Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xxxcem, AseA34, mehmet2555, Johny Constantine, tekkral34, eyozgurluk Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
2.311
Cevap
123
Favori
222.995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Baklavacı Şemsettin Fiyatlar Yanıyor..Cevizli 14 Fıstıklı 21 Lira / istanbul subesi Cevizli 15 Fıstıklı 23 lira / Firmadan Açıklama Geldi..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      23 Mesaj
      19 Şubat 2019 19:26:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Hocam 1 kg baklavada 1 kg ceviz ya da 1 kg fıstık kullanılmıyor ki Alıntıları Göster
      Hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Zarlar düşeş gelseydi, belki de her şey başka türlü gerçekleşecekti...
    • Çavuş
      47 Mesaj
      19 Şubat 2019 19:42:18
      quote:

Orijinalden alıntı: dün fıstıklı sarma aldırdım.kilosu 38 lira dedi.32 lira değilmiydi.yoksa aldırdığım arkadaş yanlışmı söyledi .ikinci olarak etrafımda yaklaşık 50 kişiye yedirdim belki de daha fazla.bir 30 kişide hem yedikten sonra hem de benim tavsiyelerimle almışlığı var.

benim 4.alışım.karaköy güllüoğlu,normal güllüoğlu seç vb baklavaları yemiş biri olarak ederinin 80 90 civarı olduğunu söyleyebilirim.bir önerim kalite 1 tık yükseltsinler şerbeti biraz azaltsınlar fiyatıda ona göre artırsınlar mükemmel olur.
      Urfa dan getirirsen 32 istanbul şube 38

|
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      19 Şubat 2019 19:42:45

Şubelerde 38, direk otobüsle Urfa 'daki merkezden alırsan 32 TL
      |
      |
      azazel_666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mrb
    • Çavuş
      47 Mesaj
      19 Şubat 2019 19:44:20

Gidiş 1 saat 15 dk geliş 1 saat sürdü.

|
      |
      ZhanChi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      78 Mesaj
      19 Şubat 2019 20:00:19
      Arkadaşlar fıstıklı sarmayi şimdi canlı canlı yedim ve her yemem de şaşkınlık oluştu bu fiyata nasıl böyle ürün satıyorlar fiyat performans ötesi acaba diğer ürünleri nasıl merak sözkonusudur

• Binbaşı
      1786 Mesaj
      19 Şubat 2019 20:01:42
      quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu Arkadaşlar fıstıklı sarmayi şimdi canlı canlı yedim ve her yemem de şaşkınlık oluştu bu fiyata nasıl böyle ürün satıyorlar fiyat performans ötesi acaba diğer ürünleri nasıl merak sözkonusudur
      fidtikli sarma ust segment gercekten..

|
      |

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      19 Şubat 2019 20:09:54

@mhmtdrk10

İndirip deneyeceğim teşekkürler.

@karasac

Teşekkürler.

|
      |
      Bahsedilenler: karasac , mhmtdrk10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      236 Mesaj
      19 Şubat 2019 21:30:46
      quote:

Orijinalden alıntı: ZhanChi son 10-15 sayfayı okudum fakat soracağım sorunun cevabını yazan kimse göremediğim ve forumda konu içinde arama özelliği olmadığı için (bu özellik nasıl olmaz şaşıyorum) soruyorum,

yenibosnadan veya metroyla kolay ulaşılabilir bir yerden otobüs ile giden oldu mu? yenibosnadan kalkan 36AY numaralı otobüsün sefer süresi 50 dakika gözüküyor internette. 10 dakika da yürüme mesafesi var sonrasında. Eğer gerçekten toplam 1 saat sürüyorsa gidip deneyeceğim.
      36 ay cok sık gelip gitmiyor ama yaklasik 1 saatte variyor.inincede karsinda akaryakit istasyonu var o tarafa dogru sagdan 5dk yuruyunce tatliciya ulasiliyor.2 hafta once gitmistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorybicer -- 19 Şubat 2019; 21:31:33 >

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      19 Şubat 2019 21:51:55
      quote:

Orijinalden alıntı: victorybicer 36 ay cok sık gelip gitmiyor ama yaklasik 1 saatte variyor.inincede karsinda akaryakit istasyonu var o tarafa dogru sagdan 5dk yuruyunce tatliciya ulasiliyor.2 hafta once gitmistim Alıntıları Göster
      Tesekkurler. Saatlerine bakıp gidecegim, nadir oldugunu gormuştum. Dönerken malesef sorun olacak ama bu durum.

|
      |

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      19 Şubat 2019 23:16:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Hocam 16 kg yi ne yapacaksınız ?

Biz 3 kişiyiz 250 gr en fazla 500 gr alıyoruz kişi başı 4 - 5 tane düşecek şekilde ama siz nasıl tüketiyorsunuz 16 kg yi ? Alıntıları Göster
      Dostum daireden arkadaslarla alıyoruz herkez 1/2 kg söylüyor bende 3 kg ceviz 1 kg fıstıklı söyledim gittim yerlere goturucem tabiki yoksa bizim yedimz 1/2 kg en fazla ama her hafta 15 kg civarı alır olduk herkese söylesem 50 kg almam gerekir bedavadan Biraz pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      190 Mesaj
      Şansa bak ya bulunduğum şehirde Urfa otobüsü yok :(

|
      |

• Yüzbaşı
      454 Mesaj

Özel mesajın kapalı acarsan cevap verebilirim.
      |
      |
      Bahsedilenler: Waxxman

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.