TL depozitoyu nasıl geri alıyoruz?
    Baklavacı Şemseddin: Tepsi geri geldiğinde hesabınıza geri gönderiyoruz

Ben: Yani otobüs firmasına geri veriyoruz, öyle mi?
    Ben: Onlar tepsi için bizden tekrar ücret istiyorlar mi?
    Baklavacı Şemseddin: Gönderim ücreti alınıyor

Ben: Biz gonderdigimizde geri gönderim ücreti ne kadar oluyor?
    Baklavacı Şemseddin: Sordum şimdi cevap alırız
    Baklavacı Şemseddin: 5-10 tl arası

Ben: Anladım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
    Ben: Son bir şey.
    Ben: Şöyle bir forum var:

https://forum.donanimhaber.com/baklavaci-semsettin-fiyatlar-yaniyor-cevizli-14-fistikli-21-lira-istanbul-subesi-cevizli-15-fistikli-23-lira-firmadan-aciklama-geldi--136683589

Ben: Buraya açıklama yapabilirseniz sipariş vermeyi düşünen çok arkadaş var.
    Baklavacı Şemseddin: Duyduk, müdahale etmek istemiyoruz
    Baklavacı Şemseddin: Reklam değil çünkü bu 2007 yılından beri zaten yaptığımız bir şey. Fakat internet ortamında satış yapmıyorduk

Ben: Bu yazışmayi orada paylaşabilir miyim? Bir sakıncası var mı?
    Baklavacı Şemseddin: Bayilik kotası doldu şuan için biz de bu diğer illerdeki açığı nasıl kapatırız derken buna başladık
    Baklavacı Şemseddin: Paylaşabilirsiniz
    Baklavacı Şemseddin: Diğer arkadaşlarda sorup paylaşıyorlar

Ben: İlginiz için teşekkür ederim.
    Baklavacı Şemseddin: Biz teşekkür ederiz

Ben: İyi akşamlar.
    Baklavacı Şemseddin: İyi akşamlar

Durumlar böyle arkadaşlar. Sipariş vermeyi düşünenler kargoyu 10 değil 20 ₺ olarak hesaplamalı. Kendilerine baklavayı paylaşacağı arkadaşlar bulmalı. Yanlarında tepsi ve spatula götürüp otobüs yazıhanesinde baklavayı paylaşmalı. Ardından tepsileri otobüs firmasına geri vermeli. Bu şekilde işler yolunda giderse, tepsiler Urfa'ya ulaşırsa ve geri ödeme yapılırsa sipariş başına 20 ₺ ücret ile baklavalar alınmış olur. Baklavayı 2 kişi paylaşırsanız +10₺, 4 kişi paylaşırsanız +5₺ kargo ücreti ödemiş olursunuz.
    Benzer konusma bendede oldu çok ilgililer sağolsunlar ilcede olduma alamadim

• Arkadaşlar Gaziantep'ten yazıyorum daha önce bu fiyata baklava olmaz dedim . Bu kadar konuşmanın yazılan çizilen şeylerin arkasından buradaki şubenin birine gidip yarım kilo tereyağlı yarım kilo cevizli aldım . Tek söyleyeceğim bu fiyata böyle bi ürün gerçekten süper . Şahsen Koçak ve Kare baklava haricinde baklava yemem ancak bu ürün dememeye değer arkadaşlar .

• İstanbul anadolu yakasına şube açmayı planlıyorlar mı bilen var mı?

• Dudulludan Otobüs firmasından daha önce alan oldu mu tam adresi yazabilir mi firmanın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Arkadaşlar Gaziantep'ten yazıyorum daha önce bu fiyata baklava olmaz dedim . Bu kadar konuşmanın yazılan çizilen şeylerin arkasından buradaki şubenin birine gidip yarım kilo tereyağlı yarım kilo cevizli aldım . Tek söyleyeceğim bu fiyata böyle bi ürün gerçekten süper . Şahsen Koçak ve Kare baklava haricinde baklava yemem ancak bu ürün dememeye değer arkadaşlar .
    Bu tarz yorumlar alacak kisiler icin onemli hocam bende sahsen almadan once kesin biseler vardir diye dusunuyordum evdekilerde oyle soyluyordu ama urunu denedikten sonra fikrimiz degisti bu fiyata daha iyisi olmaz diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: malaustası

Kar koyup satan arkadaş bu işi kaça yapıyor merak ettim açıkça burda yazın bilelim Avrupa yakası içim bende yapabilirim güzel para bırakırsa
    Görüyor musunuz şimdi nasıl da paranın kokusunu alınca bu işe girmek istiyor

Üşenmedim ve bu konudaki yorumlarına tek tek baktım ve en son benim de alıntı yaptığım bir yazın var.

"Şerbetli hamur" satışından para mı kazanmak istiyorsun hayırdır
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam olur. Aslında bayramlarda böyle birkaç tepsi sipariş geçilebilir birkaç kişi bulursak.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.